Sign in to follow this  
Petite

Obavještenje - zaključavanje tema krajem 2017. i izmjene Pravila Foruma

Recommended Posts

Dragi Svi, 

krajem 2017. ćemo zaključati SVE prethodne teme, napisane za ovih više od  14 godina postojanja BK foruma. Lične prezentacije, ne diramo, osim ako krše Pravila Foruma.

Neki su se rodili, kad je nastajao ovaj forum i moramo priznati da se mnogo toga izmjenilo od tada, posebno kada je u pitanju zdravlje pasa.

Teme nećemo sklanjati, ostat će vidljive, ali će biti zaključane. Biće  na uvid svima kao i do sada. BK ostaje jedna arhiva, baza podataka,  svega napisanog, što predstavlja svojevrsnu specifiku ovog foruma.  To znači, da će članovi biti u mogućnosti da otvaraju nove teme u zavisnosti od problematike uz mogućnost pregleda starih tema.

Ono što bih zamolila, je da obratite pažnju u kojem podforumu otvarate teme. Pogledajte podforume prije nego otvorite neku temu. Ovde prvenstveno mislim na nove članove, koji ima dosta. Stari članovi su upućeni. 

Pravila foruma će biti izmjenjena. Biti će dozvoljena jedna reklama legla i na pasminskoj temi, a ostaje kao i do sada reklamiranje legala na vlastitim prezentacijama ili oglasima. Biti će dozvoljeno postavljanje lovačkih slika na pasminskih temama lovačkih grupa pasa.

Tema borbe pasa nisu dozvoljene. Ukratko, dozvoljeno je ono što je dozvoljeno zakonom. 

Ukoliko želite da svoj nick izmjenite u vlastito ime ili ime vaše uzgajivačnice, ili ako želite uz postojeći, prepoznatljivi nick da dodate vlastito ime ili ime uzgajivačnice, pošaljite pp  @Petite pa ću ja uraditi izmjenu.

Ostala pravila ostaju manje - više nepromjenjena , nije dozvoljeno vrijedjanje, psovanje,  niti kleveta pod pseudonimom.

U sledećih nekoliko dana, Pravila će biti promjenjena i na uvid svima.

Bitno - ako imate vise naloga (otvorili ste novi, jer ste na starom zaboravili lozinku, promjenili ste mail adresu i slicno), POŠALJITE MI PRIVATNU PORUKU, DA VAM SPOJIM NALOGE. 

Srdačan kinološki pozdrav i hvala na  povjerenju 

sanja