Recommended Posts

a to :)

kao sto rece Boki....reketiram :)

on jakne sanira :D

Hah da da kao sto vidite,obukao sam Stefana od glave do pete!Najke,trenerke,Rmax patike...sve u samom vrhu

2yl0i28.jpg

Hvala Hornet ;)

Fotograf je moj drug, a slika je nastala spontano...dok smo snimali neke klipove sa Arisom. I kaze on meni, aj se popni gore i stanite ti i Aris....ja nisam znao o cemu se radi prvo, ali kasnje kad sam video sliku, odusevio sam se :D

Evo je originalna slika

16072009697.jpg

a ovo je preradjena u ACDsee programu, onaj obicni progam...inace to sam sam uradio :D :mrgreen: dobro je ispalo

Copyofarisijaprerada2-1.jpg

Pozdrav u vašu kuću! Odlične fotke! A zašto Aris toliko ne voli fotografa, stalno se kesi :mrgreen: (prosto ne verujem da ni na jednoj slici nema noža, satare, mačete... :) )

Pozdrav i za tebe...i naravno dobro dosao :)

Hvala, hvala :)

A kezi se uvek kad neko stane preko puta nas, a ja stojim ili cucim pored njega, uvek tako...ima neki trip :D :mrgreen:

ma imamo i takvih slika, sa nozevima i macetama...ako hoces postavicu :D :mrgreen:

lep kao slika :D :mrgreen: 8)

joj sto sam lep. :D

ijuuuu sramoto....sta to viri :mrgreen: :mrgreen: :wink: video neku zenkicu hehe :wink: :wink:

ko medic sam.

e ko med je stvarno, jedan od prelepih primeraka. tamnije nijanse su i inace moji favoriti :wink: a ta tigrasta sarena varijanta je extra. :D