KD BAJMOK

CAC BAJMOK 15.04.2017.

11 posts in this topic

VOLELI BI CUTI KOMENTARE DA NAGODINU MOZEMO DA IH UZMEMO U OBZIR.

Sledece godine ste sigurno bez nas. Dupla kotizacija za samo jednu kratku recenicu u opisu..... 

1 hour ago, PRINC CASPIAN said:

Sledece godine ste sigurno bez nas. Dupla kotizacija za samo jednu kratku recenicu u opisu..... 

Hvla na komentaru, razumljiva rekacija. Da nije bilo kisno vreme verovatno ne bi bila odluka da se psi ocenjuju bez opisa. Nadam se da iduce godine nece biti kise i da ce tako ocenjivanje biti sa opisom.

Posted (edited)

Dakle sledece godine samo uplata da se ne mucimo i ne dovodimo pse ako bude kisno vreme

Edited by PRINC CASPIAN

Presli smo dvesta kilometara, doveli dve jako retke rase u Srbiji a za BOB nikakva nagrada. Objasnjenje organizatora- nagrade dobijaju rase kojih je bilo prijavljeno vise od 5 jer se organizatoru ne isplati da daje nagradu za psa koji je sam u rasi... Dakle nije mi stalo do kilogram hrane ali je princip vise nego jadan...

Slazem se sa Amii i Princ Caspian

S obzirom da vam se ne isplati poseta retkih rasa ni nama se ne isplati da vas posecujemo u buduce i placamo vam laku lovu

Mogli ste odmah da nam kazete da niste zainteresovani za nasu posetu i da smo vam nebitni i ne isplativi

Srdacan pozdrav

trebalo bi da vas je sramota i da pitate za utiske! al posto je ocigledno da obraza nemate ni grama pokusacu da ne budem isti kao vi...  282 psa upisana u katalog x u proseku 12.5 eura su ozbiljne pare, 88 rasa prema katalogu znaci 88 pehara za BOB cena pehara je u proseku 300-500 dinara ako se kupuje na ovu kolicinu i vama se ne isplati??? SRAM VAS BILO!!!!  vukli ste za ruku i u Sr.Mitrovici , N.Sadu i u Odzacima  da vam se dodje maltretirali sms-om i onda kad vam se naposletku dodje vi pokazete kakav ste karakter i da vam je u sustini bitan samo novac od kotizacija i da tu od ljubavi postoji samo ljubav prema novcanicama!!!! sto se mene licno tice nikad vise kod vas a dacu sve od sebe da uspem da ubedim i moje ai prijatelje mojih prijatelja da vas zaobidju u sirokom luku!!!!!!!!

Posted (edited)

Loša organizacija je oduvek bila "dobar" marketing. Isto toliko koliko i dobra.
Pa, eto, organizatorima da razmisle sad gde su nakon ovih kritika i čemu mogu da se nadaju sledeće godine.

Edited by NeLe001

Evo i ja da kazem koju.. kad je kisa vec prestala i sudija sklopio kisobran tolko mu je bilo mrsko radit svoj posao da sam izasao u ring i onako stojeci sa psom dobio ocenu da zubi nisu dobri i da nema potrebe da trcim krug a ni da se zauzme stav . Usput  sudija tera neku svoju pricu o zubima koja nema veze sa propisanim standardom rase . Naravno da nisam dobio ni opisnu ocenu ..radi se o sudiji gosp Zizaku. Sve mislim da me sledece godine nece bit . pozz

Dobro je da postoji i ovaj forum bar mi neki iskreno napisu sta misle jer od prijatelja samo pozitivne svtrari cujem. Molim ne ustrucavajte se. Zaista smo zahvalni za svaku kritiku!

Postovana moram reci da je bilo naravno i dobrih stvari od momenta kad sam stigao dobijanja broja i obelezavanja ringa i naravno posto je bila kisa bilo je fino mesta za nas i pse na terasi .