Recommended Posts

Moj pas kojeg sam nasao na ulici i udomio. Kasnije se ispostavilo da ima vrhunski pedigree koji sam preuzeo od prvobitnih vlasnika. Izmenjao je pre 5 vlasnika,neki su ga pustali i u borbe,bio u veoma ocajnom stanju kada sam ga nasao.

Sada je ok i tako ce i ostati...

ovo je on:

skok u vis:

fudbal:

Edited by Boris NS

oko mesec dana nakon sto sam ga udomio:

553288_326869404088401_1987972491_n.jpg

602949_326869607421714_1172680783_n.jpg

431177_326869744088367_1469943404_n.jpg

nakon sto je provalio zicu i napao komsijne zivotinje,morao je nedelju dana biti na lancu dok nismo sve sredili...

Bravo za Odina i tebe i jedno posebno bravo i postovanje za mamu  (bow)

Uleteo je Odin u pravu kucu  (y)

Isti je kao ovaj moj gmaz i imaju iste "rvacke" fore . Kada se spusti tako samo prednjim delom , a digne dupe 

pocni da ga lupkas po dupetu da vidis reakciju . Ovaj moj se tada tek raspilavi , pa se obavezno baca na ledja . I kada vec lezi pa ceskanje iznad repa  :grin:

Cini mi se da na snimci kada ga istrcavas na bicikli da mu je korpa preblizu nosa . Minimum 1,5 cm do 2 cm bi trebalo biti udaljena ne samo od nosa nego oko cele njuske .

Pozdrav i pratimo vas  :thumbup:

Kada je bese on ostenjen ?

Da mu nije otac : Michigen Yellers`s Bounty  , a majka Linda Eoc ?

Edited by xoli

U stvari ne moze da bude to leglo , jer to parenje nije uspelo .

Edited by xoli

Bravo za Odina i tebe i jedno posebno bravo i postovanje za mamu  (bow)

Uleteo je Odin u pravu kucu  (y)

Isti je kao ovaj moj gmaz i imaju iste "rvacke" fore . Kada se spusti tako samo prednjim delom , a digne dupe 

pocni da ga lupkas po dupetu da vidis reakciju . Ovaj moj se tada tek raspilavi , pa se obavezno baca na ledja . I kada vec lezi pa ceskanje iznad repa  :grin:

Cini mi se da na snimci kada ga istrcavas na bicikli da mu je korpa preblizu nosa . Minimum 1,5 cm do 2 cm bi trebalo biti udaljena ne samo od nosa nego oko cele njuske .

Pozdrav i pratimo vas  :thumbup:

hvala puno xoli,znas koliko cenim tvoje misljenje...

kad si pomenuo tapkanje guzice,apsolutno isto i kod mog. msm da i ima na jednom klipu gde ga tapnem a on odmah na ledja i ujedaj sta stignes. moj takodje obozava ceskanje samo po bokovima i potiljku. cim stanem ustaje i gura me ili glavnom ili okrece guzove,u zavisnosti sta vise zeli...

ovo sa korpom,jeste,blizu je korpa jako. ima onda otvore,slicna je ovoj:

New-leather-gsd-dog-muzzle-UK_LRG.jpg

medjutim cak i sad uspe da je skine. nece sam da je dira,ali desi mi se par puta da ljudi ostave kapiju otvorenu i njihov pas izleti da se igra i skoci na mog,pa dok ne rastavim ovaj skine tako da mu je gornji deo vilice u korpi,a donji ispod...

dosta mi se zadise u korpi i posle setnje,tako da sam trenutno u potrazi za nekom boljom. sada kada ga istracavam radim to bez korpe i nosim brejkstik sa sobom. na tim snimcima je jos bilo hladnije vreme,pa je nekako i izgurao ali rikne. sad trci duplo vece razdaljine,po vecoj temperaturi a manje se umori.