Recommended Posts

Kao sto naslov kaze, zadnjih 7-8 dana imam problem sa osvjezavanjem stranice. Npr. ako mi je otvoren index foruma, i kliknem refresh, nista se ne desava, doslovno se ne promijeni ni vrijeme zadnjeg odgovora na neku temu (pise 'sada' a post je napisan prije par sati). Da li se ikome to desavalo? Ne znam da li je do foruma ili do mog kompjutera (probavala sam i da udjem na forum preko drugih browsera i ista mi je situacija). Uspije mi osvjeziti stranicu jedino ako totalno izadjem sa BK pa otvorim ponovo stranicu. 

Pisacu ovdje da ne otvaram novu temu, naime vec 15ak dana imam problem s forumom, konstantno mi je 'otvoren' padajuci meni pretrage, ne znam kako bih bolje opisala, slike u prilogu. Prilicno pravi probleme pri citanju postova jer se preklapa sa slovima istih. Na drugoj slici crvenom obiljezeno sta mi najvise pravi problem, da ne preklapa tekst i da ne onemogucava pritisak dugmeta za pracenje tema, vjerovatno mi ne bi ni smetalo, ovako bas otezava rad na forumu. 
Pokusavala brisati istoriju, kes, izlogovati se i ponovo ulogovati, nista ne funkcionise. 

42489fbc7e70.jpg

6d67522ab07d.jpg

Edited by Ghandi_bl