timon

French Bulldog, Francuski buldog, Sekcija 11, FCI 101 5. deo

1887 posts in this topic

Marko mozda pise da su tvrdoglavi ali ja nemam iskustva sa tim.Mozda ih je lako razmaziti pa neke stvari rade zbog toga ali nije tvrdoglavost.To je stene i moras da ga izvodis na nekoliko sati.Ono ne moze da trpi kao odrasli pas.

Marko mozda pise da su tvrdoglavi ali ja nemam iskustva sa tim.Mozda ih je lako razmaziti pa neke stvari rade zbog toga ali nije tvrdoglavost.To je stene i moras da ga izvodis na nekoliko sati.Ono ne moze da trpi kao odrasli pas.

Ide u 7:30, 10:30, ~13:00, ~16:00, onda ide da se druzi na livadi od nekih 19:30 do 22h (i onda ume da se vrati kuci i upisa se ponekad :S ) i onda ide jos jednom nocu kad vidim da se probudio, uglavnom oko 02:00.

Sto se razmazenosti tice, od prvog dana je jako naporan kad je bilo kakva setnja u pitanju. Sad je malo bolje, mada zavisi kako kad. Kuci nemam skoro nikakvih problema :)

botox brate, nemoj da si misteriozan, daj neki podatak, otac majka ovo ono :)

botox brate, nemoj da si misteriozan, daj neki podatak, otac majka ovo ono :)

ovaj crni mangup je iz odg. "Sirmium Kids" Theodor,otac Quentin(pas koji je ostavio jako JAK utisak na mene,mada sam ga samo jednom video,nazalost :( ),majka Jullia..

a gospodjica do njega dolazi iz jedne madjarske odgajivacnice "Charmeur la Bete" a ime joj je Holly.Otac wiliems gedling achilles,majka toporodott torpordog primadona

A zbog cega si uvezao tog psa iz mađarske?

ako te nesto konkretno zanima pitaj slobodno, a nemoj da mi kolis kao kisa oko kragujevca

Zanima me zbog cega si izabrao psa iz te kombinacije? Mama visoka, mrsava kujica koja ima samo uzgojni test , totalno neizlozbena kujica... oca ne nađem. Štenci dugacke njuške... pedigree ni malo znacajan...

Pa me zato zanima kako si se odlucio uzeti to stene? To je za ljubimca ili uzgoj?

Meni je apsurd uvozit takvog psa, a u srbiji ih takvih imas koliko hoces i jos i boljih.

Zanima me zbog cega si izabrao psa iz te kombinacije? Mama visoka, mrsava kujica koja ima samo uzgojni test , totalno neizlozbena kujica... oca ne nađem. Štenci dugacke njuške... pedigree ni malo znacajan...

Pa me zato zanima kako si se odlucio uzeti to stene? To je za ljubimca ili uzgoj?

Meni je apsurd uvozit takvog psa, a u srbiji ih takvih imas koliko hoces i jos i boljih.

na provakatorska pitanja iskompleksiranima preferiram odgovoriti licno

botox :arrow: da li je Holly dominantnija u odnosu na Theodora ?

holly je pokusala par situacija biti dominantna ali teo je znao odgovoriti na pravi nacin...tako da joj vise nije palo na pamet

Rekao si da pitam sto me zanima... mene zanima zasto netko uvozi takvog psa? Mozda ti imas dobar razlog, recimo da je bio povoljan, a trazio si kucnog ljubimca.Zasto ne? Podrzavam to! Ali ako planiras uzgoj s takvim psom, pitam se cemu to? Pobogu zasto niko ne zeli unaprijediti pasminu????

Rekao si da pitam sto me zanima... mene zanima zasto netko uvozi takvog psa? Mozda ti imas dobar razlog, recimo da je bio povoljan, a trazio si kucnog ljubimca.Zasto ne? Podrzavam to! Ali ako planiras uzgoj s takvim psom, pitam se cemu to? Pobogu zasto niko ne zeli unaprijediti pasminu????

da bi mogao suditi o nekom psu treba ga videti uzivo,proucavati karakter...a skroz je neozbiljno donositi zakljucke na osnovu par fotografija(i tu se grdno varas)i u opste mi nije vazno misljenje nestrucnih osoba....toliko od mene

Drago mi je strucnjace (lmao) Druže pa ti nisi uzivo vidio FB koji je u standardu :wink:

e.. eda jos nesto o tvojoj strucnosti mozes procitati nesto i u 4. delu na 76 strani,

"otac od one moje sampion vamo sampion tamo a ne znas ga prepoznati na slici koja ti je ispred nosa."

Zato ti je bolje da cutis ili jos bolje uzmi par dobri knjiga o pasmini (ako ne znas i to pitaj slobodno) pa uci i uci,bolje bi ti bilo....

Dal citamo isti forum , nisam siguran :?:

Ja nisam nasao , niti se pominje njegovo ime , niti ima neka njegova slika ako si ti nasao nesto iskopiraj post ili sliku kako god ali mislim da od toga nema nista .

Toliko o tome .

Dal citamo isti forum , nisam siguran :?:

Ja nisam nasao , niti se pominje njegovo ime , niti ima neka njegova slika ako si ti nasao nesto iskopiraj post ili sliku kako god ali mislim da od toga nema nista .

Toliko o tome .

a evo i za one sto neznaju da citaju

"SU RING znas li koji je to muzjak?

4. zenka ga kida! Tko je sudio?"

Licne rasprave prebacite na pp. botox, opomena zbog nacina obracanja drugim clanovima. Vratite se temi. Hvala