Recommended Posts

Moje puno ime je Ilargitan's White Falkor. Nekima sam poznat na forumu a neki ce me tek upoznati :D . Zivim u Ivanjici a dolazim iz BG. Malo slicica da se prestavim

wl3fkl.jpg

655n6f.jpg

fvzsyv.jpg

mj3hqb.jpg

Ja i moj drug Amstel

iop400.jpg

keepuu.jpg

i mali izlet u planinu

2u9jurl.jpg

f2o3kl.jpg

Pa dobro nam došli!!!!! :)

Luče moje... kako raaaasteeee......... :)))) Vidim da uživate i beskrajno vam zavidim na prelepoj prirodi u kojoj vidim i Zmaj a.k.a. Falkor uživa!!!! A ko ne bi? heheheh....

I mi da se upisemo na temu i pozelimo dobrodoslicu prelepim bebama, i Zmaju i Amstelu :D :D :D

Uzivajte u drugarima i neka ostanu celog zivota ovako zdravi, razigrani, blentravi i apsolutno bozanstveni :D

Pa di ste, drugari? :)

Nema vas.... mora biti da ste utekli negde u prirodu i uživate u proleću!!! :)

Inače, kod nas je još uvek u gostima Falkorova sestrica Bela (exDušica) i potpuno nas je očarala (naravno). :) Mislim da je najsrećnija Zizi.... jer sad konačno ima sa kime da se igra dok ne padne s nogu!

Ovih dana smo malo švrljali po šumi (susret sa suvim lišćem :o ) i oko reke. Uskoro će biti i novih fotki. 10.04. smo primili vakcinu. Ima i nekih novih prijatelja. :lol: Nema sestrica na forumu :?:

Jedva čekam te slikice!!!! :)

Inače, Bela nam je do juče bila u gostima... sad se vratila kući. Ali, slikala sam je ja... pa čim prebacim fotke... postaviću ih.

A koliko znam vlasnice obe sestrice nisu naročito forumski i virtuelno aktivne... no... pomenuću im BK... pa možda jednog dana bude cela ekipa na okupu. :)

Ćao društvo :) ,

Nije nas bilo neko vreme. Evo nekih nivih sličica.

Malo sam porastao i sada švrljam malo dalje... po šumi i livadi...

2h549rd.jpg

30lm3o8.jpg

2qu55qt.jpg

bio sam na planinarenju :shock: ...

mrfxav.jpg

i6a49f.jpg

2cr0qao.jpg

na reci 8) ...

108ahrr.jpg

hsvyhg.jpg

a na kraju posle svih napora volim pošteno da se odmorim :wink:

sl5ykk.jpg

Kakva poza za kuntanje.... :) hehehhehehehehehhe

Super ste... vidim da uživate... i beskrajno vam zavidim na tome. :) Zmajić raste... (pu, pu, pu) baš kako i treba... i jedva čekamo sledeće fotke. :)

Postavila sam kod nas na temi još malo Belinih slikica....

A evo jednog odgovora na temu spavanja... samo za razliku od Falkora, Bela je ovde musava i mokra i blatnjava, zahvaljujući kiši i igranju sa svojom majkom u dvorištu. :)

IMG_1622.jpg

IMG_1621.jpg

IMG_1620.jpg

Žao nam je, ali dostignuto je ograničenje boarda za prikačene fajlove :cry: - je rečenica koja se pojavljuje kada pokušamo da stavimo sličice ....Pomoć !~