bator

Cane Corso - Atila

12 posts in this topic

Pozdrav svima,ovo je Atila,ima 3m i 16 dana...ima oko 16ak kila,mozda malo preko...

Pa eto,da cujem i vase misljenje :D

Borio se sa papucom,pa nisam mogao lepo da ga slikam,ali bice boljih kad budemo izasli malo :D

cSodj

N1BQz

tc6AK

ZEijf

64NMd

I da, ajde neke malo bolje slicice. Spusti aparat u njegovoj visini.

Prelepa glavica, bas kako mi se dopada.:inlove: Samo da se raskrupni i to je to (ali bas je mlad tako da ima vremena, polako). (dog6)

17 hours ago, Aco88 said:

Lep je pas, oces da mu kupiras usi?

Hocu,ovih dana...cekao sam da prodju svi praznici pa da mu promenimo frizuricu i repic :D

A sto se tice slika,pokusacu,nikako ne mogu lepo da ga uhvatim..inace hvala na komplimentima :D

16 hours ago, Ben_Bella said:

Prelepa glavica, bas kako mi se dopada.:inlove: Samo da se raskrupni i to je to (ali bas je mlad tako da ima vremena, polako). (dog6)

Hvala puno,pa jos je beba,kacicemo jos slika :D

Evo nas opet,posle malcice duzeg vremena...:D

2pVXv

Usi ipak ostaju,a rep kupiramo za par dana :D

Sada ima 4 meseca i 3,4 dana

Pozdrav! bice jos slika,a ako neko moze da mi kaze kako da aploudujem video,bice i toga

mnogo je sladak! greota da mu rep ode, lepsi je kad je ceo :)  mi smo sreli jednog al vec odraslog cc tigrastog i s repom i s usima i odusevili smo se koliko je lepsi sa svim delovima (ne izgleda ni sakato ni cosavo, kako obicno izgledaju "ulepsani" psi) 

Pa i mi smo misli da ostavimo,ali za par meseci ce stvarno biti veliki,a mi smo u stanu,pa reko kad neko dodje kuci pa kad krene mahanje ili jarcanje,da ga ne izlomi negde :D

Inace hvala na komplimentu! :D

pa nece valjda toliko da poraste :D doduse kad mu poraste glava usi ce izgledati manje nego sad :D  a i telo ce mu porasti mnogo vise nego rep :D  pametna je to rasa, naucice da se ne bahati po stanu :) 

Pozdrav svima ☺ Imam musko stene Cane Corso, sutra puni 3 meseca i tezak je skoro 13kg,da li je to mnogo ili malo? Od vitamina mu dajem cal de phos gold,canvit junior i ad kapi,to mi je preporucio veterinar u pet centru. Hranim ga Brit premium hranom,oko 600g dnevno koji gram manje vise,ali u to mu dodam malo mladog sira i polu skuvano jaje (40 sec u kipecoj vodi). Ako ima neko neki savet,bio bih mu zahvalan mnogo ☺ Nisam ranije imao psa tako da mi je potreban savet,mada sam se koliko toliko uputio u tu rasu ☺

Pozdrav,nije nas bilo malo duze,mali pozer je porastao a takodje smo odustali od kupiranja i repa i usiju,danas smo napunili 7 meseci :)

f6xuj

H5xBO

4CkHm

g8Rnd

J8uFQ