Petite

Cane Corso 20. dio

663 posts in this topic

On Friday, February 10, 2017 at 19:05, nikola cane corso said:

Uveliko smo poceli pripremu za dolazecu izlozbenu sezonu

Max - 8 meseci - 40kg 60cm

16602637_1465298090148304_13110788950961

Svaka cast Nikola, jedva cekam da ga vidim uzivo.. Ogroman potencijal :)

8 hours ago, Dingospo91 said:

Svaka cast Nikola, jedva cekam da ga vidim uzivo.. Ogroman potencijal :)

Hvala.. :D

Evo da vam prestavim Paka, uskoro će mu biti 2 godine, neopisivo koliko smo sretni s njim. Zanimljivo kako kuži jer se zezaš ili mislip ozbiljno, tako da uglavnom ignorira naredbe osim glas nije skroz ozbiljan, malo tvrdoglav pas ali s tim se živi.

Rijetko sretnem toliko stabilnog psa, nedavno je u u zubima doveo doma jako agresivnog njemačkog ovčara, da se razumijemo napao je sestru i njega jer je preskočio ogradu, zanimljivo dva puta ga je otjerao, u povratku iz šetnje treći put ga je dovukao kući za vrat, spasila ga je samo debela i široka kožna ogrlica. Inače susjedov pas, međutim razumio je situaciju

Malo smo se zabrinuli ali mislim da je treći put prešao granicu, a nijedan pas nije toliko tolerantan.  Malo smo se zabrinuli za njega ali i dalje većinu pasa ignorira i mirno prolazi pokraj.  Živim u Bosni i većina pasa tu nije otišla dalje iz dvorišta ili s lanca tako da morate razumjeti da je fora imati psa koji većinu takvih u šetnji ignorira, pored sve te agresivnosti :) 

pako.PNG

Edited by acetic
dodavanje

Pozdrav svima imam zenku a nisam je jos vodio na izlozbe pa ako moze neko da mi pomogne i kaze kakva im se cini ne bih da se obrukam ..sada je 13 meseci  , izvinjavam se zbog slika malo su losijeg kvaliteta al eto napravim bolje uskoro.

20170325_171249-3-1.jpg

Eto toliko za pocetak na prvoj slici se nesto prilepilo na prednjoj butini tako da nije povreda ,,

Server na koji ste postavili slike, vise ih ne ocitava (mislim na prethodne dvije slike koje ste postavili), pa sam izbrisala postove. Ponovo postavite slike. Imajte u vidu, ako ih postavljate sa fb-a, da moraju biti na opciji 'public', jer ako su otvorene samo za opciju 'prijatelji', opet nece biti vidljive na ovom forumu.

lp

admin Petite

Pozdrav drugari. Nisam odavno postavljao rezultate sa izlozbi

Zoya Corso Di Munteanu

Gadzin Han 15.04.2017 r.cac

Blace 16.04.2017 r.cac

Natalinci 23.04.2017 r.cac

DSCN2068.jpgpicture uploadingcertificity.com

Pozdrav svima, ja sam se malo pre učlanio u ovu grupu po preporuci drugara koji ima i voli pse, nešto sam već od pravila pročitao ali nisam baš sve pohvatao, imam cane corso i imam 10  štenadi pa me interesuje dali mogu ovde, kako i gde da izbacim slike štenaca koje prodajem itd ....?

Pozdrav svima nije nas dugo bilo ...evo par slika od Allegre/Mase kako sada izgleda sa 3godine :wink: 

hdr.jpg

PB262057.jpg

PB262083.jpg

PB262090.jpg

PB262132.jpg

DSCF2769.jpg