Recommended Posts

22 minutes ago, Aco88 said:

Naravno da volim, samo da nema svadje a drugo sve moze. Preporuceno sto vise sale :D 

Za sad nemamo problema davao kost i ostavlja je na komndu fuj. 

Izvini za spam, nego mi smesno sto nesto ne razume. Iz Makedonije. Dobra devojka, veterinar. Novopeceni. A ako hoces pravog koji leci i odrzava mog kucaj Rot veterinar na Googlu, Smiljaniceva , Bgd. Ima strasnog rota od 3,5 godine. Slusa ko lud , ali brani prostor dok mu ovaj ne kaze ne. 

Olikan hvala puno na savetima. Vec sam negde i napisao imam i retrivera ja, mi ukucani mozemo da mu radimo sta hocemo nikad nije niti ce zarezati to potpisujem (znam da su totalno drugacije rase). Preko dana u dvoriste moze da udje ko god hoce ali cim padne mrak kao da nije isti pas, trika nema da bi taj pustio nekog da udje u dvoriste. 

A sto se tice Hektora ni tu nemam problem da mu zavucem ruku u usta niti brani, bilo koju hranu da mu izimam i iz usta ali eto sa koskom se desilo to sto se desilo i sad radimo na tome da se ne ponovi. 

I naravno svaki savet je dobrodosao a moze i po neka kritika al nemojte mnogo :D

7 hours ago, olikan said:

Izvini za spam, nego mi smesno sto nesto ne razume. Iz Makedonije. Dobra devojka, veterinar. Novopeceni. A ako hoces pravog koji leci i odrzava mog kucaj Rot veterinar na Googlu, Smiljaniceva , Bgd. Ima strasnog rota od 3,5 godine. Slusa ko lud , ali brani prostor dok mu ovaj ne kaze ne. 

Posto ja ne razumem, jel bi bata bio fin pa da nacrta? :D 

Aco, slusaj ti olikana,ako je zajebant, pametno ti govori. Ja ne cuvam psa cuvara pa sam nemala tih problema sa rezanje za kost ili slicno, te nemogu ti i nesto drugo reci jer uglavno isto bih i ja postupila. 

Sviđa mi se njuška. Ne razumem se u rasu, možda nekome nije dobra, ali meni se sviđa (y) Mislim ceo pas je super, ali spominjem njušku jer je prirodna, nije nabijena.

Nije mnogo nabijena u pravu si. Danas napunio 5 meseci pa ce biti ovih dana jos koja slicica. A i prvi put vidi sneg juce, prvo je lajao i rezao sa praga ulaznih vrata, a posle radost trcanje, skakanje, pa zabode njusku u sneg i tako u nedogled ma bila komedija sa njim.

Ovo je samo deo onoga sto znamo, naravno sve ovo smo ucvrdtili i bez pogovora slusa i kad ima dosta pasa. Nekom drugom prilikom cemo snimiti i to i jos mnoge druge stvari koje su jako korisne u pojedinim situacijama.