Sign in to follow this  
Followers 0
Petite

Americki Stafford Terrier 17to poglavlje

1,207 posts in this topic

Sanela čestitke i od mene 8)

Hvala topfield

NEMANJA :arrow:

SINDELAR'S OSCAR je zaista nešto najljepše što se može vidjeti . Pogotovo kad je u rukama gosp. Rade Dakića -Kiće

Nadam se da se moderatori neće ljutiti što ponavljam jednu sliku...jer zaista izrasta u nešto posebno .

Ma gospodina Rade Dakic~Kice nam nema dugo na forumu :?:

Sretno sa stencima ako bog da sa buducim sampionima
Rino čestitke na leglu, tigrići su super!

Pozdrav od nas!

Rino brate čestitke na leglu i puno pozdrava iz Bihaća

Hvala!par slika njihovog oca:

astCD08.jpg

stafordCD08.jpg

FAST BULLETS LONG STEP

p7090025au3.jpg

Na svojoj prvoj izlozbi u Arilju 24.08.2008god. FAST BULLETS LONG STEP u razredu najmladjih dobija VP uz izuzetan opis kod sudije :D, a u BEST in SHOW osvaja i svoj prvi pehar kao NAJLEPSI NAJMLADJI PAS- Baby BIS :D !!

Cestitke Nemanja :D Metkic je vec poceo da hara a bogami lepo je otvorio svoju izlozbenu karijeru :D I ja se nadam da moderator nece izbrisati sliku iako je ponavljam lepo je videti ovakvog lepotana i na ovoj stranici 8)

POZDRAV PIRAT SA KARIBA

u pice da ce sve da pokupi ?

Necu da se kladim jer bih izgubio :D ali u svakom slucaju placam pice :D Bingicu i Mirzi zelim bericetan vikend.

POZDRAV PIRAT SA KARIBA

Rino cestitke
Rino iskrene cestitke

Hvala! :D

Pitanje za uzgajivače:

Da li ste primjetili razliku zdravstvenog stanja kod pojedinih pasa ovisno o njihovoj boji,odnosno-koliko je točna tvrdnja da svijetlije obojani stafordi imaju više zdravstvenih tegoba?

Da li ste primjetili razliku zdravstvenog stanja kod pojedinih pasa ovisno o njihovoj boji,odnosno-koliko je točna tvrdnja da svijetlije obojani stafordi imaju više zdravstvenih tegoba?

Gluvoca je povezana sa manjkom pigmenta u unutrasnjem uvu (znaci nema veze sa bojom dlake, vec pigmentacijom). http://www.deafdogs.org/faq/#causes

Gluvoca je povezana sa manjkom pigmenta u unutrasnjem uvu (znaci nema veze sa bojom dlake, vec pigmentacijom). http://www.deafdogs.org/faq/#causes

Alergije,povrede,snalaženje u vremenu i prostoru,imunitet,općenito "sklonosti odlaska veterinaru..."?

Cestitamo za prinove, mnogo srece sa podmlatkom, sada vam je srce puno radosti. Da li Moreno ima potomstvo, veoma nas interesuje.

Srdacni pozdravi iz Odg. Elegant of Cole, Zorica i Cole

Za Playmaker-a,

Zelim samo da Vam kazem da je ovaj lepotan crveno-tigrasto obojen veoma lep i mnogo mi se dopao. Mogu Vam reci da sada imam veoma slicnog malenog muzjaka od naseg Faling in Lowe. Od srca bih zelela da bude bar slican ovom vasem lepotanu, postovanje Zorica

Evo jednog specijaliteta iz Long Step radionice po meni najjace leglo 2008 god.

Royal Court Winning Colors World Champion 2008

royalmb6.jpg

INT Champ Club Winner Dream Orca Long Step

orca10portyl6.jpg

Orca je danas uparena u Danskoj,ako bog da bice tu novih sampioncica. :D

POZDRAV PIRAT SA KARIBA

Tako je Pirate nek si to ti prvi objavio :D :D

Mislim da će leglo biti BOMBA.Puno pozdrava iz Bihaća za tebe i Darka.

Nemanja METKIĆ je smi VRH koji će sigurno harati AST scenom naredno vrijeme

Evo jednog specijaliteta iz Long Step radionice po meni najjace leglo 2008 god.

Royal Court Winning Colors World Champion 2008

ne citiraj slike -edit admin

INT Champ Club Winner Dream Orca Long Step

Orca je danas uparena u Danskoj,ako bog da bice tu novih sampioncica. :D

POZDRAV PIRAT SA KARIBA

Ja ovo leglo ne mogu zamisliti dao bog da se sve realizuje kako treba i da svi stenci ostanu u srbiji, spoj Orkine snage i elegancije svetskog samipiona barem na papiru treba biti dobar, sada na smislu dobija povratak orke u LS odgajivacnicu.

Prijatelji da vam saopstim lepu vest nas prijatelj Marko-Goldsmith je jutros dobio prelepu cerku :P

Zelim mu puno srece :wink:

Veliki pozdrav od porodice Radovic :wink:

Za Playmaker-a,

Zelim samo da Vam kazem da je ovaj lepotan crveno-tigrasto obojen veoma lep i mnogo mi se dopao. Mogu Vam reci da sada imam veoma slicnog malenog muzjaka od naseg Faling in Lowe. Od srca bih zelela da bude bar slican ovom vasem lepotanu, postovanje Zorica

Hvala na lijepim riječima!

:D Na žalost Morenovog vlasnika nisam vidio par godina pa ne znam ni što je s Morenom.

Prijatelji da vam saopstim lepu vest nas prijatelj Marko-Goldsmith je jutros dobio prelepu cerku :P

Veliki pozdrav od porodice Radovic :wink:

Srdačne čestitke! :P

Epa nek mu je ziva i zdrava i da Bog da da si doceka samo i iskljucivo prelepe momente sa njom! :D

Alergije,povrede,snalaženje u vremenu i prostoru,imunitet,općenito "sklonosti odlaska veterinaru..."?

Alergije-moguce, pogotovo osetljivost koze, ali nista dokazano...

povrede-nikad cula

snalaženje u vremenu i prostoru- nikada cula

imunitet,općenito "sklonosti odlaska veterinaru... cisto sumnjam da je melanin povezan sa generalnim imunim sistemom, osim mozda koze....

Vidim sve vise fanova farmera Coleta... bice ono i posle kralja kralj :P mada gde nam je samozvani kraj AST-a ? Nema ga nesto kad mu psi dobijaju 4tvorke i trojke ?

Guest
This topic is now closed to further replies.
Sign in to follow this  
Followers 0