visnja89

Mali talijanski hrt-Piccolo Levriero Italiano,Sek.3,FCI-240

86 posts in this topic

ti si totalno luda zena nemam reci za tvoje ponasanje i provociranje !!!!!!!! Ide zalba moderatoru da se malo ohladis ako bog da !!!!! Ako su moderatori ispravnni ljudi kao sto mislim da jesu u znnak opomene ce te blokirat sa foruma bar 1 mesec

@TRADEWIND 18. 10. ste izjavili da ste pse poklonili u Jagodinu a sad kažete da ste ih prodali za 3600 evra. Imam dokumentovano i slikano sve što ste pisali i izgovarali.

American Bully Pleyboj ga je spasao dao mu je svoju krv , neko se malo izivljavao verovatno sutnut u stomak , jetra mu je stradala , sada posle toliko dana -- 10 - podigao se na svoje nogice iz sobe sam dosao do kuhinje ali jedva , hvala Bogu da je celo vreme jeo kolko tolko al je jeo ! Polako se krece nekako leluja , nesigurno ali dovoljno da jede i obavi nuzdu van lezaljke jer je to morao tamoo da radi !

Torino se sve bolje oporavlja ako tako nastavi bice i CH Trece Drzave s obzirom da je Vec CH DVE Drzave i tada je zavrsio i za INTER CH !!!!!!!!!!

O kod ove rase je bas velika guzva pa da se prikljucimo !!! Kratka informacija za ljubitelje ove predine rase ------ Imamo Stenad od totalno druge linije pasa od onih koje smo imali !

Sta ste digli famu, nisam poznavalac rase ali se iz aviona vidi da je tradewind najobicniji stancer.