Ghandi_bl

Njemacki ovcar Ghandi i malinoa Dwight

Recommended Posts

Evo ljudovi da se i mi predstavimo, ja sam Anja a krivac za moju ogromnu ljubav prema zivotinjama je upravo ovaj cupavac koji me je uveo u svijet pasa na jedan poseban nacin...inace njegovo ime je Ghandi i star je trenutno oko 9,5 godina (ostenjen je 11.07.2001.)...nazalost nemam njegove slike iz mladjih dana :( , ali sta je tu je....evo par slicica pda se upoznamo :D svaki komentar je dobrodosao :D

pogledgore.th.jpg

ghandiiloptica.th.jpg

jesu svarno :mrgreen: ....al je tad bio jaaako dubok snijeg a ja idiot u patikama :lol: .....bilo veselo :mrgreen: ...a on je vec ostario pa mu nije toliko drago kao nekad zbog snijega..

hahahahahha pa ne bi ja bila ja da ne hodam i po zimi najvecoj u patikama.... :mrgreen:

topi nam se snijeg bezveze vrijeme neko pa ce slikanje morati malo da saceka...al bice uskoro neke starije slikee :wink:

hahhaha primijetila sam i na onoj temi, nije to njegova to je od jednog malog psa kojeg smo nabavili 2003. godine, ali su nam ga nazalost ukrali :( ako iskopam negdje sliku stavicu...

a sad posto me maltretiras oko te cinije, evo ovo je Ghandijeva :mrgreen:

08012011073.jpg

u pozadini je cinija, i to njegova licno :mrgreen:

hhahaha, pa jeste, smijesno, a to se desilo posto sam ja inace onako, malo polijena pa mi se nije dalo ici do njegovog boksa koji je na drugoj strani dvorista po ciniju....naravno dobio je duplu dozu one cinije, moram naglasit, da ne bi ispalo da sam ga ostetila na hrani :mrgreen:

hvala na komplimentu za glavu, i tvoja banda je prelijepa i vec sam ti to rekla na vasoj temi..pozz :wink:

evo jedna slicica od ljetos sa vikendice, da jos malo osvjezimo temu :D

p3280293.jpg

e, super ti je cukica...svidaju mi se tako kad imaju glavu k'o medo.

Moram da priznam da ja svog jos nikad nisam uspio uslikat tako fino, da stoji mirno, da su usi podignute, cim ga ja slikam, odam se pocne maziti.

Mozda sam trebao ovih par dana dok smo ratovali :mrgreen: bio je maksimalno na oprezu :D

ma i ovaj moj se mazi, nevidjeno, al je ipak pozer, voli se slikat :mrgreen:

drago mi je sto ste ti i tvoj pas prestali ratovati, nadamo se da se nece ponoviti.

ajde napravi temu i predstavi ga da ga i mi vidimo :wink:

bila je tema nekad daaano, postavljao sam slikice jos dok je bio maleni, ali bila su nek pravila foruma da teme koje zastare, idu na brisanje.

Hajd potrudit cu se da pronadem bar stare slikice pa da postavim koju ovih dana.

A misilm da nas dva vise necemo ratovaiti vise, ne znam ko je radosniji od nas dvojice :lol: