Sign in to follow this  
timon

Staffordshire Bull Terrier - 3. deo

Recommended Posts

Meni ne treba niko da cestita,ja cu to uraditi sam,posto nikad nisam bio skroman ni preskroman,u moj dom,i u dom mog prijatelja Dalibora uslo je jedno zensko stene iz Madjarske,vrlo perspektivno,mlado,i to je linijski planiran uvoz naravno CROSSGUNS linije.

Zahvaljujem se ovom prilikom mom drugu Packu na cestitkama.

P.S. Vidimo se na derbiju dogodine.

Posto vidim da me je Gospodin Bercek oznacio kao krivca za svoj nedolazak na Derby,i da je citirao moju izjavu da ne smemo dozvoliti da kao kod AST-a imamo 1.000 legala,na 7.000.000. stanovnika,negde na 16.strani teme Bullterrier,da ga ovako javno priupitam posto se Derby odrzava evo vec treca godina....da li sam mu ja bio smetnja da dodje i 2010. i 2011.i ove 2012.godine na izlozbu Derby terijera tipa bull.

Posto gospodin Bercek gaji u svom dvoristu Ast. SBT.Ebt,mini EBT,izostavljam Boston terijere,i Wipete..

da li je malo neozbiljno da se predstavlja ON kao ljubitelj rase SBT,i jedini iskreni zaljubljenik ? A pritom ne dolazi ni na jednu specijalizovanu izlozbu,ni sa ovom rasom a ni sa drugim rasama pasa iz svog dvorista. Zasto pobogu covece nisi izveo nekog Bullterijera barem za sve ove godine ? Zasto pobogu nekada ne izvedes nesto,zasto je bio jedan pas bele boje preko tvojih pasa iz uvoza ove godine po prvi put ( pas je inace iz Beograda,devojka je vlasnica ),i jedini dobio 4.

Zasto se tom ocenom nepohvalite gospodine Bercek,vec se slikate sa peharima,na izlozbama na kojima ste sami...

To meni ne daje nikakvu vrednost vasih pasa,to je isto kada bi Milorad Cavic plivao sam u Bazenu,ili Usein Bolt trcao trku na 100 metara sam.

Sve sto vam nije jasno... Knezevic Oliver 061/638-68-48

P.S. Ne umanjujem ovom prilikom vase znanje o Bullterijerima. Skidam kapu. Pozdrav.

HA HA. Jedva sam te cekao. Ti si bre jedan matori Prevarant. Ti unazadjujes rasu,ti uvozis preko cerke poluinvalide iz Engleske,sto u 10.kolenu bre nema ni jednog Sampiona....

Ti si posact ove rase,bre,idi tamo na temu o Wipetima i objasni zeni,ili devojci sto joj godinu dana nisi dao rodovnik.

Ti si prijatelju jedan nakupac,i stancer pasa,i nemoj da se ovde hvalis po koliko sta prodajes kad prodajes za 100e

kad ti zagusti. Ti sto imas kvalitet,ja ne da necu imati za 10 godina. Nego ne dao Bog da ikada budem imao. Svaki ti bre pas nosi od tih tvojih plavih usi ko labrador. Jer ti ima neki pas barem ruzino uvo.?

Ti imas covece 8 ili 10 rasa pasa,kome ti pricas o kvalitetu ?

Pljujes kada god ti pas ne pobedi, Pljuvao si Zeljka Lozica za Boston terijera,kako je eto ostecen tvoj pas...Tvoj pas jedva da lici na rasu,za razliku od njegovog sina Svetskog Sampiona.

Postavljas na temi mini bull slike svojih invalida sto uvaljujes ljudima, postavljas ,a ne znam kako te nije sramota neuhranjenu stenad Bullterrijera,premrsavu,i to ces to prodati posle ljudima. Bolje im pokloni jer ce grdne pare dati na veterinare,u startu. Da izvuku sta se moze izvuci,od stenaca.Ferenca si oterao mog prijatelja iz dvorista pre par godina i najurio ga pogrdnim recima kada nije hteo kupiti nekio stene Sbt-a od tebe. Gomila ljudi po Srbiji

koja je bila kod tebe videla je kakav imas kvalitet.... I ne da necu da te se okanem,nego nisam ja Milan iz Lovcenca da zavrsavam diskusiji posle tvog odgovora,tek cu sada svima da kazem ko zove mene i svoje prijatelje,stas ti to imas u kuci. Da nemas kvalitet mozda ? Epa nemas prijatelju. Imas samo dobru volju da prevaris ljude i uzmes im pare. Eto sta imas, a to da li ja idem po madjarskoj,a ti po Uk to je tacno. I ici cu ne samo po Madjarskoj,vec i po Czeskoj,i po Poljskoj,i Holandiji,a ne po Engleskoj, jer zapamti niti su Bull-a sa ispravnim zubalom prodali van UK,niti su Staffija prodali ijednog da valja. prodaju cetvrto,ili peto stene iz legla mozda. toliko o Englezima. i jos nesto. prodaju i to plavo sto ti kupujes. Vidim sve sami pobednici Cruftsa !!!!

Jer imaju ti tvoji psi nekog sampiona u rodovniku ? Jer su barem ocenjeni ? Posto kazes prodajes po 1.200e pa me boli. E nisi u pravu, ne da me boli,nego evo zabole me bas. Zub.

Cuj tebe je neko zvao sa sakrivenog broja i pretio ti je da ce ti NEKO otrovati pse ?

A koji si ti faktor da tebi neko truje pse ? Da nemas nekog Svetskog Sampiona, prestani vise da lazes i mazes ljude.

tebi ce neko od 130 pasa u Indjiji,bas da truje tvoje pse,koji ce biti u kavezu ?

Da li ti mislis da je neko lud ovde na forumu,lepo sam te pitao, a da li vam je neko pretio i 2009,2010,2011. ?

Odgovorite gospodine Vatrogasac na to pitanje i ne razvodnjavajte temu,o taksi od 30.000din, koja se primenjuje samo u mom gradu,i ja treba da kukam a ne vi ???

Uostalom,nisam ni cuo da se za mesance placa taksa ???

I poslednje zavrsavam,nikada vas nisam video sa bilo kojim psom terijera tipa bull,ni na Beogradskom Cacib-u?

Opet neke pretnje trovanjem ?

I nezavirujem ja u tvoje dvoriste,vec ne volim ljude koji se lazno legitimisu i predstavljaju. Zasto pobogu niste pretnje prijavili policiji,i istraznim organima ?

p.s. Ja zivim za pse- a ti zivis od pasa.

Vrlo bitna razlika.

Gost
This topic is now closed to further replies.
Sign in to follow this