Petite

Presa Canario - 2. deo

984 posts in this topic

A sto se toga tice da sam video pse madjarskog odgoja...Dodji kod mene da se uveris ..;)

lumen :arrow: cijelo to leglo nije bilo ok,ali ivan (ultimate selection) je postupio kao pravi odgajivac!

zvao me na tel i objasnio mi je sve za to k leglo,ja sam mu poslao rodovnik i znam da su svi rodovnici ponisteni. A znam da je svima uredno refundirao i to je vise nego posteno ja znam jer je covjek i mene ispostovao!!!

A posto me prozivas..evo neka se ljudi uvere u "MADJARSKI" deo mog "asortimana"...

29x86mb.jpg

14mesy8.jpg

2cdz91u.jpg

wrdgjn.jpg

311qcxv.jpg

I opet ..ne zelim raspravu sa tobom ovde...izvoli okaci svoje pse..pa da uporedimo druze.

Opet ovo je samo 10% onoga sto posedujem..;)

Pozdrav svima na temi i izvinjavam se zbog malo veceg broja slika.

Ultimate selection

:arrow: Dakle ovde definitivno nesto nije u redu...Ja neznam dali ja pisem nerazumno ili vi ovde citate nerazumno ili istina nesme da se napise ali ja zaista nerazumem..Prvo Ultimatnog ne da nisam javno prozivao nego me decko u zivotu nezanima takodje me ne zanima sta radi i sta prodaje i kome prodaje ni da li te je ispostovao ili ne to je vasa stvar..ZA pismene lepo pise da ja onim pisanjem nisam hteo nikoga da napadam niti vredjam ali ocito je da ja vise nista nesmem da napisem jer se neko odmah nadje uvredjen zbog toga slabije i pisem i iskreno izbegavam pisanije..

:arrow: Ultimatni promasaju ja stvarno neznam sto se ti druze zestis i pronalazis u mojim pisanijama.Prosli put kao i ovaj ja tebe nisam ni POMENUO ni UVREDIO a ti si se zakacio za mene pretio penio itd..To da li si ti ispostovao ljude kojima si prodao pse sa displazijom ja ne ulazim niti me zanima prosto sam samo obijasnjavao Danijelu moje vidjenje situacije i njega kao licnosti..Ono sto sam napisao nije izmisljotina niti je laz a ako se nekom istina ne svidja sta bre ja tu mogu..Ljudi manite me, zivite svoj zivot ,srecno svima i sve najbolje od mene i jos jednom JAVNO- nisam nista zlonamerno napisao a ni mislio............

lumen :arrow:

iako kazes da nikog nisi napadao,malo si iskoristio moj post a i mene da pomenes neke ljude koji su sa tobom u svadji (wait) mene to izmedju vas ne zanima!

sto tebe i ostale zanima sta je sa tom misterioznom zenkom?

zenkica je u dobrim rukama i koliko sam cuo izgleda dobro!nije bila za izlozbe i to je to. a to da`l je imala displaziju ili ne to ne znam.

ja se jos upoznajem sa rasom teko da mi se greske valjda prastaju (nerd)

bio sam u bolnicu pa si mogao doc da me posjets i taman sam imao vremena da me svemu naucis o rasi ali jbg.

:arrow: Jos samo na ovo da se osvrnem- Danijele ja nisam nisakim u svadji ali uopste (punch)(punch) niti vidjam doticnog niti imam nesto sa njim niti mu zelim zlo ama bas nista tako da me covek apsolutno nezanima,i jos naravno da me nezanima zenkica vec sam samo mislio da ces i lukasa da odbacis-da si bar malo procitao ono sto sam napisao video bih da ti obijasnjavam svoje vidjenje situacije a ne da napadam ultimatnog promasaja koji me u zivotu nezanima..Bolnica :!: :!: i mislio sam doci ali sa obzirom da si bio prekinuo sve kontakte sa mnom cemu svrha uciti nekoga nesto kada on ne zeli biti naucen .....Sve najbolje od mene Danijele zelim ti mnogo izlozbenih trofeja kako tebi tako i tvom drugu ultimatnom sa zeljom da jos uveca svoj copor pa da bude ovakav..... (party)(party)(party)(party)

presef.jpg

lumen ja tebi ovakav copor ne zelim posto ga vec imas no ti zelim od srca i :giggle: da imas bolji copor od tog sada :grin:

sta cemo za lukasa?

da li ce se sto refundirati???

:arrow: A posto sam se malo olenjio pa me Devic i Ivan malo navukose da pisem nekoliko slicica presa stranog odgajivaca(party) (party)(party)

31195265.jpg

18123210150881142142793.jpg

53814110150882041077793.jpg

lumen ja tebi ovakav copor ne zelim posto ga vec imas no ti zelim od srca i :giggle: da imas bolji copor od tog sada :grin:

sta cemo za lukasa?

da li ce se sto refundirati???

:arrow: Nije problem (police) ako ima displaziju ,nije zdrav, nije prav ,moze refundacija u svakom slucaju znas gde sam (party)(party)

Ne daj boze da imam ovakav copor...Mani me vise.Pozz Lumene

:arrow: Ha ha ali druze ja stvarno nemam nista protiv tebe (handshake)(handshake) ..........A sto se tice copora srecom ima ljudi kao i ja kojima se presa svidja (y) kao ovaj odgajivac kome sam nedavno bio u poseti..Ne zamerite zbog malo veceg broja slika..

67169912.jpg

kaam003.jpg

kaam008.jpg

kaam010.jpg

kaam014.jpg

kaam019.jpg

kaam023.jpg

kaam020.jpg

Lumen gde je ovo slikano,ako mozes da mi kazes koji odgajivac je u pitanju??deluje kao da je na Ostrvima....

:arrow: Ivane, nisu druze Kanari- u pitanju je covek koji se nalazi kod nas u Srbiji i jedini pored mene ima i drzi prese ali anonimno ne za javnost.............

ok,cinilo mi se da je Gran Canaria,bio sam u okolini LAS PALMASA u jednom selu kod jednog momka koji ima slicne boxove za pse,pa sam mislio da nije on....pozzz

Ivane isto ti je sve to samo sto su ovi canari u Pozarevackoj maloj! hahhaha

pozdrav! :giggle:

:arrow: I jos malo............

calebq.jpg

ofra.jpg

presacanario.jpg

:arrow: MAJORERO POWER.............................

majorero.jpg

dsc06987n.jpg

Slika iz osamdesetih (slobodna procena po odelu i patikama)

24gsk1i.jpg

Voleo bih videti jos koju sliku ovog psa (nisam siguran da li je od ironbula)

nmnn29.jpg

Ivane isto ti je sve to samo sto su ovi canari u Pozarevackoj maloj! hahhaha

pozdrav! :giggle:

U Pozarevcu neko drzi prese? Ako jeste tako pronaci ga nijer nikakva mudrost :)