Ben_Bella

Bon Jovi Humulus Gens-patuljasti šnaucer

195 posts in this topic

Da vam predstavimo novog clana nase porodice Bonija. (heart)  Oštenjen je 17.12.2013. u slovenačkoj odgajivačnici Humulus Gens. Do Bonija smo slučajno došli. Pošto smo planirali da kupino još jednog psa, tražili smo ga po oglasima, raspitivali se i ostalo. Hteli smo manjeg psa koji ne izaziva alergiju kod ljudi jer imamo takvih u porodici. O tome smo pričali sa svojim prijateljem iz Slovenije koji nas je upoznao sa Bonijevim odgajivačima. Odmah smo se zaljubili u ovu rasu i posle 2 meseca evo ga pored nas. Još malo i upoznaćemo ga sa ostatkom čopora, Benijem, Bellom i Lunom. (biker)

Pa evo sličica:

Sa 5 nedelja (dance)

b5lt.jpg

Sa 8 nedelja (headbang)

vsmc.jpg

z96o.jpg

Tata je: Modus Maximus Tsaller   (heart) 

f6um.jpg

v1r7.jpg

Mama: Fidale Amor Amor  (heart) 

wltj.jpg

m5bu.jpg

To je za sada to, pozZ od mene i ekipe!  :kiss:

prelep jeee  <3

maličkiiiiii 

:grin:

sretno vam skupa :smile:)))) 

Vidim bice veselo  (thumbup)

Pozdrav za malog brkonju  (heart)

Hvala vam drugari na svemu! (heart)  (heart)  (heart)

Kakav je! Kao igrackica mala! Ajkijev najbolji drugar je Arci patuljasti snaucer, divni psi, mali a veliki, vazni, ozbiljni :) i  pametni, vrlo pametni!

Kakav je! Kao igrackica mala! Ajkijev najbolji drugar je Arci patuljasti snaucer, divni psi, mali a veliki, vazni, ozbiljni :smile: i  pametni, vrlo pametni!

Hvala, pravi je plisani meda! (heart)

Bas zbog toga nam se i dopala ova rasa, plus ne izaziva alergije, dobitna kombinacija! A mnogi u nasem gradu cuvaju patuljaste snaucere i labradore zajedno i super se slazu... :grin:

Edited by Ben_Bella

Moje čestitke...radujem se od srca.

Puno sreće, veselja igre i svega lepog sa novim i naravno starim članovima bande.

Veeeeeeeeeeeeeeeeeeliki ljubac od nas svih  :kiss:  :kiss:  :kiss:  (rofl)  :cheer:

Moje čestitke...radujem se od srca.

Puno sreće, veselja igre i svega lepog sa novim i naravno starim članovima bande.

Veeeeeeeeeeeeeeeeeeliki ljubac od nas svih  :kiss:  :kiss:  :kiss:  (rofl)  :cheer:

Hvala najlepse, Majo! (heart) Saljemo i mi puno, puno, puno poljubaca odavde! :kiss:

Moram priznati da me je ova rasa oduvek odusevljavala :smile:, malac je prelep, cekam nove slicice :smile:

Hvalaaaaaaaaaaaaaaaaa! (heart)

Mene je Aron sa foruma prvi odusevio. On je bio veliki snaucer, ali su mi rekli da su svi slicnog karaktera i izgleda, a onda ostatak price znate... :grin:

Edited by Ben_Bella

Jooooj koje preslatke oke i brčići   :wub:

Porastao je...mašala! Vidim lepo vežbate i stav...biće nešto od "Brke"  :inlove:

Jooooj koje preslatke oke i brčići   :wub:

Porastao je...mašala! Vidim lepo vežbate i stav...biće nešto od "Brke"  :inlove:

Ma Brka je pravi frajer! Hvala na komplimentima! (heart)