Sign in to follow this  
Petite

CACIB Sabac 2017

Recommended Posts

Izvolite temu za komentare na CACIB Sabac 2017.

Necu moci odjednom sve slike postaviti. Postavicu u zavisnosti od toga kako se uspijem organizovati sa svojim obavezama.

I komentar(e) naravno. 

Srdacan kinoloski pozdrav svima :)

2.jpg

3.jpg

4.jpg

5.jpg

Jedan zaista pretopao dan. Baš težak za održavanje jedne kinološke manifestacije.
Nikome nije bilo lako, sudijama, izlagačima a ponajmanje psima.

Iskreno, malo sam razočaran brojem izlaganih pasa. Na Kozara vikend-u je bilo skoro duplo više pasa. A moram priznati da je bilo i dosta kvalitetnijih pasa.

Jedna OGROMNA zamerka je što nismo našli nigde česmu koja bi bila lako dostupna svima gde bi napunili flaše ili činije sa vodom za svoje ljubimce, nego kao i veći punili smo ih u WC-u. I to prvo onu malu od 0.5l, pa onda u veću.

Postolja su baš bila mala, možda i najmanja koja sam video ovoe godine na izložbama. Ne znam zašto se tu štedelo. Pa bar je tu moglo drveta da se odvali, no očigledno da neko nije razmišljao šta ako na postolje stane nemački ovčar ili bilo šta veće od prosečnog goniča.

Drago mi je da se forsiraju goniči, ali opet treba naći i meru, no njih je ovaj put svuda bilo. Možda malo i previše. Kad kažem ovo, mislim na postolja.

Pohvalio bih suđenje VII grupe, pošto sam bio pozicionirran kraj tog ringa. Sudija je obrazlagao svako svoju odluku i korektno davao šanse da se popravi utisak o psu.

CACIB Šabac 2017

u jednom od ringova

23.jpg

Dio organizacionog odbora :)

24.jpg

3-6 mj

25.jpg

6-9mj

26.jpg

Veterani

27.jpg

Sudija Goran Djordjevic

28.jpg

Parovi

29.jpg

Grupe

30.jpg

J BIS

31.jpg

32.jpg

33.jpg

CACIB šabac 2017 

Izgubi mi se slika za VII grupu, negdje, evo postavljam je ponovo ovde, u zasebnom postu

VII grupa 

43.jpg

Napisao @NeLe001 zamjerke neke, po meni opravdane. 

Ono što bih pohvalila je fond nagrada. Zaista impresivno.

Ono što ne bih pohvalila su oni s telefonima što se nashtele ispred postolja da slikaju JEDNOG psa, čiju sliku postave na svoj fb profile da se hvale, pa mi s fotoaparatima ne možemo korektno da uslikamo, a postavljamo slike na javno, i to slike pasa koji nisu naši. Malo više kolegijalnosti u tom pravcu ne bi škodilo, što bi rekao @Ddans Dream Tim.

Ne bi bilo loše da je bio neko da ureduje kako psi ulaze u ring u BIS programu, prvo veliki, pa mali, jer su ulazili kako se kome navije (po grupama).

HVALA društvancetu koje je bilo tu da uljepša jedan, atmosferski težan dan

Sve pohvale za moj grad i Sapcane  koji su se maksimalno potrudili oko organizacije ! Izlozba mnogo lepsa nego prosle god ! Na broj pasa i vremenske uslove niko ne moze uticati ! Cestitke svima na postignutim rezultatima !

Gost
This topic is now closed to further replies.
Sign in to follow this