Skoči na sadržaj

Fotografija

Veterinarske stanice

• Molimo prijavite se kako bi odgovorili
155 odgovora na ovu temu

#101 Krta011

Krta011

Newbie

• Members
  • 1 postova

Postovano 07 November 2011 14:16

Da li neko ima iskustva sa veterinarskom ambulantom Beovet, Cara Urosa 11, Beograd? Unapred zahvalan na informacijama.

#102 pahulja

pahulja

Newbie

• Members
  • 9 postova

Postovano 06 January 2012 15:40

Da li bi neko mogao da mi preporuci veterinara na Banjici? Ili negde u blizini? Hvala od mene i jedne pudlice koju mnogo boli uvo :(

#103 bilzur

bilzur

Newbie

• Members
  • 1 postova

Postovano 09 January 2012 13:28

da li neko ima iskustva sa veterinarskom ambulantom Boban, veterinar Boban Dumendzija
http://www.vetboban.rs

Nikad ga nisam upoznala uzivo, zato sto mu je toliko grozan odnos sa klijentima preko telefona, da uopste nisam xtela da idem kod njega. Prvo, voli da vice preko telefona na svoje potencijalne klijente. Drugo uopste vam nedozvoljava da saopstite situaciju vaseg ljubimca, pre nego sto on dolazi do dijagnoze preko telefona. Ni je ni video ljubimca i vec vam govori sta mu fali, i sta ce mu dati za lek i tretman. Kada probate da saznate vise detalja o sta ce dati vasem ljubimcu, i ako probate da mu postavite koje pitanje, on pocne jos vise da vice, i da vam govori kako ste vi "zajebali" vaseg ljubimca, i on je tu da ga popravi. Neverovatno koliko bahato i nepristojno se ovaj lekar ponasa. Nemam reci. Zivotinje imaju bolje ponasanje nego ovo stvoreneje, koje izgleda kao covek a u stvari nije. Isto tim vikanjem, on stvori paniku u vas, tako da bi vi sto manje pitanja pitali, i sto vise mu novca dali.

#104 asia

asia

Newbie

• Members
  • 47 postova

Postovano 26 January 2012 22:47

http://www.veterinar...ijacirkovic.com

Adresa: Ul. Save Kovačević br.7m ( ili Gornjogradska), Zemun

Telefon ordinacije: 011/316-33-71
Dežurni telefon za hitne intervencije (0 - 24 h): 064/119-4-285

Web : http://www.veterinar...ijacirkovic.com
Sve preporuke.
Ljubazni ljudi, vole zivotinje, mi smo odusevljeni, imaju svu opremu i nisu toliko skupi :D

#105 esta

esta

Advanced Member

• Members
  • ZnačkicaZnačkicaZnačkica
  • 804 postova

Postovano 26 June 2012 14:08

Veterinarska stanica: Božinović
Ime i prezime vlasnika: Stanko Božinović
Adresa: Zemun, Ševina 37A
Telefon: 063.343.693 (ne mogu sa nađem fiksni telefon trenutno)

Stanko je sjajan čovek i veterinar. Operiše i u Centru za mešance u Krnjači jednom nedeljno.

Da update-ujem podatke za naseg Standzu - najboljeg veta!!! (clap) Sve gore navedene informacije od krofnice su i dalje aktuelne, ali evo i dodatka:

Fiksni telefon ordinacije: 011/373 05 65

Veterinar koji radi sa Stankom: Marko Petkovic (takodje sjajan vet i covek)

Facebook strana: http://www.facebook....IC/212844913659

Stanko je otvorio i ordinaciju u Pancevu:

Veterinarska ambulanta: "Marlo Pet"
Adresa: Milosa Trebinjca 44, Pancevo
Telefon: 013/335 350
Facebook strana: http://www.facebook....203515673027171

#106 elpida

elpida

Advanced Member

• Members
  • 720 postova

Postovano 26 June 2012 18:46

drugari, kakvi su veterinari što se tiče opšteg pregleda i procene stanja psa (šteneta u procesu vakcinacije) na veterinarskom fakultetu? i, ako zna neko cenu? ili je bolje odvesti u privatnu ambulantu/kliniku?

#107 lydiacile

lydiacile

Advanced Member

• Members
  • 601 postova

Postovano 26 June 2012 20:29

Ja sam do sada jednom bila na fakultetu ali kod razlicitih veterinara. Moje iskustvo je jako pozitivno. Plus nije ni skupo (y)
Cena pregleda je 1200din.

#108 elpida

elpida

Advanced Member

• Members
  • 720 postova

Postovano 26 June 2012 20:40

hvala! onda mi je to možda bolja opcija od jedne skuplje klinike

#109 Alice_999

Alice_999

Newbie

• Members
  • 4 postova

Postovano 27 June 2012 12:07

Da li bi neko mogao da omoguci dvema zenkama lecenje,ako ne besplatno,bar po nekoj povoljnijoj ceni.boluju od stenecaka a ja nemam pare da ih lecim,pokupila sam ih sa ulice i vec 4 meseca brinem o njima,od kad su zakacile maciju kugu.bile bi vam zahvale.

