aleksandar@

Preporuka za granule

132 posts in this topic

On 2/7/2017 at 10:13 AM, Jovana Ječmenica said:

Zna li neko koja je cena tih granula u Madjarskoj? 58e je stvarno nisko

Ja sam video na jednom sajtu 4x11,4kg, 70 000 forinti, oko230, t.j. oko 5 eura po kilogramu . Znaci da bi dzak od 17 bio oko 85 eura. Nikad video jeftinije. Ne znam kako to bude 58eura, jeftinije od RC.

1 hour ago, olikan said:

Ovo je preskupo. Dobro ko ima manje pse. pa i da proguta. Vise cene dosta, a kanadski dolar nikad nizi, ispod 80 dinara.

http://www.sparkyfashion.com/orijen-hrana-za-pse-prva-medju-najboljim.html#.WZDig1EjHIU

https://www.homesalive.ca/brands/orijen/dog-food/orijen-grain-free-senior-dog-food-13958.html

A u Kanadi 11,4 oko 6400 din 

Kad smo vec kod stranog sajta znas li neki sajt gde bi mogli neki vitamini i slicne stvari da se poruce a da valja :)

20 hours ago, AlexSW said:

Kad smo vec kod stranog sajta znas li neki sajt gde bi mogli neki vitamini i slicne stvari da se poruce a da valja :)

za pitove ili te kokere? Imas na Amazonu puno, a za misicnu masu ima na drugim.

Ovo ti je 10 bas za odgajivace, pa ako ne razumes nesto 

Ovaj nas izbirljivac je na kraju prihvatio opti life mini puppy.Ali juce odem da mu uzmem i nema nigde u gradu :o Posto je bukvalno ostao bez hrane,a nece ni kuvano( samo cisto meso) uzmemo rojal kanin junior mini.Njih isto jede ali njih nismo hteli da dajemo jer smo citali da se bas ne preporucuju za maltezere zbog suzenja,i da nisu toliko kvalitetne koliko su izvikane.Pitanje (nerd) - Da li smemo opet da se vratimo na opti life,ili da pokusamo sa jos nekom kvalitetnijom (N&D,Ttaste of wild,..) ili je to previse menjanja?Ne ostaje mi se nikako na rojal kanin (help)

On 8/14/2017 at 1:10 AM, olikan said:

Orion pa TOW

Gde kupiti u srbiji Orijen ili TOW i koji se preporucuje za stene staro 5 meseci belgiski ovcar malinoa muzijak,Posto sam video da Orijen ima dve vrste za stence za male i srednje rase i za velike rase,pa sad ne znam gde spada malinoa,koliko google kaze muski idu od 26kg do 34kg .