Mili123

Testosteron depo-trening

Recommended Posts

Pozdrav svima,interesuje me da li je neko davao testosteron svome psu ,kako ste dozirali koliko cesto ubrizgavali?kakvo dejstvo ima ,da li pas dobija na kilazi ,da li utice na njegovu kondicionu spremu i slicno ..:flex:

I ocekujes da ti na ovo neko odgovori ?

Nivo tostesterona mozes povecati pravilnom ishranom i intervalnim trenzima. Postoje legalni suplementi koje se daju samo uz lekarski recept.

A ja preporucujem tunu, jaja, avokado, kupus,.. i trening

On 14.3.2016 at 9:45 AM, Mili123 said:

Pozdrav svima,interesuje me da li je neko davao testosteron svome psu ,kako ste dozirali koliko cesto ubrizgavali?kakvo dejstvo ima ,da li pas dobija na kilazi ,da li utice na njegovu kondicionu spremu i slicno ..:flex:

Dali bi ti uzimao testosteron?

nade, znam da uzimaju (zdravi) muskarci i te kako, bar ovde u bg... ne razmisljaju o posledicama dopinga
ali davanje zivotinjama ja smatram zlostavljanjem...

7 hours ago, elpida said:

nade, znam da uzimaju (zdravi) muskarci i te kako, bar ovde u bg... ne razmisljaju o posledicama dopinga
ali davanje zivotinjama ja smatram zlostavljanjem...

Boze dragi.... ne znam sta da komentarishem. Mislim da sam negde procitala da ste medicinsko lice po struci. Pa nije ni cudno sta ovakvi pacijenti zavrse s hormonalnim poremecenjem.... a jbg, nekad najbolje se uci na tezi nacin.

Hvala svima na odgovorima, cisto informativno me interesuje jer sam nailazio na takve teme,a vi sto  edit i vrijedjate pa hvala i vama hahaha edit.

Pripazite kako se obracate drugima.

Edited by Dikan
vredjanje

On 16.3.2016. at 23:27, Mili123 said:

Hvala svima na odgovorima, cisto informativno me interesuje jer sam nailazio na takve teme,a vi sto  edit i vrijedjate pa hvala i vama hahaha edit.

Pripazite kako se obracate drugima.

4 post na forumu a već interveniše administrator (rofl) ... nekoga mama nije vaspitala. Pročitaj malo u ovom podforumu imaš svega o treninzima pasa u zavisnosti od toga šta ti je cilj.

Nadam se da nemaš 15 godina, koliko mi se čini na osnovu postavljenog pitanja.

Mnogi ljudi bi čim krenu u teretanu odmah sve, što više, što jače, što pre, samo daj suplemente, Tribulus (na bazi testosteron) i ostali... Sve što je brzo to je i kuso, moj ti je savet da se maneš tih misli i baciš na trening psa nakon opširnog čitanja ovog podforuma.