Petite

62. CACIB Beograd 4. mart 2018

Recommended Posts

Prodje i 62. CACIB Beograd, izložba kojom se tradicionalno otvara (i zatvara)  izložbena kinološka sezona u Srbiji. Tradicionalno se i održava u halama na Sajmu. Pristup i parking, kao iza svaku drugu manifestaciju na Sajmu. U halama 1. i 4.  HLADNO, ali sa dovoljno prostora za sve.

Ringovi rasporedjeni po brojevima, sa tablama na kojima su ispisana imena rasa koje se ocjenjuju i ringu i sudijskim imenima. Ocjenjivanje je počelo na vrijeme, nije se kasnilo, a  trajalo do 14-14.30h. U ringovima je bilo saroliko, kako  po rasama, tako i  po kvalitetu izvedenih jedinki.

Ni BIS program nije kasnio.

Po mome mišljenju je bilo MNOGO kvalitetnih pasa u BIS programu, što je potvrdilo da su sudije imale šta da izaberu u ringovima u kojima su sudili i da su dobro odradili posao. 

Slike sam radila sistemom slučajnog uzorka, gdje sam se zadesila, birala sam one za koje sam ocijenila da su solidne. Imaju i slike iz BIS programa. NISAM postavljala slike na kojima psi, po mome misljenju nisu dobro postavljeni. Imaju neke slike losijeg kvaliteta, ali ej stav psa korektan. I po tome su i birane slike koje su postavljene.

Odrzana je i  izlozba pasa mješanaca, u organizaciji 'orca'.

29.jpg

lepe slike, hvala!

Bio sam sprečen da odem na izložbu pa bih zamolio nekoga ko ima katalog da ako ima volje bude ljubazan pa mi slika stranice sa seterima i pošalje na pm ili mail. Zahvaljujem inapred.

12 hours ago, Sava said:

lepe slike, hvala!

Bio sam sprečen da odem na izložbu pa bih zamolio nekoga ko ima katalog da ako ima volje bude ljubazan pa mi slika stranice sa seterima i pošalje na pm ili mail. Zahvaljujem inapred.

@NeLe001 ako uspiješ, da uradiš ovo za @Sava molim te.

Pozdrav svim ljubiteljima kinologije

Bio sam aktivni ucesnik izlozbe sto neko rece bilo je hladno mislim da je to najveci minus na izlozbi srecom nismo poveli decu jer od devet ujutro do 15 casova bili bi smrznuti,stvarno su mogli ugrejati topovima imali su celu noc pa podici temperaturu za koji stepen mislim da to nije neki prevelik trosak,pogotovo za ovakvu manifestaciju.

Pripadam III fci grupi pa cu o njoj i samo pisati mozda je negde bilo drugacije al ne verujem,ja ne razumem izlagace da svi moraju da se napenale na ulaz u ring, iako znaju da ce stici na red  na primer za pola sata sat,tako je bilo i na BIS-u pasa koliko hoces svi nesto oko ulaza.guzva se stvorila ne mozes uci u predvorje.

Sve u svemu opsti utisak je ok lepa nedelja

CACIB Beograd mart '18 

78.jpg

7. grupa 

79.jpg

9. grupa

80.jpg

8. grupa.

81.jpg

10. grupa

82.jpg

BIS

83.jpg

Moja malenkost , by Nataša M.

by Natasa Matovic1.jpg

Mogu reći da mi je ovaj CACIB BG poseban zbog nekih stvari.
Ali najdraže pre svega mi je to što su svi psi VII FCI grupe koji su uzeli pasminu bili najboli psi tog dana. A da nije drugačije i po drugim grupama pokazali su psi koji su se našli u BIS programu.

Prošle godine sam izlagao, ali moram priznati da je ova izložba daleko kvalitetnija od prošle, kada su psi u pitanju. Čak su i prilaz BIS ringu sredili u odnosu na prošlu godinu.

@Petite da si skinula dŽozluke, možda bi neke slike i bile oštrije. :giggle:

Just now, NeLe001 said:

Mogu reći da mi je ovaj CACIB BG poseban zbog nekih stvari.
Ali najdraže pre svega mi je to što su svi psi VII FCI grupe koji su uzeli pasminu bili najboli psi tog dana. A da nije drugačije i po drugim grupama pokazali su psi koji su se našli u BIS programu.

Prošle godine sam izlagao, ali moram priznati da je ova izložba daleko kvalitetnija od prošle, kada su psi u pitanju. Čak su i prilaz BIS ringu sredili u odnosu na prošlu godinu.

@Petite da si skinula dŽozluke, možda bi neke slike i bile oštrije. :giggle:

I ja mislim da je bilo kvalitetnijih pasa u odnosu na novembar 2017.

Sledeći put - dŽozluke u torbu :D:D