dragoljub

Srpski Pastirski Pas - Homoljac drugi deo

Recommended Posts

Ako je neko zainteresovan trenutno ima stenaca kod Radeta Arsenijevica , u jednom selu u okolini Kragujevca. Za brojeve telefona obratite se na pp.

Ima u ponudi nekoliko zenki, i jednog muzjaka. Cena jako povoljna, Pozdrav

19 jula 2015.g. izletiste Grza kod Paracina, NACIONALNA IZLOZBA PASA SVIH RASA, CAC Paracin 2015. Ponovo za Srpskog pastirskog psa BESPLATNO. Pozdrav za sve ljubitelje pasa

IMELMAN    Kontakt osoba:

Branislav Mladenović

Telefoni:

fiksni: +381.(0)15.876878

mobilni: +381.(0)63.8223487

Oprema za obuku pasa

Edited by Axentije

ja se ne razumem u SPP, receno mi je da je SPP

[ogromno uvo zvale dugacka njuska sapa nalik macijoj,verovatno ima i izrazenu potiljnu kost,ovo je mix

/quote]

Za sve ljubitelje SPP,a i za one koji to nisu polovinom septembra u narednom broju novine ZOV clanak o nasim cistim psima marke SPP informacija je cisto da narod bude u toku sa nasim radom oko rase ostale informacije nisu jos uvek za siru javnost pozzzzz.

Za sve ljubitelje SPP,a i za one koji to nisu polovinom septembra u narednom broju novine ZOV clanak o nasim cistim psima marke SPP informacija je cisto da narod bude u toku sa nasim radom oko rase ostale informacije nisu jos uvek za siru javnost pozzzzz.

Svaka cast. Odlicna vest. 

Bas vidim da se ovde nije dugo pisalo. Ako neko moze od vas odgajivaca nek kaci slike pasa.

Svaka cast. Odlicna vest. 

Bas vidim da se ovde nije dugo pisalo. Ako neko moze od vas odgajivaca nek kaci slike pasa.

Ima druze puno slika ali je fb preuzeo primat jer puno vise ljudi vidi pse,ali prebacice se i ovde nadam se da vise nece biti provokatora i neljudi ovde na forumu kojima je cilj ko zna sta...pozzzzz

Svako ko želi može slobodno da prekopira slike sa FB stranice i da okači ovde, moguće je, dozvoljeno i poželjno. Stranica je otvorena za sve PRISTOJNE ljude, interesente i  ljubitelje rase. 

Do sada je privukla mnogo više pažnje i interesovanja za rasu nego što smo očekivali, a nismo platili nijedan dinar. Osim toga, FB stranica je super, jer kad se pojavi pacijent dovoljan je samo klik mišem da ga deganžiraš nazad u njegovu sobu.

A sad malo da se pohvalimo (dance)

http--,,--//lidica-mica.jpg

Dobro veče želim, svim  ljubiteljima pasa, posebno ljubiteljima  Srpskog Pastirskog Psa. Mnogo mi je žao što je šačica pogrešnih ljudi, uspela da stopira ovu termu na forumu. Zadnji komentar bio je 18 novembra 2015. Ima više od 4 meseca. Danas je 1 april, i sve sto danas kazem moglo bi se shvatiti kao prvoaprilska šala. Zbog tih istih ljudi ja sam se i povukao sa foruma, misleći da mozda nisam u pravu.

Pozivam sve jlubitelje Srpskog Pastirskog Psa da se ponovo pokrenu i da  obnovimo temu Srpski Pastirski Pas, da razmenimo iskustva, i da nastavimo promociju naše autohtone rase, koja je nepravedno zapostavljena u odnosu na Šarplaninca i ostale rase pastirskih  pasa u Srbiji. 

Sto se mene tiče mogu da vam obećam da ću bar jednom u mesecu izbaciti jedan snimak mojih pasa, ili pasa koji zavredjuju vašu pažnju.  Pozdrav,

Поздрав свима на теми. Да ли неко може преко приватне поруке да ми да контакт од госпн. Драшка Родића из Крњаче. Мој један пријатељ је заинтересован за СПП.

Pozdrav svima, vidim da je tema malo zamrla pa da je razmrdamo :).

Interesuje me da li postoji mozda klub srpskog pastirskog psa. Takodje me interesuje posto je rasa uslovno priznata od strane kinoloskog saveza da li se radi na zvanicnom priznavanju rase.