Petite

American Pit Bull Terrier -APBT - 24.dio

Recommended Posts

On 1/17/2018 at 6:11 PM, MaraDanic said:

A sta treba da bude???? Naravno da je ljubimac...i divnog je ksaraktera..ja sam cak negde procitala da se zbog netolerancije na nisks temp i izostanka laveza preorucuje za drzanje u kuci

Ovde ima dosta stvari za diskusiju, ali kad pitadzije ne komentarisu, necu ni ja. Da li znas, rekao Corby, ne ja, da mozda je tvoj kucni ljubimac dead game pit, a da to ne znas? 

Edited by olikan

On 12.2.2018. at 23:16, olikan said:

Pusi edit i za pitove i astove

Kakve veze imaju pitovi sa stafordima,to ti samog sebe lažeš,stafordi su ukrasni detalj u stanu.

1 hour ago, Mastin1 said:

Kakve veze imaju pitovi sa stafordima.

Auuuu, nemaš pojma šta si napisao. NE POSTOJI AST koji nema ABPT pretke, NE POSTOJI !

Posle ove izjave ideš na ignorisanje, samo da nađem stavku na Forumu.

PS

Pronašao (police)

Edited by zmanic

9 hours ago, Mastin1 said:

Ti nešto mnogo voliš taj edit.

Cini se da ga ti volis vise od mene/ Ne znas sa kim pricas. Ostavi pse na miru.  Poslednji put. 

23 hours ago, A R I S said:

Ziv i zdrav fala bogu.

Aprila puni 10 godina 

ljubim ga u sede dlacice. Neka uziva, Dosta ce on jos/

8 hours ago, zmanic said:

Auuuu, nemaš pojma šta si napisao. NE POSTOJI AST koji nema ABPT pretke, NE POSTOJI !

Posle ove izjave ideš na ignorisanje, samo da nađem stavku na Forumu.

PS

Pronašao (police)

Nadji i za mene, molom te da ne  trazim posle vezu kod tebe u policiji

Pozdrav narode imam jedan problem sa kujom pita pa bih hteo da podelim svoje iskustvo i da cujem da li je jos neko imao slicnu situaciju..Kuja ima 2godine i ostenila se sad prvi put pre 7 dana, ostenila 6 stenaca i sve je bilo uredu prva tri,cetiri dana i onda je pocela da ih napada izbusi ih na par mesta, e onda je u nedelju ubila 2 steneta i jedno pojela, ja sam pomislio sace ih sve pobiti ali ne, 3 dana ih nije dirala i danas ubije jednu kujicu bukvalno najjace stene u leglu, uopste mi nije jasno sta se desava..Da napomenem da kuja ima mleka stenci su zdravi i debeli, nema mastitis nema bolove jede normalno odlicnu hranu.

Nervozna, ne snalazi se, mozda i malo psiha u kurcu. Prvi joj put jbg, regira instinktivno.

Nije to izoliran slucaj, cesto se događa.

Ubuduce kad napravis drugo leglo s njom motri stence 24/7 i ne ostavljaj ih dugo bez nadzora, bar dok se ne uvjeris da je dobra prema njima.

Neke su jednostavno dobre majke od prvog legla a neke ne postanu to nikad.

To i mislim da reaguje instikivno kad da misli da je stene napada ili tako nesto..Pa i sad ih obilazim svakih par sati ali eto nema efekta ostalo ih je troje za sad videcu sta ce biti..Da li je bilo slucajeva da prvo leglo poubijaju a kasnije budu dobre majke?

Može biti nekoliko razloga.

Psiha i uzgoj na ono za šta je pasmina stvarana. neke kuje jednostavno ne podnose pse, pa tako i svoju štenad.

Psiha i neiskustvo, javlja se posebno kod kuja koje se prvi put štene. Kuja se ne snađe i frustrirana je. neke ubiju nekoliko štenadi, nekima štenad jednostavno ugine jer se ne brinu za njih.

Manjak nekih vitamina i minerala. Kuja bi u normalnim okolnostima možda i bila dobra majka, ali tijekom skotnosti je se njen organizam iscrpio i instikt za opstankom je jači od majčinskog. na štence gleda kao na izvor hranjivih tvari.

Ili kombinacija više faktora.

Možda nikad ne saznaš šta je bilo, ali ako se opet bude kotila gledaj kako se ponaša pa možda shvatiš neke stvari u vezi nje.

Neke stvari koje mogu pomoći. Poželjno je kuju staviti na mjesto di će se kotiti barem 10-ak dana prije koćenja da se navikne na okolinu. Nekoliko dana prije koćenja davati meso(sirovo), posebno džigaricu.

Aris dekica . I Gligin Majki se odlicno drzi :flex: Sto se tice lose majke , stence si trebao da odvojis od nje i da su kod nje samo pod tvojom prismotrom i kada je neophodno . Nadam se da ce ti preteci neki stenac .

On 19/02/2018 at 7:32 PM, olikan said:

ljubim ga u sede dlacice. Neka uziva, Dosta ce on jos/

Uziva magarac. :flex:

1 hour ago, xoli said:

Aris dekica . I Gligin Majki se odlicno drzi :flex: 

Cikica :) nemam fb vise od godinu dana, pa nisam u toku nista.

Ako imas instagram, dodaj me tamo Boki, da vidis ovog magarca kako uziva :) 

Nemam instagram ali mozes s`vremena na vreme da okacis ovde nesto (y) 

O cika Arisovom hedonizmu se nadaleko culo , eeee :flex::giggle:(y)

Evo ga bratac  , gospodin Majki .

28166663_10216187632347359_96120313813155726_n.jpg

Ostala su 2 steneta poslednje sto je ubila bilo je u cetvrtak, medjutim stenci ne napreduju cak im se kilaza smanjuje pa sam ih danas poceo dohranjivati..Sisaju oni stalno i kad ja gledam ali izgleda da nema dosta mleka..Sad im je 2 nedelje i progledali su valjda ce ostati bar ova dvojica..

Поздрав за брата Ариса!!
Десетогодишњаци изгледа не планирају да остаре.  :flex:  Овај мој се не мења. Мало сед на брадици. Брже ја старим. мени брада обелела начисто. (rofl)