jasmina

Jazavicari (Dachshund (Teckel) FCI:4-148)

Recommended Posts

Pogodili ste gde su pravi odgajivači, u lovu,

nebi bilo loše da se malo i vi sa vašim ljubimcima aktivirate na tom polju, u granicama normalno,

ipak je to jamar i stvaran je za rad, a i poboljšava eksterijer, daje specifičan karakter i ponašanje,

ako ste zainteresovani za ovu temu, bilo bi dobro!

Slikano je iz loseg ugla,obim grudi mu je 43cm. pa valjda spada u standardne jazavicare

pozdrav

glava ne izgleda loše ali nema dubinu prsa ,ima praznine u prsima

CACIB Jagodina 27.03.2010god. Dobro organizovana izlozba po lepom vremenu i,sto je najvaznije,uz pristojan broj pasa u IV FCI grupi.Sudio je g-din Sinisa Rancic.

Adonis od Beljina PRM,JBOB,JBOG-vlasnik g-din Jovanov Dragan,Zrenjanin

Akra od Beljina PRM -vlasnik g-dja Jovanovic Tatjana,Beograd

Monti od Beljina CAC,CACIB,BOB,BOG

Belladonna od Beljina CAC,CACIB

15xuah1.jpg

Odgajivacka grupa (Monti,Akra,Belladonna) III mesto,a organizator je nagradio pet najbolje plasiranih odg. grupa,sto je za svaku pohvalu.

2iw4nkw.jpg

Gospodine Dragomire da li mozete da napisete ko je bio od OD jazavicara i ako se ne varam IV grupu je trebao da sudi Bratislav Milosevic. Da li ste upoznati zasto je doslo do promena?

Pozdrav od Bojana iz Zajecara.

Bojane,Braca mi je rekao da je do promene doslo na njegov zahtev jer je imao dosta pasa u V grupi,a sto se tice OD jazavicara slabo ti mogu pomoci posto sam dosao sa izlozbe bez kataloga.Ukupno je bilo 26 jazavicara,5 kd. 3 dd.,a sve ostalo su bili od.Znam da je Hadzija imao 13 pasa,a Janko Ivanic 4-5.Nadam se da je mladji Ivanic sacuvao katalog i da ce me dopuniti po tom pitanju.

Bojane,Braca mi je rekao da je do promene doslo na njegov zahtev jer je imao dosta pasa u V grupi,a sto se tice OD jazavicara slabo ti mogu pomoci posto sam dosao sa izlozbe bez kataloga.Ukupno je bilo 26 jazavicara,5 kd. 3 dd.,a sve ostalo su bili od.Znam da je Hadzija imao 13 pasa,a Janko Ivanic 4-5.Nadam se da je mladji Ivanic sacuvao katalog i da ce me dopuniti po tom pitanju.

"Kupio" sam katalog tako da sad mogu da dopunim prethodno napisano:

-Ukupno je bilo 27 jazavicara

-Kod ostrodlakih,kao sto napisah,g-din Hadzi-Pavlovic 13 pasa,g-din Ivanic 4 psa,zrelu zenku je izveo g-din Sladjan Glisic i zrelog muzjaka g-din Momcilo Jovanovic (oba iz Jagodine).

CACIB Jagodina 27.03.2010god. Dobro organizovana izlozba po lepom vremenu i,sto je najvaznije,uz pristojan broj pasa u IV FCI grupi.Sudio je g-din Sinisa Rancic.

Adonis od Beljina PRM,JBOB,JBOG-vlasnik g-din Jovanov Dragan,Zrenjanin

Akra od Beljina PRM -vlasnik g-dja Jovanovic Tatjana,Beograd

Monti od Beljina CAC,CACIB,BOB,BOG

Belladonna od Beljina CAC,CACIB

15xuah1.jpg

Odgajivacka grupa (Monti,Akra,Belladonna) III mesto,a organizator je nagradio pet najbolje plasiranih odg. grupa,sto je za svaku pohvalu.

2iw4nkw.jpg

svaka čast pohvalno