Aleksa Prebiracevic

Kupovina fotoaparata

Recommended Posts

Za te pare ce bilo koji digitalac da ti obavi posao... po mom misljenju bolje uzmi neki jeftiniji digitalni(po mogucstvu canon ili nikkon) pa sakupljaj pare dok ne sakupis za bolji. Druga opcija je da ako imas neki aparat u funkciji ili ti se ne zuri sakupis jos malo, (mislim da je oko 220e) nikkon l810. Nisam skoro gledao cene, a i poprilicno se razlikuju u razlicitim prodavnicama...

Jos sam tu :D

Ali sad sam tek video da su povukli sa sajta :(

A tebe zanima nesto profesionalno ili ovako nesto " za svaki dan " ?

Ako one tvoje fotke nazivash `bash dobrim` svaka ti chast. (tmi)

Aleksa: koliko parai cimanja hocesh da ulozish takvi su ti i rezultati. U tom cenovnom rangu chitaj malo komentare vishe nego specifikacije.
Mpx, zum i ostalo manje vishe, gledaj da li na primer ima kakvu takvu stabilizaciju da ne bude ja kliknem sve se zatrese i fortku mogu bacim. Gledaj shta drugi po netu preporuchuju.

Orijana moje fotke nisu sa ovim fotoaparatom, napisala sam da u ovom rangu ovaj fotoaparat nije slab. Šteta što na svoje fotke nemaš nikad samokritike. :D

Koliko sam općenito primjetio  na foto temi, govori se uglavnom ili u većini slučajeva o aparatima marke Canon ili Nikon ?

Zanima me info od  boljih poznavatelja foto tehnike  da li ,  ili  zar zaista   ne postoji nijedan drugi proizvođač tog, takvog  ili još boljeg ranga ?

Ja se ne razumem bas najbolje ali znam par dobrih fotografa koji pored Nikona i Canona preferiraju Panasonic Lumix fotoaparate .

Pogledaj na fotoberzi ima veliki izbor polovnih fotoaparata. Ja sam svoje Canonce kupila preko oglasa koji sam tamo videla. Evo ga 2.5 godine i dalje sljaka, samo sam objektiv promenila (kit objektiv mi vise nije odgovarao za ono sto ja hocu).