Bojansj

Rahitis ili krive noge kod Cane Corso steneta

Recommended Posts

Pozdrav, posedujem Cane Corso stene, sa oko 40 dana su pocele prednje noge da se krive, prvo malo ali sada je postalo drasticno. Ne znam sta da radim, vodio sam ga kod veterinara i primio je dve injekcije sa nekim vitaminima.. Ali nista sada je mozda i gore. Molio bih nekog sa slicnim iskustvom da mi pomogne. Hvala unapred. Fotografiju ne mogu trenutno da postavim jer je stenac hiper aktivan i ne mogu da ga uslikam kako treba. :giggle:

Na koj stranu se noge krive? Obe ili jedna noga? Ja sam primenio super premium hranu u ishrani, podigao ciniju sa koje jede na nivo glave, setnja uglavnom po zemlji bez skokova i slicnih aktivnosti. postoje i preparati za to, a u vezi toga se posavetujte sa nekim dobrim i iskusnim veterinarom. I drzanje steneta na malo manjoj kilazi pomaze, da nije gojazan i stvara jos nepotrebnog tereta na sape.

Odakle vam hrabrost više da uzgajate?

Hiper aktivan štenac i hiper neaktivan vlasnik. :jason: Povraća mi se više,od takvih.

Ne može da uslika svog psa, alo bre, a šta možeš ili umeš? Najgora moguća kombinacija.

Čitaj šta pišu gore! Smiri psa, smanji šetnje i vodi psa kod ozvbiljnog veterinara.

PS

Pas je još uvek vrlo mlad i sve se može korigovati, ali ne čekaj i ne zajebavaj se sa zdravljem psa,