Recommended Posts

Jedno pitanje za iskusnije odgajivace, imam labrador retrivera starog 14 meseci na danasnjoj izlozbi moj pas je dobio ocenu 4 jedina mana po sudiji Surbatovicu je bila sto drzi rep visoko. Zanima me misljenje iskusnijih. Hvala

Pozdrav, 

Nebojsa Surbatovic je po mome misljenju temeljit sudija u ocjenjivanju.

Imate li ocjensku listu u cjelini, da prepisete (ili da uslikate i postavite):

Ocenska lista je prazna zbog loseg vremena nisu upisivali, evo jedan primer na cacibu u Beogradu sudija Herbert Kleman(imam ocensku listu sa cacib Beograd)jedinu recenicu za rep je napisao izuzetno usadjen rep. Da li je visoko podignut rep razlog da pas dobije ocenu 4? 

Pazite, nezahvalno je meni komentarisati sada, jer cujem samo jednu stranu, a ocjenske liste nema. Sliku psa niste postavili, clip iz ringa niste postavili da bi se komentarisalo bilo sta osim vase izjave.

Ono sto napisah, Surbatovic je poznat po temeljitom sudjenju. Pomenutog sa cacib-a Bg, takodje ne mogu komentarisati, jer sam zadnja dva Bg cacib-a u prolazu propratila labradore (imam par slika).

No, i vrlodobar je pozitivna ocjena.

Ja licno, vise volim vrlo dobar  ocjenu kod striktnog sudije, nego odlican kod sudije koji povrsno gleda sve (mada sam odavno prestala izlagati kod tih povrsnih).  

Koja sada izlozba u pitanju? (da izmjenim naslov)? 

Imate li sliku glave od napred i stavova prednjih nogu? 

Ovo je slika sa caciba Beograd, da li imate neki mail ili drustvenu mrezu da vam pustim snimak sa danasnje izlozbe? Rezolucija je prevelika pa nmg ovde da izbacim.

F6A87A0E-D651-40C4-AE0F-E70F65F9E045.jpeg