Pozdrav svima Mi smo relativno skoro u svoj čopor primili bebu koker spanijela Na ovom forumu kao i na mnogim drugima trazila sam odgovor konkretno za nas problem ali bezuspešno. Molila bih one koji imaju kokera da mi iz licnog iskustva napisu kako se bore s tim. Evo o cemu se radi.. Nasa lepotica Joka je smrdljivica! Znam da pas mora da se oseca i znam i da mogu da je kupam aliiii njoj smrdi iz usiju toliko da ce nas pogusiti po stanu! Probala sam da joj usi prebrisem rastvorom sirceta i vode ali to pomogne na citavih pola sata dok sirce ne ispari.. Negde sam procitala da bi trebalo da joj cupam dlake u usima ali ovo je koker spanijel ona ima milion dlaka unutra dusa bi me bolela da je tako mucim. Veterinar kaze da je normalno da smrdi ali mi nije rekao kako bar da ublazim. Mooolimm vas za neku ideju Drugo pitanje je mozda smesno ali obzirom da nam je ovo prvi pas nemamo iskustva. Dakle, Joka je krenula da ozlazi napolje kad je isprimala sve vakcine i bez ikakvih problema kaki i piski napolju. Međutim, ona piski bar deset puta dnevno u stanu.. nekad na mesto gde smo je ucili nekad bilo gde. Zanima me da li ce ona zauvek piskiti u stanu ili ce kad odraste sve obavljati napolju? Tj. da li i vasi psi idalje imaju svoje mesto za to?  Joj nadam se da ste razumeli sve i da cu dobiti konkretne odgovore :)