Sign in to follow this  
shiningfield

XVIII CAC KRALJEVO - 17.09.2017.

Recommended Posts

CAC KRALJEVO 17.09.2017.

BABY BIS:

1.       mesto : Boston terijer –One Step By Step Torques, Vlasnik: Ivana Sirić I Marijan Djosić

2.       mesto : Samojed –Samoyeds For Love Genifer, Vlasnik: Verica Burić

3.       mesto: Nemački kratkodlaki  ptičar – B. Falko, Vlasnik: Ivica Krstić

PUPPY BIS:

1.       mesto : Kane korso –Robert Redford Dei Cursari Del Lido, Vlasnik: Odg. Del Lido

2.       mesto : Rotvajler- Samba Ri Moby Dick, Vlasnik: Marko Mitrović

3.       mesto : Sibirski haski –Icily’s Neolit Rock, Vlasnik: Melita Popović

PAROVI:

1.       mesto : Rotvajleri, Vlasnik: Nataša i Ahmed Wagdy

2.       mesto : Patuljasti šnauceri, Vlasnik : Nikola Spasović

3.       mesto : Nemački kratkodlaki ptičari, Vlasnik: Ivica Krstić

VETERANI:

1.       mesto : Crnogorski planinski gonič - Miki, Vlasnik: Nenad Ristanović

2.       mesto : Nemački lovni terijer – Z-Kora od Negovanovica, Vlasnik : Dejan Janić

JUNIOR BIS:

1.       mesto : Nemački lovni terijer – Ola, Vlasnik: Mihajlo Paradjanin

2.       mesto : Francuski buldog – Grof Ragnar of Gold Giant, Vlasnik: Jelena i Saša Grujić

3.       mesto : Argentinski pas – Tica Bese de Loco, Vlasnik: Boban Jevđović

I FCI GRUPA:

1.       mesto : Nemacki ovčar – Calisi Winner Line, Vlasnik: Dejan Bogićević

II FCI GRUPA:

1.       mesto : Kavkaski ovčar – Aska, Vlasnik: Bojan Vitkovac

2.       mesto : Rotvajler – Zara Vom Haus Glušac, Vlasnik: Odg. Vom Haus Glušac

3.       mesto : Patuljasti šnaucer – Baniland Kaja, Vlasnik: Nikola Spasović

III FCI GRUPA :

1.       mesto : Američki stafordski terijer – Galina Cosa Nostra Impero, Vlasnik : Siniša Kosić

2.       mesto : Nemacki lovni terijer – Ola, Vlasnik : Mihajlo Parađanin

3.       mesto : Fox terijer – Leo, Vlasnik : Milan Radulović

 

V FCI GRUPA:

1.       mesto : Američka akita – Becca, Vlasnik: Aleksandar Kostić

2.       mesto :  Nemački srednji špic – Nora Veselo Zvono, Vlasnik: Slađana Nešić

VI FCI GRUPA:

1.       mesto : Srpski gonič – Cajka, Vlasnik : Ivica Krstić

2.       mesto : Srpski trbojni gonič – Laki – drugi, Vlasnik: Milan Bulija

3.       mesto : Posavski gonič – Bosa , Vlasnik: Boban Dedić

VII FCI GRUPA:

1.       mesto : Epanjel Breton  - Dcobra Alessandro&Nicola, Vlasnik: Aleksandar Nedeljković

2.       mesto : Nemački kratkodlaki ptičar – Azija, Vlasnik: Ivica Krstić

VIII FCI GRUPA:

1.       mesto : Labrador retriever – Black, Vlasnik: Ljubiša Živanović

2.       mesto : Zlatni retriever – Golden Tony, Vlasnik: Zoran Đorđević

3.       mesto : Romanjolski pas – Aaa-mala, Vlasnik: Miroslav Brođanac

IX FCI GRUPA:

1.       mesto : Boston terijer  - Gentle boy of Nimiloxus, Vlasnik: Aleksandar Marković

2.       mesto : Francuski bulldog – Avigdors Gaben, Vlasnik: Sonja Vasiljević

3.       mesto : Dugodlaka čivava – Lucky du Massif de la Treille, Vlasnik: Tremouilloux Alain

NAJLEPSI LOVNI PAS:

1.       mesto : Nemački lovni terijer – Ola, Vlasnik: Mihajlo Paradjanin

2         mesto : : Epanjel Breton  - Dcobra Alessandro&Nicola, Vlasnik: Aleksandar Nedeljković

3         mesto : Labrador retriever – Black, Vlasnik: Ljubiša Živanović

 

BIS

1.       mesto : Epanjel Breton  - Dcobra Alessandro&Nicola, Vlasnik: Aleksandar Nedeljković

2.       mesto : Boston terijer  - Gentle boy of Nimiloxus, Vlasnik: Aleksandar Marković

3.       mesto : Američki stafordski terijer – Galina Cosa Nostra Impero, Vlasnik: Siniša Kosić

 

Vidimo se sledece godine :)

Share this post


Link to post
Share on other sites
Gost
This topic is now closed to further replies.
Sign in to follow this