drle07

Odgajivacnica Šarplaninaca "Od Drndarskog"

643 posts in this topic

Samo napred,reci mi sta si dobio sa parenjem u incestu?Tj.na sta si ciljao tacno?Na dobijanje istih pasa,posto sam cuo da kod tog linijskog parenja tacno zna kakve stence dobijas?

U incestu sam dobio kako- tako , mozda sam sacuvao ''krv''. Zato sam u linijskom parenju dobio skoro sve ono sto sam zeleo. Ja sam se pre pasa bavio golubarstvom ( srpski visokoletaci) ,a tu se rade sve te kombinacije, tako da sam to iskustvo primenio na pse. Nije bas isto, ali ima dosta slicnosti.

Pozdrav Dragan Drndarski.

Pas se zove Inter od Drndarskog. Inace iz druge linije mojih pasa. Do sada je upario dve kuje Zivku od Drndarskog 10 01 2011 i Prajs od Drndarskog 30 01 2011.

Posto znam da Dicevski i Kusi redovno gledaju moju temu, eto njega cu dovesti u Smederevsku Palanku da vidimo ko ima bolji karakter, on ili svi njihovi psi . Star je 18 meseci.

Prvo parenje za ovu godinu. Inter od D. x Zivka od D. Upareni 10-01-2011.

Mladi, za mene vrlo interesantan muzjak iz jedne , moje stare linije, uparen sa mojom trenutno najboljom kujom. Ocekujem, nadam se vrhunskim stencima, sto po exterijeru to i po kartakteru.

Drugo parenje za ovu godinu.

Inter od D. x Prajs od D.( majka "Z'' leglu) . Upareni 31-01-2011. Vrlo slicna kombinacija.