Sign in to follow this  
Followers 0
rade80

OŠTRODLAKI JAZAVIČAR

714 posts in this topic

Stenci su prelepi zenka je meni lepsa, Tamara odlicni su ako budes parila ponovo pod Ikemom yainteresovan sam za stene

Pozdrav Dejan

wkazJXvfrpFny5U6.v.jpg

Ovo je stenac starosti cetiri meseca od Olimpa von sunderhhara i Perle sa tatarnice. (muzjak)

on je slobodan za prodaju.

bR_2NCNHixbhFv1M.v.jpg

U subotu smo bili u lov na srndaća. Jedan naš poznanik je hteo da odstreli zlatnog srndaća, pa nas je zvao da ponesemo jazavičara ako eventualno treba pratiti krvni trag.

Posle pola sata vožnje, naš vodič je primetio srndaća kojeg je procenio za zlatnu. Naš lovac je prvi put promašio, a drugi put ranio srndaća, koji je pobegao, i nestao. Teren je bio interesantan, ravan, bez livada, ali zato sa puno kopa i trske.

Mi smo poneli iskusnu Tapija, majku od štenada koje sam već predstavila. Ona je već puno puta pokazala na krvnom tragu.

Posle pogodtka:

1120368984DSCN401555555555_www.kepfeltoltes.hu__www.kepfeltoltes.hu_.jpg

Tapi pregleda teren u kopu:

678553332DSCN40122222222_www.kepfeltoltes.hu__www.kepfeltoltes.hu_.jpg

Tapi ti je lepo odradila srndaca, svaka cast, Ja sam danas vodio pse na trening na gater kod drugara. Psi su radili dobro, a posle sam napario jednu zenku pod Olimpom von Sundehharom.

Kod nas u lovackom drustvu se love veprovi od 1. maja, pa cemo da lovimo.

Pozdrav od Dejana!

Tapi ti je lepo odradila srndaca, svaka cast, Ja sam danas vodio pse na trening na gater kod drugara. Psi su radili dobro, a posle sam napario jednu zenku pod Olimpom von Sundehharom.

Kod nas u lovackom drustvu se love veprovi od 1. maja, pa cemo da lovimo.

Pozdrav od Dejana!

Cao Dejane!

U kom lovačkom društvu loviš? Kako ćete loviti svinju? Sa čeke?

Cao Tamara!

Lovim u Lovackom udruzenju Beograd, koje gazduje teritorijom leve i desne obale Dunava, teritorija na levoj obali Dunava je veci deo lovista i prostire se skroz do Cente, do reke Tamis i Panceva. a desna obala Dunava obuhvata brdoviti deo prigradskih naselja i atara mesta Visnjica, Veliko Selo, Slanci sve do VIncanske bare nizvodno.

Divljih svinja u nasem lovistu ima dosta, prosle godine je planiran bio odstrel 68 grla, sto je ispunjeno mesec dana pre, pa je lov na svinje ranije zavrsen mesec dana.

Svinje se love samo sa ceke, u pojedinim situacijama i pogonom ali te lovove planira LUB, obavezno se hajke organizuju svake godine i iste su dobro organizovane i uvek bude odstreljenih svinja.

Pozdrav !

Mi smo u subotu bili na doček svinje, ali nismo ništa ulovili :-(.

U vašem udruženju svinja ulazi u lovnu osnovu?

Mol CAC :arrow: dva prvaka rase u patuljastoj i normalnoj veličini, i drugo i treće mesto u grupi:

1200945645DSCN4082_www.kepfeltoltes.hu_.jpg

Lep je pas Tamara, cestitam! Reci mi samo od cega je, od kojih je pasa.(mislim na fotografiju sa izlozbe u Molu)

Moram da te zamolim da stavis slike od ona dva stenca od Karolininog Ykema, interesuje me kako sad izgledaju.

Pozdrav za Tamaru, od Dejana!

:)

Malo da osvežim ovaj topik sa slikama o prvom treningu mojih štenada od pet meseci sa majkom Tapikom:

Stigli smo:

DSCN43444444_www.kepfeltoltes.hu_.jpg

Dobar dan

ja sam s Polski. Malo rozumem , gledam sliki( foto) :)

Lepe jazavcary huntinggirl :)

pozdravam

dana

slika028om8.jpgslika022yv2.jpg

huntinggirl :arrow: štenci odlično napreduju svaka čast...

danaw :arrow: pozdrav za tebe iz srbije, dobro došla na forum.

I da naravno da se pohvalim za mesec dana ako sve bude u redu trebao bi da imam štence od ženke koja je na slikama :D

Ćao svima!

Malo da osvežim i ovu temu :)

Za vikend smo bili u Užice na CACIB i dostigli smo naš dosadašnji najveći uspeh na izložbama: Tapikina ćerka, Ada BIS III.!!!!!!

Postaviću nekoliko slika:

2q3p1rc.jpg

qyzskz.jpg

Čestitam, Kako su samo sudije primetile oštrodlakog jazavičara među tolikim velikom rasama. Koji je sudija tako presudio, svaka mu čast :D

Gost
This topic is now closed to further replies.
Sign in to follow this  
Followers 0