zvezda-bari

Gasovi kod pasa

49 posts in this topic

Da li neko zna sta treba dodati u ishranu psu ili stenetu da bi se resili i sredili problemi sa gasovima i prdenjem?

Inace psi jedu suvu, super premium hranu.

Hvala i pozdrav.

xaxaxaxa pa mozda da promenis granule mozda mu ne prijaju te

pa ja ne znam da neki pas ne ispusta gasove, mislim da je to sasvim normalno...moj pas inace ima nadimak prdo ;)

A i uvek mož da nas "pokrivaju" u nekim "nezgodnim" situacijama..kad psi ne bi imali gasove..koga bi čovek pomenuo :lol:

A i uvek mož da nas "pokrivaju" u nekim "nezgodnim" situacijama..kad psi ne bi imali gasove..koga bi čovek pomenuo :lol:

xaxaxaxaxaxa realno! :lol: :lol: :lol: :lol: :lol:

Ova moja ,,bizuterija od psa" retko ispusta gasove,ali kad ih ispusti.... :shock: to bude upamceno!Razmiljam da trazim u njeno ime dozvolu za posedovanje oruzja,jer to sto ona ,,izduva" spada u bojne otrove :lol:

Moja kuja je od malena pustala tzv ``tihomire`` ali u zadnje vreme pusta one prave-trubadurske :lol: :lol: :mrgreen: .

Moja ispusta ,,tihomire" ali one koji stipaju za oci i zbog kojih je neophodno doobroo provetravanje sobe :lol:

ja sam primetio kad god ja jedem pasulj,ova moja dvojica prde kao konji :lol:

A to me podsetilo na onaj vic,kad je gospođa imala psa,i kad god bi ona prdnula,pre nekim,vikala na njega i terala ga iz sobe...jednom dođoše neki gosti,jedan ostane sam sa psom,čim je prdno pas pobeže van :lol: ( kao i uvek),a gost jadan u sebi.." tu bre ovo mora da je gadno,kad ni ti nemoš da podneseš" :lol: :lol: :lol:

hahaha i ja sam moju tako zezala samo prda haha. ali otkako sam prestala da joj dajem granule i pocela da kuvam meso nema vise tih problema, to hoce da se desava i ako spodbiju nesto zacinjeno!! zacinjeno nikako

A ja mislim da ima i onih koji to baš vole :lol: kao i mi :lol: :lol: :lol: :wink:

A najjace kad idemo na neku izlozbu, i sad naravno, nalazimo se u kolima, a tada izgleda nasu Astru hvata neka trema, i kad pusti tihomira, samo sto ne pocnemo kroz prozore da iskacemo... :D

Ali hvala Bogu, to se retko desava, ali zato kad se desi... Bolje da nas nema u blizini... :D

PozZ

A to me podsetilo na onaj vic,kad je gospođa imala psa,i kad god bi ona prdnula,pre nekim,vikala na njega i terala ga iz sobe...jednom dođoše neki gosti,jedan ostane sam sa psom,čim je prdno pas pobeže van :lol: ( kao i uvek),a gost jadan u sebi.." tu bre ovo mora da je gadno,kad ni ti nemoš da podneseš" :lol: :lol: :lol:

:lol: :lol: :mrgreen:

Joj znao sam da ćeš se javiti na ovu temu :mrgreen:

Moja kuja samo opali i produži....kao da ništa nije bilo :roll: :mrgreen:

Moja prdi i podriguje,ponekad pomislim da me imitira :mrgreen:

Najvise stipa za oci kad jede pileca ledja :mrgreen:

Tad je zovemo tihi ubica :lol:

Kod nas je najgore kad se jedu kuvana jaja...o kome god da se radi :mrgreen:

A jos ako se i pasulj nadje na meniju 8)

Moj Aron ima dvije vrste vjetrova jedne kada je sretan od zadovoljsva, a druge od hrane posebno ove Trainer na koju am presao negdje prije. Medjutim svaki prdež mu je povezan najvjerovatnije i sa grčom jer tog momenta promjeni položaj sa jednohg mjesta na drugo i zato mislim da mu ta hrana nije bas po mjeri. Sa Rojal Caninonom to nije bio slučaj.

Moj Aron ima dvije vrste vjetrova jedne kada je sretan od zadovoljsva, a druge od hrane posebno ove Trainer na koju am presao negdje prije. Medjutim svaki prdež mu je povezan najvjerovatnije i sa grčom jer tog momenta promjeni položaj sa jednohg mjesta na drugo i zato mislim da mu ta hrana nije bas po mjeri. Sa Rojal Caninonom to nije bio slučaj.

Prijatelju izgleda da ti je pas pravi prdonja :D

to sigurno dolazi sa godinama :)

Je u pravu si pa sjeti se zadnji puta kada si bio kod mene pa to nije za izdržati kako smrdi, e jucer je naglas prdnio i uplasio se okrenio se i gleda prema repu bilo je za krepati od smjeha.

Moja vestika nema jos ni cetiri meseca,a ispusta gasove kao odrastao pas.U pocetku sam se brinula,ali vidim da je to izgleda normalna pojava.Nadam se da ne gresim.

Ma samo neka prde,to je znak da im rade creva.I ja se uspanicim ako ne “okinem” cesto :mrgreen:

ma jeremy tebi zato i odgovara,da oni nekada ne okinu ko bi te "pokrivao" :lol: :lol:

kad smo kod toga,evo jedan za tebe :lol: :lol: :lol: :wink: