Sign in to follow this  
vukasin

Slike clanova foruma

Recommended Posts

Marko, hvala.

Fotograf - ja. :)

Zapravo, to nije ni bila ideja...vec sam ja fotkala psa na jednoj zelenoj povrsini u mom kraju, i u tom momentu stala na trenutak pored njega, podigla aparat i "klik", posle sam samo "kropnula" foktu, i eto ga... :)

Al definitivno jedna od najboljih fotografija koje sam ikada napravila.

Marko, hvala.

Zapravo, to nije ni bila ideja...vec sam ja fotkala psa na jednoj zelenoj povrsini u mom kraju, i u tom momentu stala na trenutak pored njega, i sam podigla aparat i "klik", posle sam samo "kropnula" foku, i eto ga... :)

stvarno je odlična ta fotka ;)

Marko, hvala.

Zapravo, to nije ni bila ideja...vec sam ja fotkala psa na jednoj zelenoj povrsini u mom kraju, i u tom momentu stala na trenutak pored njega, i sam podigla aparat i "klik", posle sam samo "kropnula" foku, i eto ga... :)

stvarno je odlična ta fotka ;)

Hvala Mary! :)

Koliko divnih slika! :D

Jelena, cerkice su ti medene...kako su slatke tako isto obucene :D ! A moram da kazem i da ste im dali prelepa imena!

Danijela, ona tvoja sa konjima me je podsetila na izlet u trecem osnovne :D ...vodili su nas u Zobnatice da jasemo konje...posto sam odjahala svojih par krugova, stala sam da mazim konja koga je drzala jedna devojka...u jednom trenutku konj se pomerio i stao mi na nogu :shock: ...posto sam bila jako stidljivo dete, bilo me je sramota da kazem pa sam samo cutala i nastavila da ga mazim :oops: ...na svu srecu posle jedno 5min konj se opet pomerio...a ja kad sam dosla kuci sa izleta nisam mogla da skinem patiku koliko mi je noga bila otekla :( :oops: ...naravno, konje uprkos tom incidentu obozavam, samo sam od tad jako pazljiva kad ih mazim :mrgreen:

Elir, sve slike su ti lepe, ali ona zadnja je za naslovnu stranu nekog casopisa :D !

Hornet, i tvoja prva je bas lepa...isto umetnicka :wink:

Chek, chek, dok Ivanica postavi onu svoju sa FB u bade kostimu (sto bi reko Secko).

Nnneeeee....stidim se :oops: :wink: :P

Evo jos nekoliko slika koje sam sad iskopala :wink:

Ova govori vise od hiljadu reci...prava slika Misinog karaktera :wink: ...moje razmazeno dete :lol: :oops: :P

1uYG1I22GmAWGc4Y.jpg

Kako vam se svidjaju moja kola?? :lol: :wink: :P

fFuhRZvDNifuGLBT.jpg

Sa mojim telencetom :P

mqZ8nZjmhnPu83fx.jpg

Pozdrav svima,

hvala za fotografije, samo napred :D

Ja cu dok ugrabim vrijeme, 'pohvatati' slike clanova s foruma koje su mi se svidjele i postaviti ih ovde. Nadam se da se niko nece naljutiti (valjda nece, jer su vec posatvljene na forum, a nisam ih ja postavila prva :wink: ).

@gdin Elir - jesi li nekome slala tu fotografiju koju si zagubila, da 'ganjamo' :arrow:

@Mina - imas MINUS za cigaru :idea: :wink:

@Dugmence - DAVAJ sliku u (bade) mantilu :D :D :D

@sarajka (mary-amos) - hocemo jos :D :D

@djokicu - a Tko je zeMska osoba sa fotografije :wink:

@Petite biće još slika ;)

@Knežević ta zadnja slika je odlična,gde Rubi spava ;)

@Dugmence Misa je pravi gospodin, a vidi mu se u očima da je razmažen, svima im se to vidi :lol: :lol: :lol:

karlito nisi napisao/la ko je na slici?

da li si on ili ona :lol: :lol: :lol:

valjda ovaj jedini koji nije ZUT :D :D :D (mada i ova druga zuta glava u vodi mnogo dobro izgleda, rekla bih ja :wink: )

Super mi je ova hobotnica zuta , vidi osmjeha, ociju i jos trepavice ima :D :D :D

JelenO, odlična ti ova slika!

Hvala Jelo :)

Ja vec jednom rekoh za fotku (zadnju) da je prelepa, al aj i ovde da kazem. :D

@Vukasine

Pa sad... :roll:

Drugari, fotografije su vam odlicne!

Gost
This topic is now closed to further replies.
Sign in to follow this