Ben_Bella

Bon Jovi Humulus Gens-patuljasti šnaucer

Recommended Posts

Da vam predstavimo novog clana nase porodice Bonija. (heart)  Oštenjen je 17.12.2013. u slovenačkoj odgajivačnici Humulus Gens. Do Bonija smo slučajno došli. Pošto smo planirali da kupino još jednog psa, tražili smo ga po oglasima, raspitivali se i ostalo. Hteli smo manjeg psa koji ne izaziva alergiju kod ljudi jer imamo takvih u porodici. O tome smo pričali sa svojim prijateljem iz Slovenije koji nas je upoznao sa Bonijevim odgajivačima. Odmah smo se zaljubili u ovu rasu i posle 2 meseca evo ga pored nas. Još malo i upoznaćemo ga sa ostatkom čopora, Benijem, Bellom i Lunom. (biker)

Pa evo sličica:

Sa 5 nedelja (dance)

b5lt.jpg

Sa 8 nedelja (headbang)

vsmc.jpg

z96o.jpg

Kakav je! Kao igrackica mala! Ajkijev najbolji drugar je Arci patuljasti snaucer, divni psi, mali a veliki, vazni, ozbiljni :smile: i  pametni, vrlo pametni!

Hvala, pravi je plisani meda! (heart)

Bas zbog toga nam se i dopala ova rasa, plus ne izaziva alergije, dobitna kombinacija! A mnogi u nasem gradu cuvaju patuljaste snaucere i labradore zajedno i super se slazu... :grin:

Edited by Ben_Bella

Moje čestitke...radujem se od srca.

Puno sreće, veselja igre i svega lepog sa novim i naravno starim članovima bande.

Veeeeeeeeeeeeeeeeeeliki ljubac od nas svih  :kiss:  :kiss:  :kiss:  (rofl)  :cheer:

Moje čestitke...radujem se od srca.

Puno sreće, veselja igre i svega lepog sa novim i naravno starim članovima bande.

Veeeeeeeeeeeeeeeeeeliki ljubac od nas svih  :kiss:  :kiss:  :kiss:  (rofl)  :cheer:

Hvala najlepse, Majo! (heart) Saljemo i mi puno, puno, puno poljubaca odavde! :kiss:

Moram priznati da me je ova rasa oduvek odusevljavala :smile:, malac je prelep, cekam nove slicice :smile:

Hvalaaaaaaaaaaaaaaaaa! (heart)

Mene je Aron sa foruma prvi odusevio. On je bio veliki snaucer, ali su mi rekli da su svi slicnog karaktera i izgleda, a onda ostatak price znate... :grin:

Edited by Ben_Bella

Jooooj koje preslatke oke i brčići   :wub:

Porastao je...mašala! Vidim lepo vežbate i stav...biće nešto od "Brke"  :inlove:

Jooooj koje preslatke oke i brčići   :wub:

Porastao je...mašala! Vidim lepo vežbate i stav...biće nešto od "Brke"  :inlove:

Ma Brka je pravi frajer! Hvala na komplimentima! (heart)