Recommended Posts

KAOSE PREVIŠE MI PIŠEŠ VELIKIM SLOVIMA, MOGA BI TI TO MALO SMANJIT A???? :wink: :wink: :wink:

jesi vidija brate šta je ovo došlo,višeš nemoš ni pisat kako oćeš

hej ekipa meni se osobno svidjaju i volio bih jednog dana imat jedan par american bully narocito blue line koliko sam upoznat nema ih kod nas steta.. dali neko zna jel ima u vasim krajevima koji blue boje,bilo koje linije..

ne bully nije pit...mozda ima pita...negde u 50-tom kolenu...ali to nije pit...

debeli pit je i dalje pit...samo debeo...ima srce i radan je pas..ovo...ovo je samo manekenska gomila mesa, sala i kostiju koja nema nikakvu funkciju osim da plasi ljude koji ne znaju

Bully jeste najvecim delom pit,ali je mix i selektiranjem se dolazilo do svakakvih pasa.Nije ni svaki bully los,da se razumemo :wink:

Americki buly i jeste bandog.Dugo su furali,lagali da je bully cist pit i da je selektiranjem vecih pasa doslo do njih.E,sad ima ih razlicitih i svi oni u sustini imaju najvise krvi pita.E,sad imas one pozerske,debele sa prekratkim njuskamai nogama ali imas i one koje koriste kao radne.Cak i te pozerske kada bi radili sa njima bili bi bolji,ali to nije njihov cilj,naravno.neko bi rekao upropascen pit ,a neko bi rekao dobar pokusaj bandoga ili los :wink:

ma znam da je bandog...ali danas imamo bandoga bandoga...i imamo ove debele svinjce...pa je u sustini svinjac posta sinonim za bully-a...a to mi je skrnavljenje da se poredi sa pitom

Kapiram te u potpunosti!I mene nervira kada kazu da je pit.Ima jedan bully(Gotti linije) u kraju,plavac je i ima 9-10 meseci i vec je negde oko 27-28 kg.Interesantno da je ovaj zategnut kao sajla,izgleda kao uvelican pit,i stvarno je i skocan i brz i neverovatno lud.Napada sve zivo,mada uglavnom vece pse od sebe.

S`druge strane znam jos jednog bully-ja iste linje zategnut ali ne moze da potrci tj galopira.

ne bully nije pit...mozda ima pita...negde u 50-tom kolenu...ali to nije pit...

debeli pit je i dalje pit...samo debeo...ima srce i radan je pas..ovo...ovo je samo manekenska gomila mesa, sala i kostiju koja nema nikakvu funkciju osim da plasi ljude koji ne znaju

mozda neko voli misicavog kera ,, ne da bi plasio ljude vec se nekom svidja?

npr meni je ovo veoma lep pas