Petite

NLT - Nemacki Lovni Terijer (Deutscher Jagdterrier ) 15.deo

615 posts in this topic

blesa  se  nije  prestavio .Morati  ti  skrenuti  paznju  da  moras  traziti  dozvolu za  promovisanje  Jovicini  bisera i  dijamanata   (neener)   

grafe opet plačeš.. a znaš da od plakanja nema koristi ..napravi onako kako misliš da je naj ispravnije ,ljudi ti se smiju ..ti nekome pretiš da češ ga napasti u drugoj državi.. pa to ne da je smješno.. nego neukusno i odvratno ,možeš misliti kako bi prošao u serđenoj državi ,nebiti više trebao  ni klub niti pasi.., a na kraju.. to je dobro što si napisaao... jer u stvari sa tim pokazuješ koliko si pametan ,a nisi ,pa ti si jedan običan lajavac koji se boji svoje sjene.. a ne da češ ti nekoga zastrašiti svojim idiotskim ponašanjem ,a to si pokazao više puta ..fruki ti je jednom napisao ovdje da se vidite u bošnjacima.na ipo. i nisi smio doči.. a znaš i zašto .pa si izmislio neku sahranu , toliko o tvom karakteru ,još nešto.. ko je tebi rekao da odar nema svoj papir .budi iskren .nemoj lagati ..poz

Upis za čitanje...

Ma,šta za čitanje.Ovo je sve ispod pojasa.Šta se dešava kad kolege više nisu kolege,liči na svađu tetkica na nekoj pijaci.Dobri su,mada mislim da nijednom ovakav način konverzacije neide u plus.Pozdrav svima pa makar se i dalje ovako razgovarali.

Stipo  obicno  covek  koji  je  navikao  da  vara  ljude  strepi  i  razmislja  o  najgorem  scenarijumu  i  obicno  se  krije  iza  razni  profila  kao  ti .Goran   je  pozvao nas  nekolicinu  da  ti  budemo  podrska  na  taj  dan  ,  a  ne  da  bi  te  neko  zastrasivao  ili  tukao  pred  nekolicinom  ljudi .Zar  stvarno  mislis  da  je  toliko  glup . Izgleda  da  nemozes  da  svatis  da  je  oon  ipak  korektan  sportista  kome  to  nikada  nebi  palo  na  pamet . Cuvaj  ti  ledja  da  te  Smiljanic  nebi  napao  dok  negledas  ,  ili  je  to  vec  odavno  uradio .

Mariču ...nemogu da vjerujem... da si se sa grafom uortačio ,jer nije graf imao neko mišljenje.. o tebi ,a vjeruj ...da ni sada nema .on sutra bi za stipu dao i posljednji novac.. koji ima ..samo da ovaj pristane ,a možda se ..i to desi jednoga dana .. iz ovoga ugla trenutno gledano.. je to nemuguče . ali ..kad pogledamo  politiku.... koj sto  reko. i koje kome sve etikete ljepio ,a opet sjede za istim stolom ..i slikaje se .,vidiš da on zna ko je najači na balkanu.. on zna kad ovaj obeča.. i nešto naumi ..da nema rekla kazala.. to se mora završiti ..I TU GRAF PADA NA KOLJENA . VJERUJ..pa makar i  na svoju štetu, ali ti to nemožeš  dokučiti ..i razumjeti ,kao i večina pačenika ..kojima je pitanje dana... da shvate..da su na krivom putu.. i da to što  rade.. je laganje samog sebe ..ubrzo če te uživati u prirodi.. jer jedino tako i možete ...na stranici djtclubabalkan . a kad se zasitite.. evo i jeseni ,pa mlo lakner ,pa ispit poslje pucnja ,vjeruj da če vam bale curiti .kako graf kaže ..poz

Stipo obicno  ozbiljni  ljudi  pisu  pod  svojim  imenom  i  prezimenom  sto  u  tvom  slucaju  te  automacki  stavlja  u  drugi  red .A  to koliko  te  ljudi  dozivljaju  ozbiljnog  kinologa  u  tvojoj  zemlji  govori  i  cinjenica  da  su  te  isterali  iz  legalnog  kluba  sa  serpicom  vezanom  za  pantalone . Jedino  ti  preostaje  da  se  cvrsto  uhvatis  za  Smiljanica  jer  ostali  ste  sami  na  pustom  ostrvu ,  nadam se  da  cete  iskoristiti  te  pogodnosti  dok  vas  niko  negleda .Nisam  se  ja  sa  Goranom  uortacio  nego  sam  komentarisao  tvoje  poglede  na  cinjenicu  da ti  se  sprema  docek  u  Nemackoj .

