VladanBL

Šaptač psima - Cesar Millan e-book

132 posts in this topic

Ko god hoce knjigu Šaptač psima - Cesar Millan sa prevodom na SRPSKI/HRVATSKI! Ostavite meil u pp. i šaljem.. :D
saptac-psima.png

PREPORUKA

Vredi pošto je više poučna nego korisna, a jeste i korisna. Mniogi u emisijama ne zapazaju neke bitne detalje i pravila postupnosti u primeni takvih metoda. 

Poučna za svakog ko pomisli da nešto može pošteno, kvalitetno i na brzinu da se uradi u životu.

Posle autobiografije M.Pupina jedna od simpatičnijih knjiga na istu temu (a i sam ne znam kolko sam autobiografija znamenitih ljudi pročitao).

Poslao sam svima koji su tražili, ako još neko hoce neka se javi u pp. :D

Da li sam jedina koja ne moze da download-uje ovaj pdf?

Pa idem na download,pa ukucam onaj kod i onda mi pocne sa download-iranjem i sekundu posle kaze da stranica nije dostupna  (thinking)

Edited by Iva L.

Mislim da tad pocne da skida nesto drugo, a ne knjigu. Meni je iz prve poceo da skida neki program, onda kliknes back da se vratis i kad 2. put pokusas da skines trebalo bi moci 

PREPORUKA

Vredi pošto je više poučna nego korisna, a jeste i korisna. Mniogi u emisijama ne zapazaju neke bitne detalje i pravila postupnosti u primeni takvih metoda. 

Poučna za svakog ko pomisli da nešto može pošteno, kvalitetno i na brzinu da se uradi u životu.

Posle autobiografije M.Pupina jedna od simpatičnijih knjiga na istu temu (a i sam ne znam kolko sam autobiografija znamenitih ljudi pročitao).

Slazem se, meni je pomogla i emisija i sve sto sam mogla da gledam i ucim od njega uspela sam, mnogo mi je pomogao u odgajanju mojih pasa, on je moj idol, stvarno je ziva legenda!

mislim da se njegove metode ne trebaju tako olako prihvatati u poslednje vreme mnogi ljudi su protiv njega ali nije moje da se mesam i uticem na bilo koga meni je ova osoba mnogo pomogla sto se pasa tice ona je doktor veterine i bihejvioralista tako da ne vidim zasto bi se svi toliko zaletali za Cezara kad ima i nasih strucnjaka

http://www.facebook.com/photo.php?fbid=192896620875279&set=a.106103832887892.15441.100004648272633&type=3&theater