Recommended Posts

Znam da je vecina vas na ovom sajtu strucna za pse, a ja imam jednu dilemu i zelim da mi pomognete.

Dakle dve psa, dosla su ispred moje kuce vidno umorni, ostavljeni, ja i komsija smo ih nahranili i evo nedelju dana su vec tu, jedno sam usvojio ja jedno komsija, posto je zima i vrlo je hladno napolje, tacnije kod nas u Crnoj Gori, morali smo ih zatvarati uvece u jednu stalu naravno razdvojene jer moraju se navikavati, prvu noc su cvilile al vec ostale nista, sad su srecne udomljene, a jedina dilema je rasa psa, nevjerovatno lici na nemackog ovcara, to su mnogi rekli al ne bas strucna lica, moze pomoc.

Ostavicu slike dolje

On 25.1.2018. at 17:28, Ghandi_bl said:

Dajte neku bolju sliku (gdje se vidi citav pas), mozda cete imati vise srece sa odgovorima.

Ovaj pas ima sličnosti sa mojim..a i mene zanima od kojih je rasa ukrsten ovaj moj mesanac?

IMG-9f8fdbcca434ab186b6034cb9381b8c4-V.jpg

Meni bas i ne lici (onaj sa gornje slike mi je licio na malog njemca, a ovaj Vas mi iskreno lici na mjesavinu neke od lovackih rasa)

On 7.9.2018. at 17:38, Ghandi_bl said:

Meni bas i ne lici (onaj sa gornje slike mi je licio na malog njemca, a ovaj Vas mi iskreno lici na mjesavinu neke od lovackih rasa)

Hvala,mislim i ja ali mnogi kazu da ne lici na lovacke pse.A meni je isti.