tatjana

JORKI I AST FROM RUSSIAN WITH LOVE fci 4227

937 posts in this topic

Posto mnoge mene poznaju po rasi americkih i engleskih kokera, sada da predstavim jos jednu rasu u mojoj odgaivacnice,a to je JORKSIRSKI TERIJER,rasa koja mene zarazila ljubavlju sa prvog pogleda, sada imamo 7 pasa te rase kod nas, imamo i iz svog uzgoja,

inace sve krenulo od TCUNAMI FROM RUSSIA WITH LOVE,presladke kuje koja uvezena iz Bugarske,Cici ima 2 godine i ledno leglo,uparena sa jednom prelepim psom iz odgaivacnice"MADE IN SUPEROR",ostavili smo jednu prelepu malenu,uvezla sam jos 3 zenjkice ,najboljih krvnih linija iz odgaivacnica"Made in superor""New ideal""Camparis""Silver jork"

eto i malo slikica moih stenaca

6d2b56923c93t.jpg35ff6ab55dd3t.jpgc3ae5e83dee0t.jpg20d00324809at.jpg

564ca4f83c7ct.jpg5eeac778c73dt.jpg

a3ae443b4c36t.jpg8815c9122b81t.jpg8376997807b4t.jpga6c7b384e73at.jpg

Pozdrav Tanja,

lepo je da si se vratila :!: :!: Vidim kod tebe puno novih Yorkia. Ajde budi dobra , pa nam predstavi sve svoje nove pse, jer Cici poznajemo. Vidim da si se odlucila za nove krvne linije.Lepo, ti si iskusan odgajivac i ne sumnjam u tvoj izbor. Koju si kuju to uzela od Radvanske? Jer vidim pominjes New Deal? Sta se desava sa kokerima? Hoces li izlagati na svetskoj u Bratislavi? Mozda se sretnemo :wink:

Mimika puno pozdrava, ja nikud nisam ne nestala,radim punim parom, imam stence i uzivam u tome, kupila sam nove pse al sa starim poznatim linijama :wink: nisam kupila od Kataline psa, vec imam pse u rodovniku koih njene pse, kao i drugi linije poznate :D cim sredim sve papire i rodovnike,naravno da cu sve vas upoznat sa nima, zasada samnom nisu svi pse, posto neki kod moih roditelja :wink: razmisljam da uvezem i muzjaka.

kao vidis na slikama ima i moja mlada kuja :D od Cici kcerka, ima PUGI moja uvezena zenjka,ostale pokazacu cim budem sredila sve papirologije sa rodovnikom, inace bas cemo uskoro creci i u Srbii na izlozbi,planiram svetsku..al nikada u napred, inace kokere su uvek samnom, ocekivam leglo,cak planiram i jos jedno od moje BUFF zenjkice :D imam suvlasnike, tako da moj zivot bas tece brzom brzinom :D ja sam bas presretna sto sada imam moguznost uzivat u psima, inace sve stence su prodati i unapred rezervisane.Uskoro ce i da stignu u ringove po inostranstvu i u Ukraini :wink:

U svakom slucaju super sto ces sada biti cesce ovde na forumu, i deliti sa nama malo te tvoje lepotane :mrgreen:

A docices u Srbiju na izlozbu? Gde ? Bas lepo i jedva cekam, gde god da je? I koga planiras da izvedes?

Mala Cicina cerka je preslatka, a ko je tata?

Mimika planiram da dodzem u N.Sad,al vidacu gde cu i sa kim.Posto idem ovde na izlozbe hendlam pse :wink:

inace otac moijh malih PRINCE PATRICK MADE IN SUPEROR(,MOJA MECHTA PETIT PRINCE-LUKRECIA BORGIA MADE IN SUPEROR) po linijama DE NONDERLAY,JANE'S HOME, i DURRER'S to je od Cicinih malih tata.

eto malo i mene da se pohvalim, Cicin sin FIDELE FROM RUSSIA WITH LOVE na specialke za jorksirske terjere u Ukraini BIS STENACA

9e9e9aea5350.jpgSTENACAfb1f4648c570.jpg

31553e4749a0.jpg04c1a15b4322.jpg

a eto i opet novih pobeda maloga Fidela na medzunarodnim izlozbama, Ukraini malisan je osvoio Bis stenaca8f9cce339d23.jpg15decb05083e.jpg

Eto i malo novih slikica naseg malog COZA NOSTRE, mali izuzetno nestasan, sve su njegovi braca i sestre odose u nove kuce, a on najverovatnije ce ostati kod nas :lol: i da uskoro krene sa izlozbicama, cim malo i ja budem u stanju da trcim u ringu :roll:

cef46dc854ef.jpg09d2b078e5e5.jpg

44be17810ca2.jpge0c9831ee62f.jpg

302fd29db9ac.jpg

93a489c8feba.jpg7d14ac2627ab.jpg

Presladak je :)

hvala hvala, i ti si mene iznenadila sa rasom, moram priznati :wink: inace i ja imam staforde, al samo slusam i gledam tu temu pa mi je malo smesno :lol: kako sebi ljude daju za pravo sve i svasta a imaju pse par dana, nijedno leglo i nikakve rezultate, inace ocekujem leglo sa Galaksijem, cekam test na ataksiju jedne kuje, koju planiramo pariti sa isto psom od Darka, al je taj u Madzarskoj :wink: uskoro i slikice nasih staforda :wink:

Tatjana, psi su ti divni, ne zna se koji je od kog sladji! Shtenci su ko plishane lutkice, a od odraslih moj favorit je Cici. Iz dana u dan, kako Mona raste, sve vishe uvidjam slichnost izmedju nje i tvoje Cicije i jako mi je drago jer mi je Cici jedan od najlepshih jorkija ikada! Ima tu umiljati facu i stvarno divne boje! Nadam se da cje i Mona jednog dana biti takva lepotica!

