Nina&Kali

Agility

631 posts in this topic

Drago mi je ta je neko i tome posvetio paznju. To bi trebalo da se lepo razvije ovde kod nas i zelim Vam svima da uspete u tome posto ovde ima velikih potencijala.

Imam samo jedno pitanje, moj pas je poprilicno glomazan i u Americi njegova vrsta agiliti-ja je u testiranju njegove snage (vuca tereta na ledjima, vuca tereta zubima, brzina i snaga ugriza tacnije koliko dugo moze da izdrzi svoju kilazu ugrizom). Da li postoji neka sansa da se i to uvede jer bi Vam se vrlo rado pridruzila.

Cao Vana!

Koliko kuzim po slici imas ti to nesto slicno pit bulu ili stafordu (sorry ako gresim!). Neznam dali sam te dobro razumela. Ako zelis sa svojim psom raditi agility i zabrinjava te tezina mogu reci samo to da prakticki moze raditi svaki zdravi pas. ako je pas masivniji se trenira na nizim preprekama (za utakmice to bas ne ide jer ide grupa - large, midi, small - prema plecnoj visini) ali za tvoj gust se svakako moze. U Sloveniji sa stafordom radi moja vrli dobra prijateljica Barbara, Mirjin Black pa je bio u reprezentanci. tako da, dok ne probas neznas...

Ali ako je tvoje pitanje bilo dali postoje sanse za testiranje snage se nazalost trebas obratiti nekome drugome posto ja o tome nemam pojma. Nadam se da ces naci ono sto trazis.

Svejedno sta si imala u mislima - uvek mozes doci barem pogledat sta i kako cemo raditi kod nas!

Pozdrav, Maja

U nedelju na uscu, standardno, u 13,30 do 15,30, trening agilitija.

Dodjite! :lol:

Andjelko i Veljko

kontakt 064\133-11-96 i 063\455-445

Trening je bio super, i pored ne bas toplog vremena. Vidimo se sledece nedelje.

iako bas nisam bila rada da menjamo "lokaciju"

Bio danas trening :D ......naravno bili smo i Aeron i ja. Dosli su nam novi drugari. Mogu vam reci, da za prvi ili drugi trening, psi odlicno rade. Druze se jos lepse. Priznajem bilo je hladno.....ali kad smo stajali :D ali zato smo malo stajali, hihihihihi

Sve u svemu bilo je super. Aeron je odusevljen :D - evo ga spava (A najbolji je kad spava) :P :P :P

Mi smo bili jedni od novih :) Bilo je super. Super ekipa, zabava na preprekama... DrЕѕim fige za lepo vreme sledeće nedelje!

Eh, Vesna, blago tebi - Aeron spava! Vidim da sam ja umornija od Kali! Ona leЕѕi (iz protesta ЕЎto je ignoriЕЎem!) i čeka da je vodim u ЕЎetnju, grrrr :twisted: :lol:

I tnx svima ЕЎto imate puuuno razumevanja za moju razmaЕѕenu, isprepadanu Kal :)

A ЕЎta je bilo ono malo sltko, belo psetance koje se pojavilo na par minuta? Kineski kukmasti pas???

...i čekamo slike...

Drago mi je da vam se svidelo, vidimo se sledece nedelje. Sto se slika tice ne mogu da ih postavim. Ako hoces mogu da ti ih posaljem mail-om. :lol:

Drago mi je da vam se svidelo, vidimo se sledece nedelje. Sto se slika tice ne mogu da ih postavim. Ako hoces mogu da ti ih posaljem mail-om. :lol:

NARAVNO....naravno :P :D :wink:

U nedelju, sve po starom, trening agilitija, od 13,30 do 15,30. Ocekujem ovas. :lol:

Jel ste se naЕЎli juče, kako je bilo??

Mi smo puno kasnile, pa samo na kraju samo otiЕЎle da se proЕЎetamo po keju!

Meniii nisu dali da dodjem, morala sam da spremem za slavuuu... a bas sam se naostrila... dobro bice dana.

Nismo odrzali trening zbog loseg vremena. Tako da ne brinete. U subotu idemo u Novi Sad na zajednicki trening, Nina, ako si zainteresovana mozemo da se organizujemo, i da podjes sa nama. U nedelju trening na uscu, jedino ako nas vreme ne omete. :lol:

Novi sad u subotu?? Suuuper :) Jel moЕѕe malo detalja, ko, gde, kad, itd? Ne znam koliko ljudi ide, jel bih pravila guЕѕvu?

Naravno da si dobro dosla. cekamo petak i pravimo definitivan dogovor, u odnosu na vreme. U nedelju normalno na uscu.

Ima mesta za tebe Nina i tvog psa. :lol:

Veljko i Andjelko

Nista od NS-a sutra, zbog vremena. Zato u nedelju sigurno imamo trening na uscu, ako budes mogla svrati. Neki od sledecih vikenda ici cemo u NS sigurno.

Pozdrav

vidimo se U NEDELJU NA USCU okolo JEDAN sat. :P

Ustvari ne vidimo se mi....mislim JA, ne dolazim :( radim....ali zato Aeron OBAVEZNO dolazi. Podelila sam domace zadatke Andjelku i mom sinu :wink:

ya7gm.th.jpg

Danas je bilo super, bilo je raznih rasa, haski,retriver, snauceri (patuljasti i veliki), bordoski pas... Moram da pohvalim Ninu i Kali :D , radili su fenomenalno, naravno :) i Aeron je bio standardno dobar.

Iskreno, jedva cekam sledeci trening, nazalost zbog nove godine pauziramo sledeci vikend, i u toku januara sigurno idemo za NS.

Pozdrav

Tnx :oops: Nama je bilo super! NajviЕЎe me je oduЕЎevio Argo (?), haski! Е ta sve on zna, i kako je veseo! I Aeronovo lajanje naravno, neumoran je :lol:

Nina ne brini, i nasi psi ce raditi super. Mi se i spremamo da idemo dogodine u septembru na svetsko. Samo redovan trening. Blizu je septembar. :)

Pozdrav

Srecna nova godina i bozic, vidimo se u nedelju, na uscu, :) u isto vreme od 13,30 do 15,30.

pozdrav

Vidimo se u Nedelju. :D Ovaj moj se nacisto ucrvljao, kaze.... "kad ce bre taj Agility trening, uzeleo sam se drugara" :P :P :P

:D SRETNO VAM BADNJE VECE, sutra

MIR BOЕЅJI - HRISTOS SE RODI