aleksandar@

Preporuka za granule

119 posts in this topic

48 minutes ago, Nade_dvm said:

I ja cekam Bernu, spremicu i kokice :D

@Berna22 nemoj seljutis, shalim se!

A na sta tacno da odgovorim? Ponekad se pitam da li covek uopste zna sta pise i o cemu pise (drunk)

1 minute ago, Berna22 said:

A na sta tacno da odgovorim? Ponekad se pitam da li covek uopste zna sta pise i o cemu pise (drunk)

A daj bre, mene si raspela na krst...... smekshala si :/

Citao sam ovu temu od pocetka al neke mi stvari nisu vas najjasnije. Promenio bi granule psu cini mi se da od ovih mnogo ispusta gasove(prdiii kao nezdrav, i gadno smrdi) koristim eukanubu (400 din kg) e sad uzeo bi druge sa pribliznom cenom a odnos kvaliteta da budr slican. Inace pas super napreduje i sa eukanubom al je jedini problem sto ispusta gasove pa verujem da je do hrane. 

Brit Care nema ni u jednom pet shopu u Kraljevu. Uzeo sam cibau da probam sa njom, ako neko ima iskustva sa tom hranom neka kaze. Nju su mi preporucili u pet shopu i citao sam sastav 32% proteina. 

Olikan???

Aco, vezano za Brit Care, pa naruči online. Ako ne znaš kako nađi pet šop koji je ima i zovi telefonom. Ja nikada nisam kupovao granule u mom gradu, jer su imali samo škart. Uvek online.

45 minutes ago, yowandbm said:

Aco, vezano za Brit Care, pa naruči online. Ako ne znaš kako nađi pet šop koji je ima i zovi telefonom. Ja nikada nisam kupovao granule u mom gradu, jer su imali samo škart. Uvek online.

Najverovatnije da cu i morati tako, samo da vidim dal ima neko iskustva sa ovim granulama. 

1 hour ago, Aco88 said:

Brit Care nema ni u jednom pet shopu u Kraljevu. Uzeo sam cibau da probam sa njom, ako neko ima iskustva sa tom hranom neka kaze. Nju su mi preporucili u pet shopu i citao sam sastav 32% proteina. 

Olikan???

Preporucujem. Najbolje za te pare.

Carnilove Salmon & Turkey for Large Breed Puppy...mišljenje ili iskustva..za ishranu NO

Brit-ove proizvode necete naci nigde sem u Pet Centru. 

A nije mi jasno eukanubu sam uzimao do sad i na tu tezinu psa i mesece pise da ide 520gr a cibau 440gr a eukanuba skuplja za 100din po kg. 

mada sam sad nasao u mesari koja ce da mi ostavlja mlevenu piletinu tako da cu da mu kombinujem granule i piletinu. samo ne znam kolicinski ako jede 450gr dnevno granula kolika bi trebala da mu bude porcija piletine.

@Aco88 prati po psu,svaki je razlicit,moja kuja pita od 18kg jede vise jacih granula od bulterijera koji ima preko 30kg 

@Vlado LO za te pare neces naci bolje,moj pas jede te samo adult i super je odreagovala jedino mi se tablica po kilazi ne poklapa jede vise nego sto pise 

Opet da ponovim,  Acana prairie poultry, 17 kg 58e.  Vec odraslom labradoru je dovoljno 350-370g dnevno, pa vidite ima li nesto povoljnije a bolje.

On 3.2.2017. at 2:09 PM, Vlado LO said:

Carnilove Salmon & Turkey for Large Breed Puppy...mišljenje ili iskustva..za ishranu NO

Ja mog psa (kada jede granule) najčešće hranim upravo sa Carnilove Large breed puppy.

Mislim da imaju odličan sastav za pristojne pare. Sad sam počeo da poručujem on line i pri svakoj kupovini dobijem kupon sa 10% popusta za sledeću kupovinu. 

Nisam primetio ništa loše što bih zamerio (stolica, gasovi, alergije...).

Mada ja generalno imam problem (a možda to i nije problem nego prednost) što moj pas UOPŠTE nije alav. Što se tiče granula, on ih jede oko 50% manje nego što piše u tabeli. 

Nekad neće ni da jede. Često legne ispred činije i mezi. Zato sam i razmišljao da mu promenim granule, mada je ista stvar bila i dok je jeo Brit CARE (uzimao sam dok je bila kartica za popust u Pet Centru).

Ni sa mesom nije ništa bolje. Često mu se desi da mu ostane i da ne pojede sve. Jedino što tamani su koske i živa riba.