Sign in to follow this  
agrestis

XII CACIB Bačka Topola 30. septembar 2017.

Recommended Posts

Poštovani kinolozi i vlasnici pasa, hvala što ste svojim prisustvom uveličali našu izložbu. Sledeće druženje zakazujemo za nedelju, 30. septembar 2018. na XIII CACIB Bačka Topola! Link za slike iz BIS-a možete naći na kraju posta.

Rezultati sa izložbe:

Najlepši pas opštine Bačka Topola - sudija Evica Mišić
1. Doberman BRANDO V DUNAM STAM, vl. Vladimir Rašeta 
2. Vajmarski ptičar - kratkodlaki ANNABELLA, vl. Milan Dragosavac 
3. Pug-mops EL DON DIVINO FOR ANNA BACARDI, vl. Dušan Kolundžija 

Baby BIS - sudija Pal Paroci 
1. Američki stafordski terijer LBK'S ALWAYS ON MY MIND, vl. Kádár János & Hajdú Ágnes
2. Nemački bokser - žut KIMBA, vl. Pavkov MIlana 
3. Francuski buldog SZÁSZ FABRÉCIO CÉZÁR, vl. Szász Árpád 

Puppy BIS - sudija Szabó Sándor 
1. doberman BRANDO V DUNAV STAM, vl. Vladimir Rašeta 
2. Beli švajcarski ovčar DOUGHNUT OF CHOCOLATE ICE, vl. Tóth Angéla 
3. Američki starfordski terijer NARDAI HURRIKAN KETHY, vl. Antal Attila 

Najbolji mladi vodič - sudija Jasminka Knežević 
1. Natalia Borkowska i bostonski terijer
2. Kristian Tot i kovrdžavi bišon
3. Miloš Kolundžija i pug-mops 

Najlepši odgajivački par - sudija Srećko Kukić 
1. Patuljaste pudle-crvene, vl. Ivan Mašić 
2. Engleski koker španijeli, vl. Nikola Volić-Odg. "ODOS" 
3. Puli-beli, vl. Zarol Tibor i Dragana 

Najlepši odgajivačka grupa - sudija Antonio Di Lorenzo 
1. Šarplaninci, vl. Varga Ištvan 
2. Nemačke doge-plave, vl. Petr Koza 

Mladi pobednici po FCI grupama

I FCI grupa: Australijski ovčarski pas AVATAR BLACK OF ANCIENT MULBERY, vl. Žak Mohorčić Margan

II FCI grupa: Nemačka doga - žuta PERSEUS WITH RED RIBBON, vl. Miklósné Kelemen

III FCI grupa: Američki stafordski terijer DORIS DOMINANT STORM, vl. Dajana Babić i Vojin Janjić

IV FCI grupa: Jazavičar oštrodlaki IDESÜSS MACA RONI, vl. Dancs András

V FCI grupa: Šiba EVONTY BLUE DREAM, vl. Zoran Traparić

VI FCI grupa: Baset ZLATAN, vl. Jugoslav Davidović

VII FCI grupa: Nemački kratkodlaki ptičar DER BARTIEGE VIKINGER IROQUEZ ON TOP, vl. Mitra Calin

VIII FCI grupa: Engleski koker španijel ODOS CALIFORNIA LADY, vl. Nikola Volić - Odg. "ODOS" 

IX FCI grupa: Patuljasta pudla - crvena ATLANTIS QUEEN, vl. Ivan Mašić 

Junior BIS - sudija Evica Mišić
1. Nemački kratkodlaki ptičar DER BARTIEGE VIKINGER IROQUEZ ON TOP, vl. Mitra Calin 
2. Engleski koker španijel ODOS CALIFORNIA LADY, vl. Nikola Volić - Odg. "ODOS" 
3. Basenji EVONTY BLUE DREAM, vl. Zoran Traparić 

I FCI grupa BOG - sudija Srećko Kukić 
1. Nemački ovčar NIRA VOM HAUS MILEŠEVAC, vl. Zsolt Feher 
2. Puli-beli WHITE WHOOLY-PULI HONT, vl. Zarol Tibor i Dragana 
3. Australijski ovčarski pas OSIRIS BY BABY JANE, vl. Kecskeméti-Szabó László
 

