Petite

Obrok za psa - priprema

Recommended Posts

Veterinari rade detoksikaciju mesa ? bas bih voleo da saznam nesto o tome. Ovako neinformisan mogu samo da pitam kako to da ne postoji detoksikacija mesa za ljude ? ili mozda postoji a neznam ? To bi bio biznis . Neka naprave takvo  meso za ljude , neka prodju inspekcije i analize. Ko ce im potvrditi da je meso za pse detoksikovano ?

Kojom li to tehnikom izvuku stetne sastojke a zdrave ostave ? 

O ceni i da ne nagadjam. Ipak, svaka roba ima svoga kupca pa bi se i za tu glupost nasla klijentela.

Ono meso u granulama ili mesne preradjevine , granule su proizvedene tako da su se zdravi sastojci iz mesa unistili ali je rekao bih termickom obradom unistena i ta hemija. Ubacuju se vestacki vitamini , minerali jer prirodnih nema, ali takodje nema ni hormona ni antibiotika jer ih je temperatura unistila.Mislim. Moram proveriti na kojoj temperaturi se oni degradiraju.

Ghandi , troskovi , mesecni, koju si navela za ishranu tvog psa su moguci i da ta ishrana bude sasvim pristojna ali nisu svakome izvodljivi. Moguce je to i ovde kod mene ali onima koji kupuju na veliko jer imaju puno pasa ili onima koji imaju vezu u klanicama. Ostali, vecina, ne mogu tako jeftino proci.

11 hours ago, Pitagora said:

Veterinari rade detoksikaciju mesa ? bas bih voleo da saznam nesto o tome. Ovako neinformisan mogu samo da pitam kako to da ne postoji detoksikacija mesa za ljude ? ili mozda postoji a neznam ? To bi bio biznis . Neka naprave takvo  meso za ljude , neka prodju inspekcije i analize. Ko ce im potvrditi da je meso za pse detoksikovano ?

Kojom li to tehnikom izvuku stetne sastojke a zdrave ostave ? 

O ceni i da ne nagadjam. Ipak, svaka roba ima svoga kupca pa bi se i za tu glupost nasla klijentela.

Pa oni su to i radili ili još uvek rade za ljude, ne za pse, a u pitanju je bračni par koji su po obrazovanju veterinari.
Nemam pojma kojom tehnikom to rade, to sam već napisao.
Da li je to glupost ne znam, nisam probao.

On 2/23/2018 at 15:47, Pitagora said:

Da, dobijao sam, jasno mi je da me zeza jer kada sam ga ostavljao na pansion , upravo iz tog razloga, da ga testiram sa hranom, tamo je jeo normalno, kod mene hvata krivinu.  

Koji frajer :giggle::giggle: