Ben_Bella

Bon Jovi Humulus Gens-patuljasti šnaucer

195 posts in this topic

Ha,ha...tako nekako znam sta ce se desiti. :giggle: Osecam neke psece vibracije! (wasntme)
Bas mocne fotkice malog gospodina,bas se lepo razvio a i osisan je perfektno! :kiss:(heart)

Hvala drustvo.(heart) Ja necu da malerisem, zato cu radija da cutim. :wink:

Inace gospodina zadnjih 6 meseci sama sisam (potpuno sama), pa ponekad zabrljam nesto, pa probam nove stvari, onda je ponekad celav ovde onde, ali najbolja je praksa, tako da se iskreno nadam da cu uskoro u potpunosti savladati to sredjivanje. :D 

On 11/14/2016 at 21:53, Peaches said:

Čestitam na grumingu!!!!!! perfektno izgleda ovako

Hvalaaaa! (heart)

Epa drugari evo i lepih vesti. :D Negde oko Nove godine Bonica Boze zdravlje postaje tata po prvi put.(heart) Pre par dana su nam javili da je kujica sa kojom se pario skotna (na UZ su se videla dva malisana, ali mozda se jos neki negde krije). :inlove: Jedva cekam da vidim malene brkonje. (rofl)

16 hours ago, Peaches said:

AAAA Čestitam!!!! Boni to sve lagano, a tamo u šali ga uvali :giggle::inlove:

Hahahahahaha(funny) Hvalaaaaaaa!!!(heart)(heart)(heart)

On 14.11.2016. at 16:14, Ben_Bella said:

Hvala drustvo.(heart) Ja necu da malerisem, zato cu radija da cutim. :wink:

Inace gospodina zadnjih 6 meseci sama sisam (potpuno sama), pa ponekad zabrljam nesto, pa probam nove stvari, onda je ponekad celav ovde onde, ali najbolja je praksa, tako da se iskreno nadam da cu uskoro u potpunosti savladati to sredjivanje. :D 

Uhhh,tako treba,uvek!!! Ja gresila...
A sto se sisanja tice kao i svega ostalog,sve se da srediti a najbolje je kad sam steknes iskustvo i ne zavisis od drugih i na kraju napravis bolje sam. :D Tako bude na kraju...Praxa je cudo!

Jeste, da potvrdim, nakon samostalnog blajhanja mogu da kažem da je najbolje kada sam sebe friziraš. Ili sam svoju živuljku. Šta ima veze ako prvih par puta bude kao ofarbana ciganka, kao evo ja sada.

On 12/3/2016 at 18:41, slaTe said:

Uhhh,tako treba,uvek!!! Ja gresila...
A sto se sisanja tice kao i svega ostalog,sve se da srediti a najbolje je kad sam steknes iskustvo i ne zavisis od drugih i na kraju napravis bolje sam. :D Tako bude na kraju...Praxa je cudo!

On 12/5/2016 at 23:51, Peaches said:

Jeste, da potvrdim, nakon samostalnog blajhanja mogu da kažem da je najbolje kada sam sebe friziraš. Ili sam svoju živuljku. Šta ima veze ako prvih par puta bude kao ofarbana ciganka, kao evo ja sada.

Taj rad, svaki put ga bolje sredim, a s obzirom da sam perfekcionista jos dugo necu biti zadovoljna. :giggle:

Sta te briga Marija, bice bolje svaki sledeci put. :wink:

ako si perfekcionista to je onda super iz razloga sto ce svaki put biti sve bolje i bolje. :inlove: Tako i treba! :)

Nekome je juce bio 3. rodjendanko. (party)(party)(party)(party)

Slikano mobilnim, ali nema veze. (rofl) On je uglavnom jedva cekamo da pojede tortu, ostalo je nebitno. :giggle:

15577744_1992051244355285_1829779239_n_z

Pa zelim vam sve najbolje i jos puno,puno lepih godina zajednickog zivota!!!:inlove: Da,totalno ceka da zavrsite sa vasim slikanjem da on lepo rucka. :D

On 12/27/2016 at 18:12, slaTe said:

Pa zelim vam sve najbolje i jos puno,puno lepih godina zajednickog zivota!!!:inlove: Da,totalno ceka da zavrsite sa vasim slikanjem da on lepo rucka. :D

Hvalaaaaa!(heart)(heart)(heart)

On bi i masnu krpu pojeo :giggle::giggle:

Evo da vam predstavim i Bonijeve malisane. Castor, Columbus i Ceres su sada dve nedelje stari i Castor je juce prvi otvorio okice.(heart)

Prvo mama Ajka :inlove:

Capture_zps0i6decfc.jpg

Capture1_zpsry7xp3rp.jpg

Ajaoooooo,pa moj smeker bebe napravio...  (heart):inlove:
Pa da je sa srecom i da izrastu u prelepe malisane sa ponosom tate i sa tim neodoljivim brkcicima! :D
Divni su,prelepi... :inlove:(party) Pu,pu... Sve naj,naj!!! Znala sam da ce neke bebe da budu! :D Baba Vanga sam ja...osetim ja to sve...naucila te mirise,kod mene se stalno neki stenci. :D Sala mala,stvarno sve naj od srca!!! (dog)