Miodrag Rajcic

CAC Veliko Gradiste 07.07.2013.

24 posts in this topic

Po odobrenju Kinoloskog saveza Srbije, Kinolosko drustvo “Veliko Gradiste” iz
Velikog Gradista, organizuje

23.NACIONALNU IZLOZBU PASA SVIH RASA – CAC

Izlozba ce biti odrzana 07.07.2013.godine u gradskom parku

na obali Dunava sa pocetkom u 10 casova. Na izlozbi ce ocenjivati sledece
sudije:

-Rade Pajic (Bosna i

Hercegovina) : I FCI grupa, pinceri, snauceri ;

-Adrijana Polgar :

II FCI grupa ;

-Velimir Netkovic :

III , IV, VI FCI grupa, epanjel breton, britanski pticari, VIII FCI grupa ;

-Nenad Maric :

terijeri tipa bul, zlatni retriver, IX, X FCI grupa ;

-Predrag Jojic : V

FCI grupa, labrador retriver ;

-Dragan Ristic : VII

FCI grupa

Orgranizator zadrzava pravo izmene sudijske liste.

Upisnina za svakog psa je 1.000,00 dinara. Uplatu izvrsiti

na tekuci racun Kinoloskog drustva “Veliko Gradiste” 200-2370800101881-06 sa
naznakom “za izlozbu pasa”. Prijave za mlade vodice, parove I odgajivacke grupe
su besplatne I vrse se u kancelariji izlozbe do 13 casova, s’ tim da su svi psi
ocenjeni na dan izlozbe.

Popunjenu prijavu I dokaz o uplati poslati:

1) preporucenom postom na adresu: Kinolosko drustvo “Veliko

Gradiste”, 12220 Veliko Gradiste ;

2) na e-mail adresu : kdvelikogradiste@hotmail.com ;

3) faksom na broj : 012/661358 (automat) .

Bez dokaza o uplati nijedna prijava nece biti uvrstena u katalog. Krajnji rok za slanje prijava je 01.07.2013. godine.

Razredi pasa:

- bebe (3-6 meseci)

- najmladji (6-9 meseci)

- mladi (9-18 meseci)

- intermedia (15-24 meseca)

- zreli (preko 15 meseca)

- radni (uz sertifikat)

- sampioni (uz sertifikat)

- parovi

- grupe

Psi moraju da imaju potvrdu o vakcinaciji protiv besnila i potvrdu o zdravstvenom stanju. Ostri psi
moraju da nose zastitnu korpu. Vlasnik psa je odgovoran za svaku stetu koju nacini pas.

Besplatan parking je u neposrednoj
blizini ringova, kao i dva restorana. Svaki izlagac dobija besplatan katalog, a najuspesnije ocekuje bogat fond nagrada.

Vise informacija na tel.: 064/313-68-58

DOBRO DOSLI!

Da li je moguce popuniti prijavu na sajtu, a uplatu izvrsiti licno na dan izlozbe?
Pozdrav iz Smedereva!

NEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEE

,NENAD MARIC sudi moju grupu.

Odustajem i ja i jos par ljudi sa kojima sam se cuo.

posle onog skandala sa Maricem na kojem sam prisustvovao ne idem vise na izlozbe gde je on sudija.

A znam bar jos 10 coveka koji ne idu gde on sudi.

IZLAGACI BUL RASE EVO VAM LINK PA PROCITAJTE O DOTICNOM SUDIJI .http://balkankinology.net/forums/topic/2506-nenad-maric-sudija/page-3

PS. posto organizator ima pravo da izmeni listu sudija neka to uradi i promeni MARICA sa nekim drugim sudijom, a njemu nek se zahvali i neka ne dolazi,ako to uradi imace bar jos najmanje 10 izlagaca ako ne i vise

Miodraze, kako mozemo da znamo da li su prijave preko sajta prihvacene?

Ja se prijavio,takodje preko sajta, trebao bi neki povratni mejl da znamo da smo se uspesno prijavili.

Da li neko zna koja je tačna adresa dešavanja? Treba mi da bi znao da dam informaciju navigacionoj plavuši. (dog)

sad sam ih zvao izlozba ce se odrzati u

Ul. KNEZA LAZARA BB.

GRADSKI PARK NA OBALI DUNAVA

Miodraze, kako mozemo da znamo da li su prijave preko sajta prihvacene?

Morasda ih zoves, meni rekli da ih pozovem posle 16 casova danas

potvrda dali je pas u katalogu jos nema,dali vam je stvarno tesko da potvrdite da ste primili mail i da je pas u katalogu,stvarno neverujem,iz Panceva su me zvali u pola dvanest u subotu vece da bi mi javili da je pas u katalogu za nedelju,bas me zanima da vidim kada cete vi javiti

Edited by tufis

Ako ste poslali mail na pravu adresu i na vreme, onda je stigao i pas vam je u katalogu, a to da zovem u ponoc da vam kazem da li je mail stigao, necu dozvoliti sebi jer je nekulturno.... Drugo ja ne mogu da sedim non stop za kompijuterom i da uzvracam mail-ove. Kad nesto nije bilo u redu ja sam zvao ljude, tako da ako vas nisam zvao sve je u redu. Pozdrav

A po cemu mi kao izlagaci znamo da je pas u katalogu,konkretno ovoga puta ja.Pas je prijavljen na vreme,a dali je mail primljen i pas u katalogu je vasa obaveza da potvrdite,to da li vi mozete da sedite pored kompijutera ili ne toje vasa stvar,kao sto je i vasa obaveza kao organizatora da odgovorite da je mail primljen i da je pas u katalogu,to kazem kao organizator jedne izlozbe cija je obaveza da odgovori izlagacima.Ja do sada nisam dobio potvrdu ,dali je pas u katalogu ili ne ostace najverovatnije samo vasa stvar,jer ja se necu uveriti u to,posto vi nemozete sedeti pored kompijutera i odgovarati na mailove,ja nemogu prelaziti 130km da vidim dali je pas u katalogu ili ne.Ako je u katalogu ovo ce mi biti prva izlozba posle dvadeset godina da mi je pas u katalogu a da se ja nisam pojavio,ali ne mojom greskom,vec organizatorova koji nema vremena odgovarati izlagacima.

Opet ponavljam, AKO STE ISPOSTAVALI ROK PAS JE U KATALOGU, drugacije ne moze da bude. Nemam sta vise da objasnjavam... Pozdrav

A izlozba je inace sledece nedelje,Pozdrav i vama ali ja cu ipak vama kao organizatoru izlozbe da kazem da je vasa obaveza bila da odgovorite na mail ne samo meni nego svima da je prijava primljena.Tako da vam mogu reci da je ovo prva prijava na koju nisam dobio odgovor,posle dvadeset godina izlozbi.Tako da sam ja sve ispostovao za razliku od vas,ali vidim da je to vama normalno.Ja cu vam kao izlagac ali i organizator jedne od izlozbi reci da je to jedna od vase obaveze prilikom organizovanja izlozbe.

puno pozdrava 

Gojkovic Dejan

Guest
This topic is now closed to further replies.