sidartans

familija pitova

369 posts in this topic

divan sajt ali postavljanje slika , prava nocna mora.

post-17987-13598026025732_thumb.jpg

post-17987-13598026027316_thumb.jpg

post-17987-13598026029241_thumb.jpg

pozdrav za Bonapartu i Sholym-a !Tom je moja pitoma azdaja, a dzoni bi trebalo da bude ogroman sto je moja velika zelja. kod toma bi menjao samo boju i nista vise jer je on zaista predstavnik svoje rase. sve njegove performanse su pojacane do maksimuma i veoma ziv pas bez obzira na njegove godine. Heta je kuja koju sam kupio mom sinu koji zivi kod mamice, pa su mi je vratili kad je napunila 6 meseci. Bila je kao u struju uklucena i nije imao ko da je pazi. Onda se moj tom zaljubio u maloletnicu i tako je nastao dzo, birano stene od 8 kucica. Prvi pocinje uvek da jede i zadnji zavrsava od kad se ispilio. Sa cetiri meseca svi su mislili da su ostali kucici mali naspram njega(a nisu bili). O krvi ja nevolim puno da filozofiram ali bi Tom trebalo da bude Dikon linije. Kad vidim lepog pita lepe gradje, vrata sireg od struka, velike glave i ako moze velike kilaze hmm... neinteresuje me koje je i cije linije. Izvinjavam se ako sam nekog smorio. poz.! evo jos malo slika.

post-17987-13598026030821_thumb.jpg

post-17987-13598026032385_thumb.jpg

post-17987-13598026034381_thumb.jpg

danas smo tuzni jer se heta preselila kod naseg kuma. on je ostao bez njegovog svrce (patuljasti snaucer) ali je zato dobio predivnu kuju pita. moj kum obozava pse i ima veliko dvoriste, tako da mi je mnogo lakse jer znam da ce joj tamo biti lepo.

tom i dzo me ceo dan gledaju i ko da me pitaju gde je heta ili se meni to pricinjava jer mi vec fali. nudio sam preko bk da je poklonim ali nisam znao da postavim sliku. kad sam sutra dan provalio kako se smanjuju na zeljenu dimenziju, neko me je zakljucao i opet nista od hetine slike. na kraju kao neki prst sudbine ona je dospela kod osobe koju neizmerno volim i koja voli zivotinje. bice joj super tamo a i kumic se obradovao jer je ona crno -bela a kumic partizanovac!

pozdrav za Bonapartu i Sholym-a !Tom je moja pitoma azdaja, a dzoni bi trebalo da bude ogroman sto je moja velika zelja. kod toma bi menjao samo boju i nista vise jer je on zaista predstavnik svoje rase. sve njegove performanse su pojacane do maksimuma i veoma ziv pas bez obzira na njegove godine. Heta je kuja koju sam kupio mom sinu koji zivi kod mamice, pa su mi je vratili kad je napunila 6 meseci. Bila je kao u struju uklucena i nije imao ko da je pazi. Onda se moj tom zaljubio u maloletnicu i tako je nastao dzo, birano stene od 8 kucica. Prvi pocinje uvek da jede i zadnji zavrsava od kad se ispilio. Sa cetiri meseca svi su mislili da su ostali kucici mali naspram njega(a nisu bili). O krvi ja nevolim puno da filozofiram ali bi Tom trebalo da bude Dikon linije. Kad vidim lepog pita lepe gradje, vrata sireg od struka, velike glave i ako moze velike kilaze hmm... neinteresuje me koje je i cije linije. Izvinjavam se ako sam nekog smorio. poz.! evo jos malo slika.

Moj Moskri ima u sebi Dikona, moskri ima oko 18 kg evo starije slike !!! inace 11 meseci star !!!

moskri-foto_17373018_17388530_17905744.jpg

super tije keric, kao pracka je. jel to 18 u pitu ili ne? i kako si keve ti uspeo da stavis sliku meni stalno izbacuje da nemoze zbog nekog borda

Nije u pitu, moja procena je da ce u pitu imati oko 17 ali zavisi jos posto je mlad pa kada se potpuno razvije.....

Ja sam napravio album ovde http://www.mojalbum.com i onda kada tamo prebacim sliku kopiram ovde adresu i samo stavim IMG tag ispred linka !!!

napravio sam tamo album ali nekapiram kako da ih stavim ovde. sta je to img tag???

hvala ti gogi ali bi bilo lepo da i ja znam da stavim slike svojih dzukaca

ok jednog dana kad budem saznao sta su "tagovi" stavicu link izmedju njih

hvala ti gogi ali je sad opet pre mala slika i ja vise nemam zivaca da se zajebavam sa ovim sranjima. da sam jedini ovde koji se mucio, muci ili ce se muciti sa jeb. slikama osecao bi se kao glupan ali posto nisam ostavicu to onom ko je sve ovo iskomplikovao. ja sam ovde zbog pasa a ne zbog casova informatike. idem sad da nabavim i ja jedan JO-JO da smirim zivce a tebi hvala na trudu i zelji da pomognes.

sa desne strane je dzo a sa leve sestra. tada su imali oko 2 ipo meseca. toliko je bio veci i od muzjaka.

ajde postavi neke slike od Toma....

Jako mi je zanimljiv pas !!!