II FCI grupa BOG - sudija Szabó Sándor 
1. Šarplaninac VARGAS BULL HELIA, vl. Varga Ištvan 
2. Njufaundlandski pas BALDUF BLACK NEW DENIS BEAR, vl. Gabriela Benedekova 
3. Nemački bokser-žut EVIL ON THE GROUND OD DJEVIJA, vl. Danijel Boros Djevi 

III FCI grupa BOG - sudija Jasminka Knežević 
1. Jorkšir terijer ELETTRA MARCONI GALIBAR'S MONCHICHI, vl. Linda Derežić 
2. Zapadnoškotski beli terijer W.D.O'LALA LOTUSZVIRAG, vl. Szőke Zsuzsanna 
3. Nemački lovački terijer HIMNA FUTURINA, vl. Lazar Jovanov 

IV FCI grupa BOG - sudija Tiina Taulos 
1. Jazavičar kratkodlaki LIZA VON HAUS TELEKI, vl. Teleki Ferenc 
2. Jazavičar oštrodlaki IDESÜSS MACA RONI, vl. Dancs András 

V FCI grupa BOG - sudija Tibor Bošnjak 
1. Američka akita ASMITA AVENTADOR, vl. Hajdú Zoltán 
2. Nemački mali špic KEKEC ALEN BRUNSKI, vl. Mirjana Živanović 
3. Nemački vučiji špic RUSSKOE SEREBRO ELEGIA MAYSOY NOCHI, vl. V. Krutova 

VI FCI grupa BOG - sudija Pal Paroci 
1. Baset NEFRITI'S ARUNDO, vl. Steiner László 
2. Bigl COUNTRY BOY IS READY FOR A PARTY, vl. Dejan Klajić 
3. Dalmatinski pas G'RICH WOODY GENESIS DALMADAMI, vl. Monika Peliškova 

VII FCI grupa BOG - judge Piotr Krol 
1. Nemački oštrodlaki ptičar OPAL FANTASTIC OF MIKI, vl. Fantasic of Miki Kennel 
2. Engleski seter SHERADIN'S STAR BAILEYS, vl. Agata Bujnowicz 
3. Nemački kratkodlaki ptičar RAJKA, vl. Menđan Oto 

VIII FCI grupa BOG - sudija Piotr Krol 
1. Labrador retriver MOQUA WELL OF BOHEMIA BRAS, vl. Monika Kozyra 
2. Zlatni retriver, vl. SLEEPYSONG PHANTOM OF THE DON, vl. Dragan Štetin 

IX FCI grupa BOG - sudija Piotr Krol 
1. Maltezer SHOWBIZ WHITE STAR OF ETERNITY, vl. Monika Bienko & Paulina Bienko 
2. Patuljasti kontinentalni epanjel-falen PETRIXY CASSIOPEIA-EMPIRE, vl. Zoran Vučković 
3. Kovrdžavi bišon ARCHI WHITE TEDDY BEAR, vl. Dušica Tot 

X FCI grupa BOG - sudija Antonio Di Lorenzo 
1. Mali engleski hrt-vipet AKUA BA TOGO RUSSIAN FATA MORGANA, vl. Fejér György 
2. Mađarski hrt ARANYÁGI UTONÁLLÓ HERMINA, vl. Lugosi Andrea 
3. Arapski hrt-slugi BASIMAH BALKAN SIGHTHOUND, vl. Boris Kubatović 

BIS - sudija Evica Mišić 
1. Jorkšir terijer ELETTRA MARCONI GALIBAR'S MONCHICHI, vl. Linda Derežić 
2. Šarplaninac VARGAS BULL HELIA, vl. Varga Ištvan 
3. Američka akita ASMITA AVENTADOR, vl. Hajdú Zoltán 

Slike iz BIS-a: https://www.facebook.com/pg/kinoloskodrustvo.backatopola/photos/?tab=album&album_id=902856453203176

Share this post


Link to post
Share on other sites
Gost
This topic is now closed to further replies.
Sign in to follow this