Dime

Pristup forumu sa mobilnih platformi

Recommended Posts

Da pokrenem ovu temu "prisilio" me je problem pristupu BK mobilnim telefonom, sa OS Symbian i brauzerom Opera mini.

Svaki pokušaj pristupa sajtu je blokiran porukom 'Proxy' serveri nisu dozvoljeni na ovom sajtu (shvatam i zašto to zahtevate), ali meni, a verovatno i još nekim korisnicima, onemogućavate pristup sajtu

Interesuje me kako da zaobiđem proxy server?.

Da pokrenem ovu temu "prisilio" me je problem pristupu BK mobilnim telefonom, sa OS Symbian i brauzerom Opera mini.

Svaki pokušaj pristupa sajtu je blokiran porukom 'Proxy' serveri nisu dozvoljeni na ovom sajtu (shvatam i zašto to zahtevate), ali meni, a verovatno i još nekim korisnicima, onemogućavate pristup sajtu

Interesuje me kako da zaobiđem proxy server?.

Ja sam sad sa simbijana pristupio bez problema, sa Nokia X6. Jesi li siguran da je problem do foruma, a ne do tebe?

Ja sam sad sa simbijana pristupio bez problema, sa Nokia X6. Jesi li siguran da je problem do foruma, a ne do tebe?

Nisam, ne poznajem dovolno OS, pa zato i pitam.

Sve mi je jedno da li pristupam preko mobilne ili kućne mreže i sa N958g i sa NC3-5,0, oba imaju synbian, nemam pojima koje su ver. i onako ne mogu da mu pristupim.

Proveri u podesavanjima, a ja cu detaljno ispitati sta moze da bude, posto mi je to i ovako struka, ali meni je ok proslo na X6, probaj iz obicnog browsera na mobilnom, ne iz Opere.

.... probaj iz obicnog browsera na mobilnom, ne iz Opere.

Bravo!

Sa fabričkim browserom prolazi (ali je tako kilav, da sam ga odmah u startu zamenuo operom),

Znači Opera ne da, samo da provalim gde da je zamolim da zaobiđe proxi provajdera, ovako kada sam na brzinu gledao, nisam naišao u podešavanjima.

Verzija Opere mini koju imam nema uopste u meniju tools-preferences-advanced-network-proxy servers...
Skinuo sam sa www.m.opera.com 0PERA MOBILE 12.00
(sajt prepozna tel. I vidi da li mu odgovara ver.).
Ovo pisem sada sa tel.

Sada editujem sa računara i druge mreže.

Definitivno je greška bila u brauzeru, sada se valja malo poigrati sa Opera Mobile i biće sve OK.

Hvala na pomoći (i idejama).

Edited by Dime

Verzija Opere mini koju imam nema uopste u meniju tools-preferences-advanced-network-proxy servers...

Skinuo sam sa www.m.opera.com 0PERA MOBILE 12.00

(sajt prepozna tel. I vidi da li mu odgovara ver.).

Ovo pisem sada sa tel.

Sada editujem sa računara i druge mreže.

Definitivno je greška bila u brauzeru, sada se valja malo poigrati sa Opera Mobile i biće sve OK.

Hvala na pomoći (i idejama).

Nista, drago mi je da sam ti pomogao :) 

Bilo bi vrh da administrator ubaci tapatalk plugin na forum, kako bi smo mogli da pratimo sa mobilnih uredjaja, to je 20 minuta posla max

Edited by VectorZz

Gost
This topic is now closed to further replies.