diefaust

Tror

11 posts in this topic

Pozdrav svima ljudi,

na ovom forumu sam vec neko vreme, ali evo, sad je red da aktivno ucestvujem posto je pre 8 dana zver stigla u svoj novi dom :)

U pitanju je dugodlaki patuljasti jazavicar, star cetiri meseca i jedan dan tacno. Uzeli smo ga u odgajivacnici Kragujevacki AS. 

Koliko vec posle sat vremena, prilagodio se na svoj novi dom, a dva dana nakon sto je stigao postao je suvereni vladar. Maza je, dobar je, voli da se igra i kako stoje stvari prilicno dobro prihvata dresuru. 

U narednih par dana cu okaciti i neke slike, da mozete da vidite ovo malo cudo :)

Pozdrav svima i ako imate iskustva sa njima koja biste podelili slusam i citam :)

Pa dobro... mislim on je meni zaista jedan najbolji i najlepsi pas na svetu :) ali da bi mi bilo drago da cujem neko tudje misljenje, bi...

Ne pratim jazavičare, ali ću ti napisati osnovno:

teško je da se pas proceni sa slike, malo lakše sa snimka, ali najbolje uživo.

Ako hoćeš mišljenje ljudi sa foruma, slikaj psa u pozama da se sa svih strana vide uglovi nogu, linija leđa i dr. Imaš na internetu kako se najbolje hvataju uglovi (nopr pošto je nizak, slikaćeš sa zemlje ili 10cm stalka).

Neka te neko snimi dok ga istrčavaš, pa da se vidi kretanje i sl.

Nađi sudiju u kraju, pitaj ga za mišljenje.

Dobrodošao na forum.

Hvala na odgovoru.

Snimicu ga, pa cu staviti snimak. Iskreno, nije mi bitno kakav ce biti, sto se tice izlozbi. 

Ako bude dobar, super, ako ne, opet super. 

On je jedan mali kucni gremlin i to ce uvek i biti.

Ljudi, jel vam se svidja Tror :)

Pa i ako vam se ne svidja, nije frka, volimo da cujemo komentar bilo kakve prirode, a nismo uvredljivi, tako da pisite slobodno ;)