Recommended Posts

Kuja je pravi mali dragon. Hot pepper. Stvarno dobro izgleda.

Hvala puno.

Juce je napunila 14 meseci. Neka i karakterno bude kao sto fizicki izgleda, i bice odlicno.

Evo par vecernjih fotki:

CAM01529_2_2.jpg

CAM01531_2.jpg

Inace, radimo na novoj kucici. Ostalo je jos da se daska izglaca i da se ofarba i zastiti.

CAM01468_2.jpg

Mislim da joj se svidja. :)

@amater1981  

Hvala puno na pregledu nase teme i komentaru. Radi se sa zenkicom, pokazala je poprilican potencijal, a ja cu da ti sve od sebe da joj stvorim uslove kako bi nastavila da napreduje.

Verujem da je skotna, dojke su joj porasle, sto bi trebao da je neki znak da je parenje uspelo. Evo pedigrea od potencijalnog legla, ako Bog da zdravlja: http://dogarchive.kennel-apbt.com/dog-srb/details.php?id=175831

CAM01842_2.jpg

CAM01849_2.jpg

CAM01859_3.jpg

Edited by kennelHC

Jako je lepa, vidi se da je negovana, utrenirana, cvrsta.... Svaka cast. 
Jako volim da vidim da se neko bavi psom i posvecuje mu vreme i radi sa njim.... rezultati budu vise nego ocigledni. :-)
Drzim palceve da sve prodje kako treba sa stencima

Dragana, hvala puno na komentaru. Meni je najveci uspeh kad mi neko sa strane kaze da se vide rezultati dobrog odgoja.

Proslo je mesec dana od parenja, dojke su polako pocele da rastu, kao i stomak koji je nekako promenio oblik, tako da postoje realne sanse da je skotna.

CAM01995_2.jpg

Sad vidim da ima novosti kod vas..biće beba :smile:

Mislila sam da se mora čekati da napune 18meseci ženke ali izgleda sam pogrešila.

Lepo se razvila dama, a vidim da si poradio i na načinu obrade slika što mi se baš dopada...nastavi u tom pravcu  (thumbup)

Puno pozdrava od našeg Shiba team-a   (dog6)

Hvala puno, Majo. Radilo se na svemu, i na slikama izmedju ostalog.  (lmao)

Pravo da vam kazem, nisam ni hteo da parim zenku pre 2 godine. Novac nije motiv parenja, stenci ce uglavnom da ostanu kod mene i u krugu prijatelja, jedino ako okoti 10 komada pa cu morati da prodam nesto, hah. Nego je imala prvo tiho teranje, pa su mi napunili glavu da ako je ne uparim sad, da ce da "pregori" i mozda nikad nece moci da ostane skotna, tako da sam malo pozurio. Al' sta je- tu je.

Pozdrav za Shiba tim od skotne Betty i njenog vlasnika.  (dance)

Evo da pokazemo da smo predatori i u drugom stanju. :D

10424354_265085450363152_275910574789007

10516767_265085323696498_449375176613799

10517974_265085387029825_833587071498144

Pozdrav i društvancetu u proširenom izdanju :smile:

Nismo bili tu neko vreme pa sam malo zanemarila bk i prijateljske teme, a ovde novosti puno i to veoma lepih  (nod)

Čestitke ponosnoj majci i naravno vlasniku na prvom leglu. Da ih sretno podigneš i da budu zdravi i dugovečni.

Vidim da ti to dobro ide i samo nastavi...nas to tek čeka sledeće godine.

Pomazi bebane za mene  :inlove:

Dame, hvala vam puno na cestitkama i lepim zeljama.  (heart)

Beti se pokazala kao odlicna mama, prezadovoljan sam. Malci su poceli da otvaraju oci i da iskacu iz kotilice. :D