Sokolar...ja se slažem da je ova tema izgubila svaki smisao,ali reko čekam ne bili prestalo ovo lično prepucavanje pa se još neko uključi u kostruktivni razgovor zanimljivog sadržaja.....

Mariču.. .molim te ..nemoj se uvlačiti u nešto .što.. niti znaš .niti ti to treba u životu ..ljudi ovo čitaje ,a dobro je što čitaje .otiđi još jednom na post gdje je goran kuzmanovič zvani graf ..napisao preteču poruku.. i za to ..dobio ban ,možeš ti pisati.. što ti je volja ..ali pročitaj molim te još jednom taj post...tko se koga boji ..o tome nebi.. niti je to tema ovoga cirkusa , zapati ..onaj koji se neboji.. on šuti.. a nikada neprjeti ,znaj da je to tako ..vidi još nešto . a ,što nezaš. malo me brine da se graf vrača jajarama i pačenicima ..a sto puta je rekao da ga ti ljudi ne interesiraje ,a i ti si bio među njima ,što  se ovdje i može pročitati.. kada te je prozivao.. i neznam što sve ..i kakvim imenima pogrdnim nazivao ..dali si ti lud,, ili se možda praviš lud .a to sve govori kakva si ti osoba .ali .. to je tvoje pravo .pa izvoli ..što se se tiče  smiljaniča i vrtariča da su ostali sami .to sam govori da su ostali dosljedni dogovora.. i poštuju zamišljeno ,a isto tako .puno vas je krenulu u ovom smjeru ..ali ste jedan po jedan otpadali.. sto je normalno ..i sasvim ok ,jer za stolom je sve lako i jednostavno.. a u praksi i konačnici ništa nije lako.. niti jednostavno ..ali nisu sami vjeruj ..što se tiče izbacivanja iz legalnog kluba za prikrivanje đukela . u pravu si ..izbačen pa šta .i hrvatska premij...a je izbačena iz svog kluba... ali isto tako ti koji su ga izbacili.. to su napravili na način.. koji je smješan ...i jadan ,i zato  sada ...su u laganom propadanju.. i rasulu.. nerade ništa ..što je dobro i kvalitetno za ovoga lovačkog psa .vrjeme je pred nama .pa živi bili pa vidjeli ..molim te još jednom ..da pročitaš svoje postove koje si pisao grafu.. i on tebi ..pa zaključi sam.. ako možeš.. što ti u opče radiš ..i što sa time misliš postiči ,i zašto dozvoljavaš da neko sa tobom upravlja ..kao sa ćukom  na povocu  .poz

Stipo  za  pocetak  odrasti  u  coveka  srazmerno  svojih  godina  i  registruj  se  pod  punim  imenom  i  prezimenom . Svaka  tvoja  izgovorena  rec  ovde  na  forumu  pada  u  vodu  jer  se  krijes iza  razno  razni  profila .U  onom  vremenu  je  Goran  bio  pod  teskom  amnezijom  i  istog  razloga  nije  mogao  da  vidi  jasno  tvoje  namere  koje  su  meni  bile  potpuno  ocigledne ,otuda  i  dolaze  ondasnje  prepiske  ..Svati  niko  nema  prava  da  se  krije  iza  pasa  jer  oni  o  svom  radu  govore  o  sebi , a  vodici  svojim  losim  karakterom  dosta  cesto  kvalitete  svojih  pasa  bacaju  u  drugi  plan .Na  veliku  zalost  ljudi  poput  tebe  i  tebi  slicnim   su  ovo mesto  zloupotrebili  za  lecenje  svojih  kompleksa  i  bolesnih iluzija , pa se  ovde  nazalost  vrlo  malo  pise  o  psima  i  njihovim  kavlitetima . Smiljanic  Dragan  je  svakako  najbolesniji  po  tom  pitanju  jer  je  sve  ljude  i  njihove  pse  svrstao  u  smece  bez  iakvih  dokaza  a  verujem  da  nikada  nije  video  ni  jednog  od  tih  pasa  koje  je  pljuvao .Pored  svih  tvoji  kvaliteta  i  priznanja  ostao  si  proteran  iz  svih  klubova  ,  stavi  prst  na  celo  i  zapitaj  se  koje  tu  lud .