#110 oliverikibo

oliverikibo

Newbie

• Members
  • 2 postova

Postovano 19 July 2012 00:05

Zelela bih da pohvalim veterinarsku kliniku Novak i posebno dr. Zorana Loncara. Lecimo naseg psa vec punih pet godina kod njih i mogu reci da su izuzetno strucni, odgovorni i da su iskreni ljubitelji zivotinja. Kod njih cete dobiti potpunu informaciju i najbolji tretman. Takodje imaju i svu potrebnu opremu te necete morati da trcite na sve strane da bi ste obavili potretbne preglede i snimanja. Nas pas rotvajler je oboleo od limfoma i Zoran Loncar kao i svi ostali zaposleni se bore zajedno sa nama evo vec godinu dana. Ubedjena sam da nas pas dobija najbolje moguce lecenje. Nije lako ali sa pravim profesionalcima je nekako drugacije i sve dobija drugaciju dimenziju. Nasem psu je sa 10 meseci operisan kuk u ovoj klinici i sve ove godine posle toga normalno zivi, jede, trci, pliva kao i da nije rodjen sa displazijom.Stoga apsolutno preporucujem kliniku Novak i sto se hirurgije tice. Nemojte lutati po ambulantama kao sto smo mi. Ukoliko imate problem obratite se njima i sigurno cete biti zadovoljni a vas ljubimac ce dobiti najbolji tretman i lecenje u Beogradu. :inlove: (clap) :grin:

#111 Vankenobee

Vankenobee

Member

• Members
  • ZnačkicaZnačkica
  • 300 postova

Postovano 16 August 2012 21:14

Znate li za nekog veta u Pirotu?

Bicemo tamo na odmoru neko vreme pa, za ne-daj-Boze....

Inace, kog veta iz oblasti dermatologije i oftamologije preporucujete u Beogradu?

#112 nemanja.vozdovac

nemanja.vozdovac

Member

• Members
  • ZnačkicaZnačkica
  • 220 postova

Postovano 17 August 2012 11:44

Zelela bih da pohvalim veterinarsku kliniku Novak i posebno dr. Zorana Loncara.

Apsolutno se pridružujem pohvalama za ovu kliniku i dr Lončara. (y)

#113 Joa

Joa

Newbie

• Members
  • 14 postova

Postovano 22 October 2012 13:19

Može preporuka za dobrog, a ne previše skupog veterinara na Novom Beogradu?

#114 Berna22

Berna22

Hero Member

• Members
  • ZnačkicaZnačkicaZnačkicaZnačkica
  • 1344 postova

Postovano 29 November 2012 10:33

Ima li neko iskustva sa njima?

http://www.drdulitl.com/

#115 Alexs

Alexs

Member

• Members
  • ZnačkicaZnačkica
  • 332 postova

Postovano 29 November 2012 11:34

Ima li neko iskustva sa njima?

http://www.drdulitl.com/

(y) (y) (y)

#116 bichon_frise

bichon_frise

Newbie

• Members
  • 1 postova

Postovano 06 January 2013 19:35

E ovako, posto se grozim smradova od veterinara kojima to nije POZIV niti blaze receno POSAO vec BIZNIS kroz koji hoce samo da se nakradu sto vise para dodjoh da podelim iskustvo sa vama i da vas upozorim za jednog predvodnika ove vrste!

Rec je o Bobanu Dumendžiji vlasniku veterinarske ambulante ,,Boban" http://www.vetboban.rs . Covek je jedan prevarant teski! Nema teorije da dopustite preko telefona da mu objasnite o cemu je rec, a zilion puta mi se desavalo da okrenem nekog drugog veterinara i da mi da besplatan savet preko telefona. Naime za davanje KLOMETOLA i RANISANA mi je uzeo 5000,00 !!!
A pri tom na kraju [regleda me je pitao da li je pas MUZJAK ili ZENKA?! STARSNO!!! Moje kuce nikada ne pravi problem kada ide kod veterinara a kod njega je skicalo i bezalo od njega kao djavo od krsta, veoma je grub i uzasno se dere! Moj veterinar Milan (najbolji COVEK i STRUCNJAK na svetu) nije odgovarao na pozive zato sam u panici pozvala ovog NEstrucnjaka i nasela. Izbegavajte ga u sirokom krugu jer je blago receno HOSTAPLER!

#117 najlepsipas

najlepsipas

Newbie

• Members
  • 2 postova

Postovano 22 January 2013 18:17

Jos jedan odgovor vezan za veterinar BOBAN iz veterinarske klinike Boban, taj covek je neotesana seljacina kojoj ne treba dati nacrtane ovce na cuvanje!!!! Ako zelite da pomognete vasem psu, preskocite ovog prevaranta-mesara!

#118 Berna22

Berna22

Hero Member

• Members
  • 1344 postova

Postovano 28 January 2013 10:33

Zanimljivo da su napisana 2 posta jedan za drugim kako je Boban seljacina i hohstapler, a da oba "clana" imaju po 1 post. :giggle:

Ako cete nekog javno da kritikujete ucinite to na civilizovan nacin sa argumentima, pa se lepo i potpisite. Ovakvo vredjanje nema nikakvu tezinu.

#119 Berna22

Berna22

Hero Member

• Members
  • 1344 postova

Postovano 06 February 2013 14:01

Svaka pohvala za ambulantu "Cirkovic" u Gornjogradskoj u Zemunu.

Dr Dulitl me je razocarao. Zvala sam ih ujutru i nakon opisanih simptoma piroplazmoze receno mi je da dodjem u pola 11. Na moje pitanje "tek u pola 11?" odgovor je bio "Pa radimo od 10".

Po meni ni malo profesionalno. Mene tamo vise sigurno nece videti.

#120 anat

anat

Advanced Member

• Members
  • 537 postova

Postovano 14 February 2013 11:59

Moja topla preporuka za veterinara u Borči:

http://vetalfa.rs/

Momčilo je izuzetno pažljiv i posvećen veterinar i apsolutno sve pohvale za njega!