Pozdrav od mene i Cicine polusestrice Mone!

A eto malo starih slikica moje TCUNAMI FROM RUSSIA WITH LOVE DE BOXXEMI

0f13df52c4cf.jpg701e223f8067.jpg

c4155d737e5b.jpg24b6a2a79b1c.jpg

f9de19a4f274.jpgfe56a99c3699.jpg

i eto moje male FKLURIGETI PUGI GIRL koja osvoija PRM, JUBOB SA 9 meseci i sa onakvom konkurencijom : U Somborulol: 38dbef2a3cba.jpg3c91b12a81d1.jpg

6829bfad42a4.jpg

i malo slikica novih :wink:

Dori spava b42301cae639.jpged5c423fbff1.jpg

a8039e421122.jpgCOZA NOSTRA ceka svoje vlasnike,pa zaspao u boksu :wink:

njegova nova vlasnica :wink: 3594594b38cc.jpg

768943059c18.jpgcekanje na frizure i pakovanja

f0fb5424572f.jpg453458341ff4.jpg

Tatjana,štenci su ti prekrasni! Divne glavice,divne kratke njuškice,male uši... ma prekrasno leglo!

Pugi je predivna! Ne znam kakva je bila konkurencija ali mislim da nju nece konkurencija trebati brinuti u daljnjoj karijeri :wink: Divna je!

Tatjana,štenci su ti prekrasni! Divne glavice,divne kratke njuškice,male uši... ma prekrasno leglo!

Pugi je predivna! Ne znam kakva je bila konkurencija ali mislim da nju nece konkurencija trebati brinuti u daljnjoj karijeri :wink: Divna je!

hvala puno, i ja sam sa leglom pre zadovoljna, otislo za Ameriku i Canadu, tako da sam bas zadovoljna da odgaivacima moje stence odgovaraju za uzgoj :wink:

a Pugi se nadam da ce postat vrhunski pas, jedini problem sa njom tesko podnosi voznju :roll: :cry: :cry: :cry:

malo naseg uzgoja :wink:

Tori sa 17 meseci ima 1800,u 2 meseca je imao 600 gr

4793f3a374cd.jpg1a7fd46ddb49.jpg

sa 2 meseca je bio 450 grama sa godinu dana 1700

b152b935e566.jpg73ad0fbe36bb.jpg

mala sa 2 meseca 680 saa godinu dana 2200

d66b9b5f1bba.jpg

Nisam expert ali okrugla glavica,taj baby face,kratka njuškica,male uši... ovo je štene savršeno! I još je manjeg rasta što ja obožavam! Tatjana,jako mi se sviđa tvoj uzgoj!

Tko su roditelji ovog slatkiša?

Nisam expert ali okrugla glavica,taj baby face,kratka njuškica,male uši... ovo je štene savršeno! I još je manjeg rasta što ja obožavam! Tatjana,jako mi se sviđa tvoj uzgoj!

Tko su roditelji ovog slatkiša?

na kog mislis, imam njih malo vise :wink:

Tanja ne znam da li si danas dobila moje pismo jer je pukla veza na internetu pa ti opet pisem.Jako sam tuzna i osecam kako me depresija rastura, nocima ne spavam, tako da stalno otvaram stranice foruma tog zbog kojeg se ti puno nerviras nisam sigurna da li ti pise private a svasta bi ti rekla, Robi mi je u 3 smeni pa ja bas ne bi volela da neko sazna sta ja zelim sa tobom da podelim ako si pored kompa odgovori mi da li pisem privatno jer ja nisam sigurna.Posto nocima ne spavam citala sam forum i mogu da ti kazem da sam ocajna i vise od toga, zao mi je.Budi jaka ipak si ti noseca i to ti nije poterbno , molim te odgovori mi, naravno ako mozes.

Tanja ne znam da li si danas dobila moje pismo jer je pukla veza na internetu pa ti opet pisem.Jako sam tuzna i osecam kako me depresija rastura, nocima ne spavam, tako da stalno otvaram stranice foruma tog zbog kojeg se ti puno nerviras nisam sigurna da li ti pise private a svasta bi ti rekla, Robi mi je u 3 smeni pa ja bas ne bi volela da neko sazna sta ja zelim sa tobom da podelim ako si pored kompa odgovori mi da li pisem privatno jer ja nisam sigurna.Posto nocima ne spavam citala sam forum i mogu da ti kazem da sam ocajna i vise od toga, zao mi je.Budi jaka ipak si ti noseca i to ti nije poterbno , molim te odgovori mi, naravno ako mozes.

mozes da mi napises na cocker-show@mail.ru pismo ako neznas ovde da napises PP!!

visnja89 eto i kod mene malo malisana staforda.od nase PALOMA-BEL DANCING QUEEN I GALAKSI LONG STEP

imamo 9 malisana 4 devojcice i 5 decaka :lol:

526549a37f28.jpgbba8ce5d5f2d.jpg

5f05c7a5570b.jpg

eeb3c9de56e6.jpg

f3d93a776078.jpg

uh beberone, obozavam da se bahcim sa njima :lol: :lol: :lol: :lol: jedva cekam da malo porastu :D