Mariču ...ja sam se prestavio davni dana ..ti i tvoj mentor ,nemojte pisati o karakteru ništa I POŠTENJU ..U DD . je graf pokazao svoj karkter ,i vremenom če snositi posljedice.. ako ih več ne snosi .štene neznam dali je neko... pustio tko je ozbiljan u uzgoj kao on ...ovo sam čuo od jako ozbiljni i cjenjeni uzgaivača ..DD..ali to je njegov stil ...i nemože on bez mučki i podvala .sam je tu pisao ..da ga ništa nezanima ,a sad skuplja iste koje je svojim neradom oterao ....od sebe , kakav lažov ...ali isti ti.. i ti sa njima ... opet čete vjerovati u bajke..... i neznam što sve ...jer i tako ništa neznate ,a...kako da znate ...kad pisac ti bajki .je nesposoban... bilo što napraviti za lovačkog psa.. i pasminu ..kvalitetno ..niti njega psi zanimaje . kao i tebe ..njega zanima isterivanje pravde.. i pljuvanje nečijeg znanja.. ,jer nemože se pomiriti da niša o psima nezna ... to samo upučuje koliko je čovjek jadan i ljubomoran i bolestan ,čitam na fb .što piše i što djecu nagovara.. ..da pišu ,a i to je dobro ,jer time potvrđuje koliko je bolestan ....sam si je kriv ..i svi vi oko njega samiste si krivi  ...a.. kako i nebi.. kad iz dana u dan pravite štetu sebi i pasmini ...imali ste dosta vremena ..da  se prilagodite kvalitetnom radu i razmišljanju... niste to mogli ispoštovati ..sad plačite i pišite koje kakve budalaštine i laži koliko vamje volja jer to jedino i mžete ,a mi ..smo naj više u stvari profitirali i dobili .. što smo se rastali od vas pačenika ...šteta što nismo i prije ..bilo je podloge ..ali se odugovlačilo i razmišljalo.. treba dati još malo vremena i koju šansu.. možda razum proradi ,nije... i hvala bogu.. što  nije ...

Stipo  nisam  ja  kriv  sto  on  zna  sve  podvale , i  prevare  koje  si  odradio   pocevsi  od  prevareni  ljudi , ukradeni  pa  preprodani  pasa , potureni  rodovnika . .Ako  to  sve  nije  istina  zasto  ga  nedemantujes  argimentima  umesto  sto  presipas  iz  supljeg  u  prazno .Te  konstatacije  da  smo  svi  isti  su  samo  tvoja  insuacija  i  bolestna  masta  koja  nema  nikakvu  argumentaciju .Eto  za  promenu  postavi  slike  zubala  tih  pasa  koje  je  prozvao  a  bogami  pocni  da  vracas  ljudima  pare  koje  si  oteo ,  to  bi  bila  velika  promena  umesto  sto  postenim  ljudima  ti  dajes  nekome  vremena  i  nekakve  sanse .

neče puno vreme trebati proči ...vjeruj ...da se sami uhvatite u svojim   lažima  i podvalama .sammo polako .mislim da če svi koji ovo čitaje biti ne iznenađeni... nego više od toga ...tako da nije potrebno ništa pisati.. i vama se opravdavati... jer niste vrjedni toga ...

Interesantno  kada  treba  da presipas  iz  supljeg  u  prazno  onda  pises  siroko  i  obilato  ,  a  kada  treba  dati  konkretne  dokaze  onda  ti  nesto  ponestaje  reci . Neznam dali  si  primetio  ali  i  Smiljanic  te  napustio .

Zadnja opomena za obojicu da prestanete sa licnim raspravama na pasminskoj temi. Budete li nastavili i posle ovog upozorenja bicete najstroze sankcionisani!

Ispit na krvnom tragu 14.07.2013. Županja

2rrwe8z.jpg

Edited by goldenvalley

U subotu 20 jula je nocna izlozba, pri njoj je specijalna izlozba za rasu NLT. Psi ce biti mereni i detaljno kontrolisani. od strane dvojica sudija jer nam je jedan na zalost zbog privatnih razloga odustao. Pozivam sve ljubitelje da dodju u Kovin na izlozbi, prijavljeno je 20 NLT pozdrav

x7l3.jpg

Nas 'drugi' ljubimac Marko

miy0.jpg

... sa 'drugarima' =)

Slike nisu bas najbolje .

Nebojsa, sa zadovoljstvom. Organizatori su nam dali Najbolji i najveci centralni ring sa zelenim tepisonom gde su NLT bili ocenjivani. Mislim da je bilo prijavljeno 19 pasa a prisutno 16. izuzetnih eksterijernih terijera. Mislim da je samo 1 bio disk. zbog zuba svi ostali su bili odlicni. Sudjenje vrhunsko ja odavno bolje video nisam da ne kazem nikad. 16 Pasa je bilo ocenjivano 4 puna sata. Neki [ sumnjivi ] mereni cak i po 3 puta. Moji favoriti su bili Maza Mikijeva Leskovac. Pedjin mladi pas isto Leskovac i Kracunov pas iz Panceva. Pobedila je kuja isto iz Leskovca po misljenju sudija ona je bila najkompletnija a ja je vratio za Leskovac pre mesec dana. Cenim misljenje sudija i cestitam pobedniku kuje koja se zove Alba.